بازیکن منچستر یونایتد آستین بالا زد / 380،000 کودک انگلیسی بدون کتاب | آخرین خبرها

بازیکن منچستر یونایتد آستین بالا زد / 380،000 کودک انگلیسی بدون کتاب |  آخرین خبرها


5fb50d31885c8_5fb50d31885ca

مارکوس راشفورد یک باشگاه کتاب برای بهبود سواد کودکان تاسیس کرده است و قصد دارد با استفاده از تجربیات خودش کتاب چاپ کند.

مارکوس راشفورد یک باشگاه کتاب با مجموعه ای از آثار ادبی ایجاد کرد تا کودکان با بدترین زمینه های اقتصادی اجتماعی بتوانند از سنین پایین مطالعه کنند.

فوتبالیست منچستر یونایتد و تیم ملی انگلیس با همکاری ناشر کتاب کودکان مک میلان (MCB) برای ترویج مطالعه و سوادآموزی در میان کودکان از همه اقشار همکاری کرده اند. وی گفت که کودکی خودش و عدم دسترسی به کتابهای دوران کودکی از دلایل این تصمیم بوده است.

راشفورد گفت که از کودکی خانواده اش مجبور بودند غذا را بر کتاب ترجیح دهند و بنابراین او اکنون می خواهد به “380،000 کودک در سراسر انگلیس که هنوز کتاب ندارند” کمک کند.

وی گفت: “من از 17 سالگی شروع به خواندن کردم و این کاملاً دیدگاه و ذهنیت من را تغییر داد.” “فقط آرزو می کنم کاش از کودکی این فرصت را داشتم ، اما کتاب هرگز چیزی نبود که بتوانیم از پس آن برآییم زیرا خانواده مجبور بودند غذا را روی میز بگذارند.”

مک میلان گفت که تمرکز این ابتکار کار تهیه کتاب از افراد بدبین است و راشفورد گفت که این کتاب ها “همیشه برای همه کودکان خواهد بود ، حتی اگر مجبور باشم آنها را به خودم تحویل دهم.”

اولین کتاب منتشر شده در مه 2021 “شما یک قهرمان هستید: از پتانسیل خود استفاده کنید ، صدای خود را پیدا کنید و بهترین نسخه باشید” است. هر بخش از این کتاب با داستانی از زندگی خود راشفورد آغاز می شود و شامل مباحث مربوط به آموزش ، تفکر مثبت ، درک فرهنگ و الگوی زنان است.

نویسنده کتاب گزارشگر کارل آنکا و روانشناس بالینی کیتی وارنر است. بعداً ، در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 ، دو عنوان برای کودکان هفت سال به بالا منتشر می شود و باشگاه کتاب مارکوس راشفورد در سال 2021 افتتاح می شود.

یک نظرسنجی تابستانی توسط بنیاد ملی سواد آمریكا نشان داد كه سال گذشته فقط 26 درصد كودكان زیر 18 سال هر روز را به مطالعه می گذرانند ، كه پایین ترین سطح از زمان ایجاد بایگانی در سال 2005 است.

شاعر و ملکه سابق کودکان انگلیسی بریتانیا مایکل روزن اخیراً گفت که نتیجه تحقیقات باید “زنگ خطر” برای دولت باشد.

مارکوس راشفورد یک باشگاه کتاب برای بهبود سواد کودکان تاسیس کرده است و قصد دارد با استفاده از تجربیات خودش کتاب چاپ کند.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb50d31885c8_5fb50d31885ca

مارکوس راشفورد یک باشگاه کتاب با مجموعه ای از آثار ادبی ایجاد کرد تا کودکان با بدترین زمینه های اقتصادی اجتماعی بتوانند در سنین پایین مطالعه کنند.

فوتبالیست منچستر یونایتد و تیم ملی انگلیس با همکاری ناشر MCB Children’s Book (MCB) برای ترویج مطالعه و سوادآموزی در میان کودکان از همه اقشار همکاری کرده اند. او گفت که کودکی خودش و عدم دسترسی به کتابهای دوران کودکی دلیل این تصمیم بوده است.

راشفورد گفت که از کودکی خانواده اش مجبور بودند غذا را بر کتاب ترجیح دهند ، بنابراین او اکنون می خواهد به “380،000 کودک در سراسر انگلیس که هنوز کتاب ندارند” کمک کند.

وی گفت: “من از 17 سالگی شروع به خواندن کردم و این کاملاً دیدگاه و ذهنیت من را تغییر داد.” “من آرزو می کنم کاش از کودکی این فرصت را داشتم ، اما کتاب هرگز چیزی نبود که بتوانیم از پس آن برآییم زیرا خانواده مجبور بودند غذا را روی میز بگذارند.”

مک میلان گفت که تمرکز اصلی این طرح انتقال کتابها به کودکان فقیر است و راشفورد گفت که این کتابها “همیشه برای همه کودکان خواهد بود ، حتی اگر مجبور باشم آنها را به خودم تحویل دهم.”

اولین کتاب منتشر شده در ماه مه 2021 “شما یک قهرمان هستید: از پتانسیل خود استفاده کنید ، صدای خود را پیدا کنید و بهترین نسخه باشید” است. هر بخش از این کتاب با داستانی از زندگی خود راشفورد آغاز می شود و شامل مباحث مربوط به آموزش ، تفکر مثبت ، درک فرهنگ و الگوی زنان است.

نویسنده کتاب گزارشگر کارل آنکا و روانشناس بالینی کیتی وارنر است. بعداً ، در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 ، دو عنوان برای کودکان هفت ساله و بزرگتر منتشر می شود و در سال 2021 باشگاه کتاب مارکوس راشفورد افتتاح می شود.

یک نظرسنجی تابستانی توسط بنیاد ملی سواد آمریكا نشان داد كه سال گذشته فقط 26 درصد كودكان زیر 18 سال هر روز را به مطالعه می گذرانند ، كه پایین ترین سطح از زمان راه اندازی بایگانی در سال 2005 است.

شاعر و ملکه سابق کودکان انگلیسی بریتانیا مایکل روزن اخیراً گفت که نتیجه تحقیقات باید “زنگ خطر” برای دولت باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>