استرالیا صفر مورد جدید COVID-19 را ثبت می کند استرالیا

[ad_1]

استرالیا برای اولین بار طی نزدیک به پنج ماه موارد جدید ویروس کرونا را که به صورت محلی منتقل شده گزارش نکرده است.

استرالیا برای اولین بار پس از نزدیک به 5 ماه ، روز یکشنبه عفونت های روزانه ویروس کرونا را ثبت نکرد و زمینه را برای کاهش بیشتر محدودیت های فاصله اجتماعی فراهم کرد.

ویکتوریا ، کانون ویروس کرونا که بیش از 90 درصد از مرگ و میرهای مربوط به ویروس کرونا در استرالیا را بیش از 90 درصد گزارش می کند ، برای دومین روز متوالی عفونت های روزانه جدید را صفر اعلام کرد و هیچ مرگی را اعلام نکرد.

گرگ هانت ، وزیر بهداشت ، گفت ، از آنجا که هیچ مورد جدیدی از COVID-19 در بقیه کشور گزارش نشده است ، استرالیا اولین روز خود را بدون انتقال در 9 ژوئن مشخص کرد.

هانت در توییتر گفت: “از همه متخصصان شگفت انگیز بهداشت و بهداشت عمومی و بیش از همه مردم استرالیا تشکر می کنم.”

رأی دهندگان در کوئینزلند روز شنبه با نشان دادن حمایت از حفظ مرزهای داخلی این ایالت ، حزب حاکم کارگر را برای سومین بار واگذار کردند – این امر مقامات محلی را در تضاد با دولت فدرال قرار داده است.

هفته گذشته ، ویکتوریا بیشترین محدودیتهای 111 روزه محاصره خود را – که از شدیدترین و طولانی ترین در جهان است – با نظرسنجی اخیر Ipsos که توسط The Age و Nine News انجام شد ، نشان داد که ویکتوریایی ها از حاکمیت همه گیر حمایت می کنند. .

مدیر ارشد بهداشت ویکتوریا ، برت ساتون ، روز یکشنبه اشاره کرد که ایالت می تواند در روزهای آینده شاهد کاهش محدودیت های جنبش اجتماعی باشد ، اما اصرار بیشتری بر این امر دارد.

مطالب جدید  منابع می گویند که سیستم موشکی پاتریوت اوکراین احتمالا آسیب دیده است | اخبار جنگ روسیه و اوکراین

ساتون در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “چه کمک هزینه هایی در راه است … آنها به طور کامل از آنچه در این هفته به نظر می رسد مطلع خواهند شد.”

“دیدن روزانه 50،000 مورد در فرانسه ، دیدن بلژیک که بیماران را به خارج از کشور اعزام می کند زیرا آنها بسیار شلوغ هستند – اگر نتوانستیم به آن دست پیدا کنیم ، می توانیم با این مسئله روبرو شویم.”

کاربران شبکه های اجتماعی با اشاره به جشن های اخیر ویکتوریا ، هنگامی که صفر مورد جدید روزانه در آنجا تأیید شد و مردم محلی آن را “روز دونات” اعلام کردند ، آن را “روز ملی دونات” نامیدند.

هم اکنون کمتر از 200 مورد ویروس کرونا فعال در استرالیا وجود دارد که از ابتدای شیوع همه گیر ، تقریباً بیش از 27500 مورد و 907 مورد مرگ را ثبت کرده اند.

مقامات اکنون توجه خود را به پیوند مجدد خانواده های جدا شده با اقدامات ویروسی معطوف کرده اند ، وعده داده اند که مرزهای داخلی را بازگشایی کرده و هزاران شهروند قبل از کریسمس را که در خارج از کشور ترک شده اند ، بازگردانند.

روز جمعه ، دولت به شهروندان خود هشدار داد که به ایالات متحده سفر نکنند ، متحد اصلی به دلیل خطر خشونت اعتراضی و ویروس کرونا.

مطالب جدید  فرماندار مونتانا اولین ممنوعیت TikTok را امضا کرد | اخبار شبکه های اجتماعی[ad_2]