ترامپ سیاست های بحث برانگیز مواد مخدر را نشان می دهد که با هدف کاهش هزینه انجام شده است اخبار آمریکا و کانادا


این پرونده های قضایی تقریباً برای هر دو قانون تضمین شده است و مسیر آنها نامشخص است ، به ویژه با کم شدن روزهای ترامپ.

دولت ترامپ دو سیاست بحث برانگیز دارویی را منتشر کرده است ، یکی می تواند حاشیه سود شرکت های دارویی را کاهش دهد و دیگری این امکان را می دهد که پرداخت های کمتری به شرکای خود بپردازند.

هر دو اقدام با چهار سال تهدید ریاست جمهوری به شرکت های تهیه کننده دارو برای کاهش قیمت ها یا پایبندی به مقررات پایان می یابد. این حرکت می تواند دولت آینده بایدن را با سیاست های گسترده ای روبرو کند یا آن را معرفی ، تغییر دهد یا به نوعی برچیده کند.

یک سیاست جایگزین سپرهای قانونی تخفیف های فعلی از تولیدکنندگان دارو به واسطه های داروسازی با حمایت از ترتیب های جدید و ثابت است که میزان پرداخت را از قیمت دارو جدا می کند. این سیاست همچنین اجازه می دهد تخفیف ها مستقیماً به مشتریان داروخانه تعلق بگیرد. واسطه ها ، که به عنوان مدیر مراقبت از داروخانه نیز شناخته می شوند ، به بیمه گذاران کمک می کنند تا لیست پوشش دارویی خود را تنظیم کنند و مشخص کنند کدام محصولات تحت درمان ترجیحی قرار می گیرند.

قانون دیگر بازپرداخت فدرال برای هزینه داروهایی را که در مطب پزشکان استفاده می شود به پایین تر قیمت های پرداخت شده در سایر کشورها مرتبط می کند. داروهایی که پزشکان استفاده می کنند ، اغلب برای بیماری های جدی مانند سرطان ، معمولاً گران هستند.

تقاضاها تقریباً برای هر دو قانون تضمین شده است ، و روشهای اجرای آنها نامشخص است. قضات سایر سیاست های دارویی ترامپ ، از جمله قانونی را که شرکت های دارویی را ملزم به درج اطلاعات قیمت در تبلیغات می کند ، به حالت تعلیق درآوردند.

شاخص دارویی S&P 500 به سختی از اعلامیه منحرف شد و در معاملات نیویورک در روز Pfizer Inc. فقط در 0.08٪ در ساعت 3 بعد از ظهر رشد کرد. اعلام کرد این واکسن اولین واکسنی است که برای مجوز اضطراری به سازمان غذا و دارو ارسال شده است.

قانون تخفیف نهایی به نفع شرکت های دارویی است که رهبران آنها می گویند کنار گذاشتن تخفیف های فعلی به آنها اجازه می دهد قیمت دارو را کاهش دهند. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این اتفاق بیفتد.

قانون تخفیف برای داروهای فروخته شده در Medicare Part D ، برنامه دارویی سرپایی برای سالمندان اعمال می شود ، اما رئیس وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی سال گذشته گفت که این تغییر می تواند در برنامه های خصوصی ایجاد شود.

این قانون در مورد قیمت داروهای خارجی برای چندین سال اعمال خواهد شد و نیمی از کشورها در ابتدا از طریق یک پروژه تظاهرات فدرال شرکت می کنند.

جاده راکی ​​به جلو

قانون قیمت گذاری خارج از کشور ممکن است حاشیه سود تولیدکنندگان دارو و پزشکان را کاهش دهد. هر دو قانون به طور جدی ترتیب تجارت برای واسطه های داروخانه را تغییر می دهد.

صنعت دارو سازی “به شدت مخالف” مقایسه قیمت ها در خارج از کشور است ، گفت: ترزا کارنگی ، وکیل سیاست بهداشت و درمان مینتس لوین کوه ، فریس گلووسکی و پوپئو.

وی با اشاره به اینکه قاعده قیمت دارو در خارج از کشور بیشتر از قانون تخفیف مورد اهانت قرار می گیرد ، گفت: “آنها بسیار مایل به استفاده از پرونده های قضایی هستند.” وی گفت ، گروه های پزشکی همچنین احتمالاً از سیاست قیمت گذاری مواد مخدر خارجی شکایت خواهند کرد زیرا این امر روی عملکرد آنها تأثیر می گذارد.

گروه های نمایندگی کارگزاران داروخانه قبلاً قول داده اند که علیه این قانون شکایت کنند که از تخفیف های داروهای سنتی چشم پوشی می کند.

در بیانیه انجمن مدیریت مراقبت های دارویی که نمایندگان واسطه های دارویی شناخته شده به عنوان مدیر داروخانه هستند ، آمده است: “دولت نمی تواند ثابت کند تولیدکنندگان دارو داوطلبانه قیمت های خود را کاهش می دهند.”

شرکت های دارویی می گویند این تخفیف ها آنها را مجبور می کند تا قیمت ها را بالا نگه دارند زیرا واسطه ها خواستار پرداخت های کلان هستند. واسطه ها می گویند این قانون حق بیمه را افزایش می دهد. آنها همچنین استدلال می کنند که این قانون هزینه های مالیات دهندگان را افزایش می دهد ، رد با پشتیبانی دفتر بررسی کنگره مبنی بر این که این سیاست برای مودیان در هر دهه 177 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>