توییتر حساب NY Post را پس از واکنش جمهوری خواهان از حالت انجماد خارج می کند آمریکا و کانادا


این سکوی رسانه های اجتماعی پس از انتشار مقالاتی در مورد پسر جو بایدن ، که به گفته توییتر سیاست وی را در مورد مواد هک شده نقض می کند ، توانایی نوشتن روزنامه در توییتر را مسدود کرد.

این شرکت رسانه های اجتماعی مستقر در ایالات متحده پس از واکنش نمایندگان مجلس روز جمعه اعلام کرد که توییتر حساب حساب نیویورک پست را لغو کرده است.

این شرکت گفت که سیاست خود را در مورد مواد هک شده تغییر داده است و پست می تواند دوباره توییت از حساب خود ارسال کند.

این سکوی رسانه های اجتماعی پس از انتشار مقالاتی در مورد پسر جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، که به گفته توییتر ، سیاست خود را در مورد مواد هک شده نقض کرد ، حساب روزنامه را مسدود کرد.

روزنامه پس از بازیابی حساب وی نوشت: “ما baaaaaaak هستیم.”

در اوایل این هفته ، جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، از طرف جمهوری خواهان که شرکت را به سانسور انتخابی محافظه کاران متهم کردند ، آتش سوزی کرد.

دورسی در میان گروهی از مدیران شبکه های اجتماعی بود که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر آمریکا ، که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را در برابر جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات قرار می دهد ، مورد تحسین قانونگذاران قرار گرفت.

رهبران توییتر ، فیس بوک Inc و اپل Inc در جلسه دادرسی روز چهارشنبه در عمل شهادت دادند که آیا بخشی از قانون یکپارچگی ارتباطات را لغو می کنند که از شرکت در برابر مسئولیت محتوای ارسال شده در سیستم عامل آنها محافظت می کند.

رهبران جمهوری خواه ، از جمله خود ترامپ ، سیستم عامل ها را به تعصب ضد محافظه کارانه متهم کرده اند که توییتر و فیس بوک از پیوند به داستان نیویورک پست بر اساس ایمیل های تأیید نشده در مورد بایدن و پسرش هانتر جلوگیری کرده اند.

دورسی در 16 اکتبر هنگام پاسخ به انتقادات برای تصمیم خود برای جلوگیری از پیوند به تاریخ بایدن در سیستم عامل خود ، به اشتباه توئیتر پیوندهای وب به تاریخ سیاسی تأیید نشده را مسدود کرد.

دورسی در توییتر خود نوشت: “مسدود کردن مستقیم URL ها اشتباه بود و ما قوانین و اقدامات اجرایی را برای اصلاح آنها به روز کرده ایم.” “هدف ما تلاش برای افزودن زمینه است و اکنون فرصت این کار را داریم.”

قانون گذاران جمهوری خواه به توئیتر به دلیل پرداختن به ماجرای بایدن توهین کردند و سناتور تد کروز در جلسه استماع روز چهارشنبه گفت که “رفتار شرکت تاکنون رفتار خشن ترین” از همه سیستم عامل ها بوده است.

کروز پرسید: “چه کسی شما را انتخاب کرده و شما را در اولویت آنچه رسانه ها حق گزارش دادن و آنچه مردم آمریکا حق شنیدن دارند قرار داده است؟”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>