استرالیای جنوبی پس از کشف “دروغ” قفل را بلند می کند استرالیا

[ad_1]

فردی که با کوره پیتزافروشی مرتبط بود به بازرسان گفت که وقتی برای کار در فروشگاه کار می کرد فقط آنجا بود.

استرالیای جنوبی یک انسداد شدید شش روزه ویروس کرونا را زودهنگام برطرف خواهد کرد و می گوید این محدودیت ها پس از مردی ایجاد شده بود که برای پیگیری فعالیت های خود ، پیام های غلط مثبت پیگیری کرده است.

این خبر تکان دهنده تنها دو روز پس از آن صورت گرفت که دولت ایالت به مردم دستور داد در خانه بمانند و برای مبارزه با اپیدمی ویروس کرونا بسیار مسری در مشاغل خود ببندند.

نخست وزیر ایالت استیون مارشال در یک کنفرانس رسانه ای در آدلاید گفت که مردی در یک پیتزا فروشی متصل به کوره برقراری ارتباط “پیگیری” را عمداً گمراه کرده و به آنها گفته است که او فقط وقتی در آنجا چندین پیمان کار می کرد با دیگری کار می کرد کارگری که نتیجه مثبتی دارد.

این دروغ باعث شد مقامات حدس بزنند که این شخص در طی یک قرار گرفتن در معرض بسیار کوتاه ویروس را گرفت ، زیرا این بیماری بسیار مسری است.

“داستان آنها (مرد) نتیجه نگرفت. ما آنها را تعقیب کردیم. مارشال به خبرنگاران گفت: “اکنون ما می دانیم که آنها دروغ گفته اند.”

“این که بگویم من درباره اعمال این مرد متورم هستم ، کاملاً کم است. این اقدامات خودخواهانه این مرد ، کل کشور ما را در وضعیت بسیار دشواری قرار داده است. “

در حالی که شیوع این بیماری هنوز نگران کننده است ، مارشال گفت که محدودیت ها زودتر برداشته می شوند ، با این که دستور ماندن در خانه در نیمه شب شنبه پایان می یابد ، در حالی که اکثر مشاغل نیز مجاز به افتتاح هستند.

کمیته پلیس گرانت استیونس در پاسخ به این سedال که فرد مجازات چه مجازاتی را دارد ، گفت: “طبق قانون فعلی مجازات” برای دروغ گفتن به ردیاب ها وجود ندارد ، هرچند احتمالاً در این مورد تجدید نظر می شود.

استیونز گفت: “من فکر می کنم بدیهی است که بگوییم اقدامات این مرد تأثیرات مخربی بر جامعه ما داشته است.” “مشکلات برای ما از دست رفته نیست.”

منتقدین

استیونز به انگیزه مرد برای گمراه کردن ردیاب های تماس اعتماد نخواهد کرد.

مقامات روز چهارشنبه دستور بستن مدارس ، مغازه ها ، میخانه ها ، کارخانه ها و حتی رستوران ها را صادر و دستورات اقامت در خانه را برای حدود 1.8 میلیون نفر صادر کردند.

از آن زمان ، با این وجود ، ده ها هزار آزمایش پخش جدیدی از جامعه نشان نداده است و این خوشه فقط به 25 مورد رسیده است ، که منجر به اتهاماتی می شود که مقامات بیش از حد واکنش نشان داده اند.

ده ها هزار تست پخش جدیدی از جامعه در استرالیای جنوبی را نشان نداد [Brenton Edwards/AFP]

افراد در آدلاید ، پایتخت ایالت و بقیه استرالیای جنوبی ، می توانند بلافاصله برای ورزش خانه های خود را ترک کنند ، و بیشتر محدودیت های دیگر اواخر شنبه کاهش می یابد.

انتظار می رود طی چند روز آینده تعداد موارد جدید در این ایالت افزایش یابد.

استرالیا به طور کلی در مهار ویروس تقریباً موفق بوده است ، در حال حاضر تنها حدود 95 مورد فعال است.

ایالت ویکتوریا روز جمعه پس از قفل ماراتن در دومین شهر بزرگ این کشور ، ملبورن ، 21 مورد را در صفر مورد اعلام کرد.[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>