بوکسور قهرمان ایران به قتل در “ربات کریم” اعتراف کرد آخرین خبرها

[ad_1]

5f985d5579670_2020-10-27_21-18

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: یک بوکسور که در اثر حادثه ربات کریم قتل کرده بود دستگیر شد.

سرهنگ مهدی سرپناه با اشاره به کشته شدن پسر جوانی با چاقوی دارنده مدال بوکس گفت: “متهم این پرونده قتل صاحب مدال بوکس است.

وی با اعلام دستگیری مظنون به قتل در شهر ربات کریم ، درباره جزئیات این خبر توضیح داد: روز گذشته حدود ساعت 20:30 پلیس گزارش درگیری بین دو جوان در خیابان ملک در شهر ربات کریم را دریافت کرد و بلافاصله گروهی از مأموران اجرای قانون آنها را به محل حادثه اعزام کردند.

یکی از اعضای فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: تحقیقات بیشتر نشان داد مردی که بوکسور و دارنده مدال بوکس بود پسر جوانی را هنگام جنگ با او کشته و به قفسه سینه او ضربات چاقو زده است.

وی افزود: تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که ظاهراً متهم این پرونده و مقتول با یکدیگر درگیری داشته اند.

این افسر پلیس با اشاره به دستگیری متهم و تحقیقات ، یادآور شد: متهم در پلیس است و تحقیقات بیشتر در مورد این پرونده ادامه دارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: یک بوکسور که در نتیجه حادثه ربات کریم قتل کرده بود دستگیر شد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5f985d5579670_2020-10-27_21-18

سرهنگ مهدی سرپناخ با اشاره به قتل پسر جوانی با چاقوی بوکس گفت: «متهم پرونده قتل صاحب مدال بوکس است.

وی با اعلام دستگیری مظنون به قتل در شهر رباط کریم ، با بیان جزئیات این خبر گفت: روز گذشته حدود ساعت 20:30 پلیس گزارش درگیری بین دو جوان در خیابان ملک در شهر رباط کریم را دریافت کرد. آنها به محل حادثه اعزام شدند.

مطالب جدید  زندانی استقلال از دیروز تا امروز / عکس | آخرین خبرها

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: تحقیقات بیشتر نشان داد مردی که بوکسور و دارنده مدال بوکس بود در هنگام درگیری با پسر 25 ساله و ضربات چاقو به سینه وی مرد جوانی را کشته است.

وی افزود: تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که ظاهراً متهم این پرونده و مقتول با یکدیگر درگیری داشته اند.

افسر پلیس با اشاره به دستگیری متهم و تحقیقات ، به وی یادآور شد: متهم در پلیس است و تحقیقات بیشتر در مورد این پرونده ادامه دارد.

[ad_2]