بزرگترین شهرستان ویسکانسین در حال تأیید نتایج انتخابات ایالات متحده است آمریکا و کانادا


کنوشا ، ویسکانسین ، ایالات متحده – پرجمعیت ترین ایالت ویسکانسین یک روز پس از اعلام مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، خواستار سرشماری در ایالت اصلی میدان جنگ ، بررسی نتایج انتخابات در ایالات متحده را آغاز کرد.

روند جستجو اندکی پس از ساعت 9 صبح (3:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در شهرستان میلواکی آغاز شد ، جایی که روز سه شنبه 460،000 برگ رای گیری ثبت شد.

آرا over اکثراً از بلیط دموکرات ها برای جو بایدن و نامزد وی ، کامالا هریس ، که 69.13٪ حمایت را به دست آورد ، در حالی که 29.29٪ برای ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور ، حمایت کرد.

این منطقه که دارای نسخه های تکراری از نتایج شهرداری است ، همزمان با شهرداری های خود تحریک خود را انجام می دهد.

ژولیت هانری مدیر انتخابات شهرستان میلواکی گفت که این روش از زمان پیوستن وی به شهرستان در سال 2014 برقرار بوده است. وی به الجزیره گفت: “ما همیشه خط خود را دو روز پس از انتخابات ساعت 9:00 صبح آغاز می کنیم.”

جمهوری خواهان خواستار داوطلبان می شوند

با آغاز کارزار ، حزب جمهوری خواه ویسکانسین از داوطلبان خواست تا روند کار را رصد کنند.

توییت هایی که توسط اداره GOP شهرستان میلواکی به اشتراک گذاشته شده است به دروغ به روند قانونی برنامه ریزی شده و افزودن تعداد بی سابقه آرا abs غایب از مراکز انتخاباتی منفرد به تعداد کل مراکز رای گیری “بارگیری ساعت 4” و “تقلب” اشاره دارد.

این ادعاهای رئیس جمهور به همان اندازه بی اساس است.

مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ ، بیل استیپین ، روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت که “گزارش بی نظمی در چندین شهرستان ویسکانسین … تردیدهای جدی در مورد صحت نتایج را ایجاد می کند.”

قانون ویسکانسین به نایب قهرمان اجازه می دهد تا پس از تأیید نتایج ، اگر حاشیه برنده کمتر از یک درصد باشد ، بازشماری کند. [Erik S Lesser/EPA]

استپین گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ “در آستانه درخواست بازشماری مجدد است و ما بلافاصله این کار را خواهیم کرد”.

قانون ویسکانسین به یک نایب قهرمان اجازه می دهد تا پس از تأیید مقامات در نتایج انتخابات و اگر میزان پیروزی یک درصد یا کمتر باشد ، درخواست بازشماری کند.

اما هنری گفت انتخابات روز سه شنبه “هیچ تفاوتی با انتخابات دیگر ندارد”.

وی گفت: “فقط به این دلیل که کسی می تواند به نتایج نگاه کند و فکر کند ،” آه ، این مرد حتما برنده شده است “، انتخابات تا زمان شمارش همه آرا انجام نمی شود.” “من فکر نمی کنم ما بتوانیم روند کار را با وضوح بیشتری درک کنیم.”

دیوید کانون ، رئیس گروه سیاسی دانشگاه ویسکانسین-مدیسون ، گفت که ادعاهای کلاهبرداری “ساختگی کامل” است. وی اظهار داشت كه انتظار داشت كه اگر تلاش شود ترامپ برای طرح شكایت در سرتاسر كشور ، در صورت وجود ، اندكی حاصل شود.

“تا زمان شمارش همه آراots انتخابات برگزار نمی شود.

ژولیت هنری ، مدیر انتخابات شهرستان میلوکی

همراه با برنامه ریزی برای فراخوانی شمارش معکوس در ویسکانسین ، مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین پرونده هایی را برای متوقف کردن شمارش آرا در چندین ایالت دیگر در میدان جنگ که نتایج مشابه است ، از جمله پنسیلوانیا ، تشکیل داده است.

کانون گفت: “وقتی می خواهد هر رای را در ایالاتی که عقب مانده مانند آریزونا و نوادا عقب بماند ، ریاکاری اظهارنظر می کند …” اما در ایالت هایی که جلوتر است ، می خواهد شمارش را متوقف کند.

وی افزود: “از دست دادن یک انتخابات نزدیک غیرقانونی نیست”. “فقط به این دلیل که نتیجه را دوست ندارید ، نمی توانید قضاوت کنید [to] نتیجه را تغییر دهید. برای ادعاها باید مبنای قانونی وجود داشته باشد و در حال حاضر به طور ساده هیچ مبنای قانونی برای این چالش ها وجود ندارد. “

صدور گواهینامه نتایج

در همین حال ، ویسکانسین ممکن است تا جمعه آرا temporary موقتی در سطح شهرداری دریافت کند.

اگر این منجر به تغییر تعداد شود ، شهرداری ها آنها را در نتایج تأیید شده ای که باید به شهرستان ها ارائه دهند ، گنجانده و جاده شهرستان نیز متناسب با آن تنظیم می شود.

اگرچه هنوز می توان چالش های فنی برای آراots موقت ایجاد کرد ، اما کانن گفت که آنها معمولاً وزن زیادی ندارند. وی گفت: “مردم اغلب برای ارائه اطلاعات اضافی ، كه پذیرش رای موقت به آنها بستگی دارد ، برنمی گردند.”

درخواست مقدماتی برای مبارزات انتخاباتی بازشماری مجدد ترامپ قبل از ثبت قانونی قانونی شخص در این ایالت بود ، اما کانن گفت که در صورت انجام بازشماری ، انتظار نمی رود چیز زیادی تغییر کند.

وی گفت: “همیشه برخی از بولتن های مشکل ساز وجود دارد” ، اما نتایج خطاهای کشف شده به دو طریق پیش می رود و “اساساً لغو می شود”.

نتایج اصلی انتخابات 2016 آمریکا به ترامپ 47.19٪ آرا در ویسکانسین را داد ، در حالی که 46.44٪ از کلینتون. پس از شمارش ایالت ، ترامپ با 47.22 درصد آرا به پایان رسید و کلینتون 46.45 درصد آرا را به دست آورد.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>