بک لینک چیست؟ چگونه می توان پیوند دریافت کرد تا جریمه نشویم؟

همه ما شنیده ایم که بک لینک چیه ؟ بخشی مهم در سئوی وب سایت  است و می تواند رتبه آن را افزایش دهد ، اما آیا می دانید بک لینک چگونه باید ساخته شود و چقدر کارآمد است؟ این پست را بخوانید تا درباره آن بیشتر بدانید.

“کار خود را شروع کنید ؛” مردم به کیفیت کار شما پی خواهند برد و به شما مراجعه خواهند کرد.

چنین ایده ای شاید در گذشته های عربی جایگاهی داشته باشد ، اما امروزه به ویژه در دنیای بازاریابی دیجیتال نمی تواند در بازاری پر از رقبا جایگاهی داشته باشد.

در جهانی که رقابت در هر زمینه ای که فکرش را بکنید گسترده است ، باید فعال باشید نه منفعل. و در دنیای آنلاین ، این بدان معناست که شما باید یک استاد SEO و قهرمان باشید.

ایجاد و انتشار محتوای جذاب شاید بهترین راه برای شروع باشد ، اما کافی نیست. مردم برای استفاده از این محتوای جذاب و مفید باید ابتدا وب سایت شما را پیدا کنند. بنابراین باید راه را برای آنها هموار کنید و نشانه های درست را در سر راه آنها قرار دهید.

این به اصطلاح نقشه راه و دستورالعمل ها در فضای مجازی به عنوان “اتصال” ، اتصال و اتصال دوباره تفسیر می شود. از این گذشته ، پیوند در واقع همان چیزی است که افراد را از موتورهای جستجوی شما ، سایت ها و شبکه های اجتماعی به وب سایت شما هدایت می کند و به همین دلیل است که هر گوشه از اینترنت ، از وبلاگ ها گرفته تا پست های رسانه های اجتماعی ، پر از لینک است. داشتن این پیوندها مزایای بسیاری را برای وب سایت شما به همراه دارد ، بنابراین در این مقاله سعی داریم مفهوم چیزی به نام “بازخورد” و ایجاد بازخورد را به شما معرفی کنیم.

مقاله مرتبط: ارتباطات داخلی و خارجی چیست؟

 

بازخورد

قسمت 1: مقدمه ای بر منابع
به عبارت ساده ، “بازخورد” زمانی ایجاد می شود که وب سایتی به وب سایت دیگری منتهی شود. به بازخورد پیوند “ورودی” نیز گفته می شود زیرا به افراد اجازه می دهد تا به سایت شما “وارد شوند”. پیوند خارجی یا پیوند خارجی عنوان دیگری از بازخورد است و نام آن هدایت کاربران به “خارج” وب سایتی است که در آن حضور دارند. بازخورد یکی از مهمترین عناصر در سئو سایت است.

به عنوان مثال ، پیوندی را که در جمله آخر پاراگراف بالا به کلمه “SEO” اضافه کردیم مشاهده کنید. این یک پیوند داخلی است ، اما اگر همین پیوند را به وب سایت معتبر دیگری بدهیم ، در این صورت Google این پیوند را به عنوان رای اعتماد به مدیر سایت در نظر خواهد گرفت و هرچه تعداد این پیوندها برای یک سایت بیشتر باشد ، ارزش و اعتبار آن با Google افزایش می یابد. باید توجه داشته باشید که “کیفیت” در اینجا حرف اول را می زند ، بنابراین ارزش همه پیوندها یکسان نیست. در حقیقت ، بهتر است چند لینک با کیفیت از منابع مناسب دریافت کنید تا هزاران لینک از وب سایت های هرزنامه.

اکنون به دو سوال مهم پاسخ می دهیم:

 

چه چیزی کیفیت پیوندها را تعیین می کند؟
به طور کلی ، بازخورد با کیفیت دارای ویژگی های زیر است:

پیوند باید dofollow باشد ، نه nofollow.
در محتوای سایت منبع قرار گیرد.
متن لنگر ممکن است کاملاً طبیعی به نظر برسد.

کدام سایت برای دریافت بازخورد مناسب است؟
وب سایتی که:

به محتوای لینک مرتبط باشید.
از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند.
ما به طور خلاصه هر یک از این موارد را توضیح خواهیم داد:

انواع بک لینک ها

1. مناسب بودن و مناسب بودن منابع
منبعی که از آن پیوند دریافت می کنید به اندازه پیوند مهم است. در واقع ، گوگل هوشمندتر شده است و وقت آن است که از وب سایت های نامناسب بازخورد بگیرید و به امید کسب موقعیت بهتر در نتایج جستجو بنشینید.

به عنوان مثال ، اگر در زمینه طراحی وب فعالیت می کنید ، لینک مربوط به پیوندی است که از وب سایتی دریافت کرده اید که محتوای آن با طراحی وب و زیرساخت های آن مطابقت دارد (مانند بازاریابی و فروش یا سئو) و نه وب سایتی که موضوع آن چیزی مانند باغبانی باشد. ای

ارتباط پیوند با متن پیوند ، محتوای متن اطراف پیوند و سایر پیوندهای خارجی در این صفحه تعیین می شود.

با استفاده از پیوندهای مناسب ، نه تنها Google را راضی خواهید کرد ، بلکه به دلیل سازگاری محتوا بین این دو وب سایت ، لیدهای بهتر و مرتبط تری نیز خواهید یافت.