خامس شایعات درگیری را انکار می کند آخرین خبرها

خامس شایعات درگیری را انکار می کند  آخرین خبرها


5fb77611179ee_5fb77611179f1

“اورتون” ستاره تیم ملی کلمبیا پس از شکست مقابل اروگوئه با نتیجه 3 بر 0 خبر برخورد فیزیکی در رختکن تیم ملی کلمبیا را تکذیب کرد.

خامس رودر گوز شایعات مربوط به درگیری فیزیکی در کلمبیا پس از شکست هفته گذشته مقابل اروگوئه را تکذیب کرد. بر اساس شایعات ، خامس پس از شکست اروگوئه با نتیجه 3 بر صفر در مقدماتی جام جهانی با چند هم تیمی وارد درگیری فیزیکی شد. شایعه ای که او قاطعانه انکار کرد

هفته گذشته ، کلمبیا در خانه مقابل روبرتو ملاندز در ورزشگاه متروپولیتن شکست خورد – 3-0. این ضربه ای به کارلوس کی روش و تلاش آنها برای صعود به جام جهانی 2022 قطر بود. شایعات حاکی از آن است که در پایان بازی در رختکن کلمبیا یک درگیری فیزیکی رخ داده و در مرکز مسابقه همز بوده است.

اما هامز با انتشار بیانیه ای این ادعاها را رد كرد و گفت: “مردم ، رسانه ها و هواداران. من این را در 13 و 17 نوامبر انكار می كنم.” شایعات مبنی بر اینكه من در درگیری نقش اساسی داشته ام كاملاً كذب است. “

ستاره کلمبیایی ادامه داد: “آنچه در زمین رخ داد و نتیجه تلخ در آنجا بسته شد. من با شرکای تیم کلمبیایی خود رابطه فوق العاده و احترام آمیزی دارم ، هم در رختکن و هم در زندگی روزمره. تیم کلمبیا امروز در یک شرایط سخت فوتبال قرار داریم. و ما فوتبالیست ها اولین نفری هستیم که مسئولیت خود را تصدیق می کنیم ، ما یک تیم متحد هستیم و رویای ما برای صعود به جام جهانی قطر تحت تأثیر قرار نگرفته است. “ما از قبل تلاش خواهیم کرد.”

خامس نوشت: “سرانجام ، من از همه می خواهم که به اطلاعات نادرست این متهمان توجه نکنند. کسانی که مسئول این شایعات و داستان های دروغ هستند ، فقط می خواهند با ذکر نام من اتحاد و همدلی تیم ملی را بشکنند. به همین دلیل است.” “دلیل من این است که در صورت لزوم علیه آنها اقدام قانونی خواهم کرد.”

“اورتون” ستاره تیم ملی کلمبیا پس از شکست مقابل اروگوئه با نتیجه 3 بر 0 خبر برخورد فیزیکی در رختکن تیم ملی کلمبیا را تکذیب کرد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb77611179ee_5fb77611179f1

خامس رودر گوز شایعات مربوط به درگیری فیزیکی در رختکن کلمبیا پس از شکست هفته گذشته در اروگوئه را تکذیب کرد. بر اساس شایعات ، خامس پس از شکست مقابل اروگوئه با نتیجه 3 بر صفر در مقدماتی جام جهانی با چند هم تیمی وارد درگیری فیزیکی شد. شایعه ای که او قاطعانه انکار کرد.

جمعه گذشته ، کلمبیا در خانه مقابل روبرتو ملاندز در ورزشگاه متروپولیتن شکست خورد – 3-0. این ضربه جدی به تیم کارلوس کی روش و تلاش آنها برای صعود به جام جهانی 2022 قطر بود. برخی شایعات حاکی از آن است که در پایان بازی در رختکن کلمبیا یک نزاع فیزیکی درگرفته و در مرکز مبارزه همز بوده است.

اما هامز با انتشار این بیانیه ، شایعات را تکذیب کرد و گفت: “برای عموم مردم ، رسانه ها و طرفداران. من آن را در 13 و 17 نوامبر تکذیب می کنم.” شایعات مبنی بر اینکه من در درگیری نقش اساسی داشته ام کاملاً نادرست است. “

ستاره کلمبیایی ادامه داد: “آنچه در زمین رخ داد و نتیجه تلخ در آنجا بسته شد. من رابطه شگفت انگیز و محترمانه ای با شرکای تیم کلمبیایی خود دارم ، چه در رختکن و چه در زندگی روزمره. تیم ملی کلمبیا امروز فوتبال در شرایط دشواری قرار دارد و ما فوتبالیست ها اولین نفری هستیم که مسئولیت خود را تصدیق می کنیم ، ما یک تیم متحد هستیم و رویای ما برای صعود به جام جهانی قطر شکسته نشده است. “ما از قبل تلاش خواهیم کرد.”

هامس نوشت: “در آخر ، من از همه می خواهم که به اطلاعات نادرست این متهمان توجه نکنند. کسانی که مسئول این شایعات و داستان های دروغ هستند فقط می خواهند با ذکر نام من اتحاد و همدلی تیم ملی را بشکنند. به همین دلیل است.” “دلیل من این است که در صورت لزوم علیه آنها اقدام قانونی خواهم کرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>