با محدودیت های جدید در شکستن تاج ، کاغذ توالت دوباره در ایالات متحده نادر است آخرین خبرها

با محدودیت های جدید در شکستن تاج ، کاغذ توالت دوباره در ایالات متحده نادر است  آخرین خبرها


5fb921df9c7be_2020-11-21_17-49

توالت در فروشگاه ها بازگشایی شده است زیرا ایالات مختلف ایالات متحده ، از کالیفرنیا گرفته تا نیویورک ، محدودیت های جدیدی برای تاج گذاری ایجاد کرده و مشاغل خود را تعطیل کرده اند.

همانطور که ایالت های ایالات متحده ، از کالیفرنیا تا نیویورک ، بسته شدن محدودیت های جدید شرکت ها و بسته شدن مشاغل ، قفسه های دستمال توالت در فروشگاه ها دوباره خالی است و مردم در تلاش هستند تا آنچه را که نیاز دارند خریداری کنند.

روز جمعه ، شبکه Walmart اعلام کرد که در حال مشاهده کمبود دستمال توالت و شوینده در برخی مناطق است زیرا بیماری عروق کرونر قلب در اکثر ایالت ها از کنترل خارج شده و در حال رشد است.

از روز جمعه ، 22 ایالت ایالات متحده محدودیت هایی را در مورد ویروس ایجاد کرده و منجر به از سرگیری خرید و خرید در فروشگاه های مختلف از جمله Target و Krueger ، بزرگترین فروشگاه سوپرمارکت زنجیره ای کشور شده است. ، بود.

به گفته خریداران آمریکایی در شهرهای مختلف ، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده به امری نادر تبدیل شده و کاملاً در فروشگاه های تخفیف مانند Walmart و Costco به فروش می رسد.

در فروشگاه Costco در ونکوور ، واشنگتن ، جایی که مقررات جدید ، از جمله ممنوعیت موقت غذا خوردن در رستوران ها و غذاخوری ها ، ذخایر چیزهایی مانند دستمال توالت ، حوله های کاغذی ، دستمال ، دستکش و کنسرو گوشت را به صفر می رساند. .

توالت در فروشگاه ها بازگشایی شد زیرا ایالات مختلف ایالات متحده ، از کالیفرنیا گرفته تا شهر نیویورک ، محدودیت های جدیدی راجع به تاجگذاری ایجاد کردند و مشاغل تجاری را تعطیل کردند.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb921df9c7be_2020-11-21_17-49

از آنجا که ایالت های ایالات متحده ، از کالیفرنیا تا نیویورک ، محدودیت های جدید شرکت ها را وضع می کنند و مشاغل بسته می شوند ، قفسه های دستمال توالت در فروشگاه ها دوباره خالی است ، و مردم در تلاش هستند تا آنچه را که نیاز دارند خریداری کنند.

روز جمعه ، شبکه Walmart اعلام کرد که در حال مشاهده کمبود دستمال توالت و شوینده در برخی مناطق است زیرا بیماری عروق کرونر قلب در اکثر ایالت ها از کنترل خارج شده و در حال رشد است.

از روز جمعه ، 22 ایالت ایالات متحده محدودیت های ویروسی را اعمال کردند ، که منجر به از سرگیری خرید و محدودیت خرید در فروشگاه های مختلف ، از جمله Target و Krueger ، بزرگترین فروشگاه سوپرمارکت زنجیره ای کشور شد. ، بود.

به گفته خریداران آمریکایی در شهرهای مختلف ، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده به امری نادر تبدیل شده و به طور کامل در فروشگاه های تخفیف مانند Walmart و Costco به فروش می رسد.

در فروشگاه Costco در ونکوور ، واشنگتن ، که مقررات جدید ، از جمله ممنوعیت موقت غذا خوردن در رستوران ها و غذاخوری ها ، ذخایر چیزهایی مانند کاغذ توالت ، حوله های کاغذی ، دستمال ، دستکش و کنسرو گوشت را به صفر می رساند. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>