تصویری از خشم مسی طرفداران بارسا توسط مسی آخرین خبرها

تصویری از خشم مسی طرفداران بارسا توسط مسی  آخرین خبرها


5fa3aa359d21b_5fa3aa359d21d

رفتار ستاره آرژانتینی در جریان بازی با کی یف “دینامو” خشم هواداران “بارسلونا” را برانگیخت.

“بارسلونا” با نتیجه 2 بر 1 “دینامو” کیف را شکست داد اما در هفته سوم لیگ قهرمانان چهره بدی از خود به جای گذاشت. عملکرد نارنجک ها در مقابل تیمی که به دلیل ویروس تاج فقط 13 بازیکن داشت ، مورد انتقاد گسترده قرار گرفت. عکسی از لیونل مسی نیز منتشر شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد و باعث جنجال طرفداران شد.

در این تصویر ، ستاره آرژانتینی در حالی که بازی ادامه دارد ، به آرامی از وسط زمین عبور می کند. غالباً این یک رفتار طبیعی است ، اما این بار بسیار قابل توجه بود. در فاصله چند متری کاپیتان “بارسلونا” بازیکن “دینامو” بود که توپ را در اختیار داشت و مسی سعی در گرفتن توپ نداشت. این رفتار باعث تعجب بازیکن تیم حریف نیز شد.

این تصویر خوبی از مسی نبود ، زیرا او دوباره در مورد انگیزه ستاره آرژانتینی بحث می کند که چند ماه دیگر قرارداد خود را با “بارسلونا” به پایان می رساند. لئو قبلا سعی کرده بود در تابستان از این باشگاه جدا شود اما سرانجام مجبور شد یک فصل دیگر بماند.

رفتار ستاره آرژانتینی در جریان بازی با کی یف “دینامو” خشم هواداران “بارسلونا” را برانگیخت.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fa3aa359d21b_5fa3aa359d21d

“بارسلونا” با نتیجه 2 بر 1 “دینامو” کیف را شکست داد اما در هفته سوم لیگ قهرمانان خود را بد ترک کرد. عملکرد نارنجک ها در مقابل تیمی که به دلیل ویروس تاج فقط 13 بازیکن داشت ، مورد انتقاد گسترده قرار گرفت. عکسی از لیونل مسی نیز منتشر شد که به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد و باعث جنجال طرفداران شد.

در این تصویر ، ستاره آرژانتینی با پیشرفت بازی به آرامی از وسط زمین در حال قدم زدن است. اغلب این یک رفتار طبیعی است ، اما این بار بسیار قابل توجه بود. در فاصله چند متری کاپیتان “بارسلونا” بازیکن “دینامو” بود که توپ را در اختیار داشت و مسی سعی در گرفتن توپ نداشت. این رفتار باعث تعجب بازیکن تیم حریف نیز شد.

این تصویر خوبی از مسی نبود ، زیرا او دوباره در مورد انگیزه ستاره آرژانتینی بحث می کند ، که ظرف چند ماه قرارداد خود را با “بارسلونا” به پایان می رساند. لئو قبلا سعی کرده بود در تابستان از این باشگاه جدا شود اما سرانجام مجبور شد یک فصل دیگر بماند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>