خواننده ای که واکسن “تاج” را تولید می کند آخرین خبرها

خواننده ای که واکسن "تاج" را تولید می کند  آخرین خبرها


5fb7e6b1510ec_5fb7e6b1510ee

محققان آمریکایی می گویند یک میلیون دلار اهدا شده توسط خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر و نویسنده آمریکایی دالی پارتن برای تحقیقات واکسن Covid-19 نقشی اساسی در مبارزه با این بیماری داشته است.

دالی پارتن ، خواننده و ترانه سرای 74 ساله ، که توسط بسیاری افسانه قلمداد می شود ، کسی بود که به محض ابتلا به ویروس کرونا از طرف او خیریه پرداخت و ابتدا 1 میلیون دلار و سپس مبالغ دیگری را اهدا کرد. اکنون این موسسه خیریه یکی از منابع مالی شرکت Moderna است که اعلام کرد واکسن ضد تاج 95٪ موفقیت آمیز بوده است!

سخنگوی دانشگاه Vanderbilt همچنین گفت که هدیه سخاوتمندانه Parten به بسیاری از پروژه های تحقیقاتی امیدوار کننده کمک کرده است.

جالب اینجاست که دالی پارتن دو آهنگ قوی تاریخ را ساخته است – جولین و من همیشه دوستت خواهم داشت که بعداً توسط ویتنی هوستون در یک روز خوانده شد.

محققان آمریكایی می گویند میلیون دلاری كه دالی پارتن ، خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر و نویسنده آمریکایی برای تحقیق در مورد واكسن Covid-19 اهدا كرده ، نقشی اساسی در مبارزه با این بیماری داشته است.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb7e6b1510ec_5fb7e6b1510ee

دالی پارتن ، خواننده و ترانه سرای 74 ساله ، که به عقیده بسیاری یک افسانه است ، کسی بود که موسسه خیریه را به محض آلوده شدن ویروس کرونا به نمایندگی از وی تاسیس کرد و ابتدا 1 میلیون دلار و سپس مبالغ دیگری را اهدا کرد. اکنون این موسسه خیریه یکی از منابع مالی شرکت Moderna است که اعلام کرد واکسن ضد تاج 95٪ موفقیت آمیز بوده است!

سخنگوی دانشگاه Vanderbilt همچنین گفت که هدیه سخاوتمندانه Parten به بسیاری از پروژه های تحقیقاتی امیدوار کننده کمک کرده است.

جالب است بدانید که دالی پارتن دو آهنگ قوی در تاریخ ساخت ، به نام های Jolin و I Will Always Love You ، که سپس توسط ویتنی هوستون یک روز خوانده شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>