داستان تبلیغ لباس و تن فروشی از شایعات به واقعیت آخرین خبرها

داستان تبلیغ لباس و تن فروشی از شایعات به واقعیت  آخرین خبرها


5fa4e5a6e492e_2020-11-06_09-26

اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد یکی از سایت های فروش و تبلیغات دست دوم با رمزگذاری برخی افراد بر روی کالاها ، فحشا و فحشا را تبلیغ می کند.

در چند روز گذشته اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد یکی از سایت های فروش و معرفی کالاهای دست دوم با کدگذاری برخی از افراد بر روی کالاها ، فحشا و فحشا را تبلیغ می کند.

براساس گزارش یکی از خبرگزاری ها “برخی از عوامل درگیر فساد و فحشا به دلیل حضور گسترده و چشمگیر کاربران فضای مجازی در کشورمان در سایت های معروف و سرویس های آنلاین مانند دیوار از بسترهای رایگان اینگونه سایت های تبلیغاتی استفاده کرده اند.” “آنها از شبکه فاسد خود استفاده می کنند ، از جمله افرادی که به راحتی تبلیغات عجیب و غریب را به عنوان جرم در وب سایت دیوار انجام می دهند بدون نظارت.”

این خبرگزاری به فروش کفش و خانه های اجاره ای برای چندین ساعت اشاره کرد و در ادامه این گزارش ادامه داد: “کاربران سودمند روی دیوار با پیشنهاد فروش یک جفت کفش و استفاده از عبارات خاص در تبلیغات در تلاشند خدمات خود (فحشا) را بفروشند.” این را مخفیانه معرفی کنید.

این گزارش در فضای مجازی و حتی در شبکه های ماهواره ای با استقبال گسترده ای روبرو شد و در این وضعیت در سایت دیوار بسیاری از تبلیغات فروش کفش ، اجاره خانه برای چند روز ، تاری و غیره حذف شد ، به عنوان مثال بسیاری از آنها. مقادیر پرداخت شده ، صدمه دیده است.

اما اصل ماجرا چیست؟

طبق نظرسنجی ها ، تبلیغات ارسال شده در وب سایت وال و سایر سیستم عامل های آنلاین توسط دو گروه نظارت بر انسان و روبات ها بررسی و ارزیابی می شود و آنها هر 24 ساعت دستورالعمل های جدید دریافت می کنند. در این میان ، برخی از کدگذاری کالاها وجود دارد ، که طبق گفته پلیس FATA ، بسیار محدود هستند و به صورت دامنه یا شبکه نیستند.

همانطور که سرهنگ رامین پاشا ، رئیس پلیس FATA می گوید: “ما در حال بررسی سایت های تبلیغاتی برای خرید و فروش کالاها به طور رسمی و مستمر در سیستم عامل ها هستیم و تاکنون هیچ شبکه یا گروهی را در این زمینه ملاقات نکرده ایم.” بعضی اوقات شایعاتی در جامعه درباره این مسئله وجود دارد ، اما صحت آن باید توسط یک نهاد رسمی تأیید شود. ما انکار نمی کنیم که چنین مواردی در سایت هایی مانند Wall اتفاق می افتد ، اما بسیار محدود ، کم و به طور سازمان یافته نیستند.

سیستم عامل ها بر روی یک سیستم عامل ناشناخته اجرا می شوند و برخی از تازه واردان قصد استفاده از آن را دارند. رئیس پلیس FATA با جلب توجه به چنین حوادثی افزود: “فروش پرندگان شکاری در کشور ما ممنوع است و برخی تبلیغ کبوتر می کنند و در توضیحات نشان می دهد که ما یک پرنده شکاری نیز داریم. ما با بالاترین قیمت می فروشیم. مشکلات زیادی وجود دارد ، مدتی پیش ما تبلیغات مربوط به فروش سرکه ، آب انگور و آب لیمو را در سایت مشاهده کردیم ، اما هنگامی که تحقیقات انجام شد ، متوجه شدیم که این فروش الکل است ، اما هیچ چیز در زمینه فحشا و “اخبار مشابه در مورد شایعات مجازی. “

داستان لباس های تبلیغاتی از شایعات تا واقعیت

اعتراض به حذف تبلیغات دیواری

به دنبال انتشار گزارشی در مورد رابطه کفش باز و تن فروشی ، تبلیغات زیادی از سایت حذف شد. تعدادی از کسانی که تجارت یا خدمات خود را در این سایت ارائه داده و از 10 تا 25 هزار تامان در سایت پرداخت کرده اند ، نسبت به حذف این تبلیغات اعتراض کردند. سجاد ، که یکی از این افراد بود ، می گوید: “آگهی مربوط به کد رهگیری املاک از وب سایت دیوار حذف شده است. مردم برای نیازهای خود از جمله خرید و فروش آپارتمان ، ثبت سند اتومبیل ، وام های مورد نیاز به خدماتی نیاز دارند. توسط خود بانکها برای ارائه قراردادهای مبهم ، که متأسفانه توسط سایت حذف شد. “ما برای هر آگهی 15 تا 25000 تامان پرداخت کردیم ، اما اکنون آن آگهی حذف شده است.”

طبق تحقیقات ، دیوار این تبلیغات به طور موقت برداشته شده است تا با تصفیه آنها ، دوباره تبلیغات “ناسالم” را حذف کنید.

سرهنگ رامین پاشا همچنین با اشاره به حذف تبلیغات از وب سایت دیوار اظهار داشت: ما به سایت دیوار هشدار داده ایم و در صورت ارتکاب جرمی باید تبلیغات را حذف کنند اما حذف تبلیغات در سایت دیوار موقتی است تا بتوانند بیشتر تحقیق کنید اتفاق می افتد امروزه ایمنی روانشناختی جامعه در این مورد مهمتر از حذف تبلیغات متعدد است و مدیران سایت باید این تبلیغات را بیشتر مورد توجه قرار دهند. اگر افرادی در این زمینه تبلیغاتی مشاهده کردند ، حتماً این موضوع را با ما در میان بگذارید. سرپرستان سایت موظف هستند تبلیغات را حذف کنند ، اما ما از سازماندهی باند در این زمینه پشتیبانی نمی کنیم.

بنرها را از دیوار جدا کنید

خبر دیگری که سر و صدای زیادی در مورد تبلیغات دیواری ایجاد کرده است ، فروش برخی کالاها و خدمات است که بیشتر شبیه یک شوخی است تا یک واقعیت. مانند تبلیغات برای فروش پادشاه دزدیده شده علی دی یا تبلیغات برای فروش ناو هواپیمابر لینکلن و مردی که تبلیغ می کرد که او را به دیوار کتک می زنند.

اما وقتی به تبلیغات دیواری نگاه کردیم ، آنها روی دیوار نبودند ، اگرچه به طور گسترده در فضای مجازی توزیع شده اند. به گفته برخی مسئولان سایت فروش ، این تبلیغات یا فتوشاپ هستند و یا قبل از تأیید ، عکس در مرحله پیش نمایش گرفته می شود و در شبکه های مجازی منتشر می شود. به گفته مسئولان سایت “دیوار” ، آگهی فروش روز شاه علی ربوده شده هرگز در سایت منتشر نشده و در مرحله بررسی حذف شد.

مشکلی در سیم کارت های بی نام وجود دارد

داستان لباس تبلیغاتی - از شایعات گرفته تا واقعیت

وقتی به همه این موضوعات می پردازیم به یک جواب مشترک می رسیم و ریشه در بسیاری از جنایات کشور می گیریم و آن ارائه شناسنامه بدون شناسنامه است. طبق گفته پلیس و نهادهای مسئول ، بیشتر این سیم کارت ها متعلق به اپراتور ایرانسل است. این سیم کارت ها افراد را مجبور می کنند بدون اینکه هویت آنها را فاش کنند دیگران را آزار دهند یا تبلیغات مشکوکی را در سایت ها و سیستم عامل های آنلاین که باید سیم کارت های آنها را بررسی کنند قرار دهند و این باعث بسته شدن مسسات مربوطه می شود و قادر به پاسخگویی به آنها نیست. میلیون ها سیم کارت تأیید نشده و شناسایی نشده در کشور ما وجود دارد که اپراتورها هنوز آنها را لغو نکرده اند.

اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد یکی از سایت های فروش و تبلیغات دست دوم با کدگذاری برخی از افراد بر روی کالاها ، فحشا و فحشا را تبلیغ می کند.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fa4e5a6e492e_2020-11-06_09-26

در چند روز گذشته اخباری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد یکی از سایت های فروش و معرفی کالاهای دست دوم با رمزگذاری برخی افراد بر روی کالاها ، باعث گسترش فحشا و فحشا می شود.

براساس گزارش یکی از خبرگزاری ها “برخی از عوامل درگیر فساد و فحشا به دلیل حضور گسترده و چشمگیر کاربران فضای مجازی در کشورمان در سایت های معروف و سرویس های آنلاین مانند دیوار از بسترهای رایگان اینگونه سایت های تبلیغاتی استفاده کرده اند.” “آنها از شبکه فاسد خود استفاده می کنند ، از جمله افرادی که به راحتی و بدون نظارت تبلیغات عجیب و غریب را به عنوان یک جرم در وب سایت دیوار انجام می دهند.”

این خبرگزاری به فروش کفش و اجاره خانه برای چند ساعت اشاره کرد و در ادامه این گزارش افزود: کاربران سودمند روی دیوار با پیشنهاد فروش یک جفت کفش و استفاده از عبارات خاص در تبلیغات در تلاشند خدمات خود (فحشا) را بفروشند. “معرفی مخفیانه”.

این گزارش در فضای مجازی و حتی در شبکه های ماهواره ای با استقبال گسترده ای روبرو شد و تحت این شرایط سایت دیوار بسیاری از تبلیغات مربوط به فروش کفش ، اجاره خانه های چند روزه ، تیرگی و … را حذف کرده است. پرداخت شده ، صدمه دیده است.

اما اصل ماجرا چیست؟

طبق نظرسنجی ها ، تبلیغات ارسال شده در وال و سایر سیستم عامل های آنلاین توسط دو تیم نظارت بر انسان و ربات بررسی و ارزیابی می شوند و هر 24 ساعت دستورالعمل های جدید دریافت می کنند. در این میان ، برخی از کدگذاری کالاها وجود دارد ، که طبق گفته پلیس FATA ، بسیار محدود هستند و به صورت محدوده یا شبکه گسترده نیستند.

همانطور که سرهنگ رامین پاشا ، رئیس پلیس فتا می گوید: “ما در حال بررسی سایت های تبلیغاتی برای خرید و فروش کالاها به طور رسمی و مستمر در سیستم عامل ها هستیم و تاکنون هیچ شبکه و باندی را در این زمینه مشاهده نکرده ایم.” بعضی اوقات شایعاتی در جامعه به وجود می آید اما صحت آن باید توسط یک نهاد رسمی تأیید شود. ما انکار نمی کنیم که موارد مشابه در سایت هایی مانند Wall اتفاق می افتد ، اما بسیار محدود ، کم و به طور سازمان یافته نیستند.

سیستم عامل ها بر روی یک سیستم عامل ناشناخته اجرا می شوند و برخی از تازه واردان قصد استفاده از آن سیستم عامل را دارند. رئیس پلیس فتا با اشاره به حوادث مشابه افزود: “فروش پرندگان شکاری در کشور ما ممنوع است و برخی تبلیغ کبوتر می کنند و در توضیحات نشان می دهد که ما یک پرنده شکاری نیز داریم. ما با بالاترین قیمت می فروشیم. مشکلات زیادی وجود دارد ، مدتی پیش ما در سایت تبلیغاتی راجع به فروش سرکه ، آب انگور و آبلیمو مشاهده کردیم ، اما وقتی تحقیقات انجام شد ، متوجه شدیم که این فروش الکل است ، اما هیچ چیز در زمینه فحشا و “اخبار مشابه در مورد شایعات مجازی. “

داستان لباس های تبلیغاتی از شایعات تا واقعیت

اعتراض به حذف تبلیغات دیواری

پس از انتشار گزارش در مورد رابطه کفش باز و تن فروشی ، تبلیغات بسیاری از سایت دیوار حذف شد. تعدادی از کسانی که تجارت یا خدمات خود را در این سایت ارائه داده و مبلغ 10 تا 25 هزار تامان را در سایت پرداخت کرده اند ، نسبت به حذف این تبلیغات اعتراض کردند. سجاد ، که یکی از این افراد بود ، می گوید: “آگهی تبلیغاتی ما که مربوط به کد رهگیری املاک بود ، از وب سایت دیوار حذف شده است. مردم برای نیازهای خود از جمله خرید و فروش آپارتمان ، ثبت سند اتومبیل ، رهن ، وام به خدمات نیاز دارند. توسط بانکها برای تهیه قراردادهای مبهم مورد نیاز است که متأسفانه توسط سایت حذف شد. “ما برای هر آگهی 15 تا 25000 تامان پرداخت کردیم ، اما اکنون این آگهی حذف شده است.”

طبق تحقیقات ، دیوار این تبلیغات به طور موقت برداشته شده است تا با تصفیه آنها ، دوباره تبلیغات “ناسالم” را حذف کنید.

سرهنگ رامین پاشا همچنین با اشاره به حذف تبلیغات از سایت “دیوار” اظهار داشت: ما به سایت “دیوار” هشدار دادیم و در صورت ارتکاب جرمی باید تبلیغات را حذف کنند اما حذف تبلیغات در سایت “دیوار” موقتی است تا بتوانند بیشتر تحقیق کنید اتفاق می افتد امروزه ایمنی روانشناختی جامعه در این مورد مهمتر از حذف تبلیغات متعدد است و مدیران سایت باید این تبلیغات را بیشتر مورد توجه قرار دهند. اگر افرادی در این زمینه تبلیغاتی می بینند ، حتماً این موضوع را با ما در میان بگذارید. مدیران سایت موظفند تبلیغات را حذف کنند ، اما ما از سازماندهی باند در این زمینه پشتیبانی نمی کنیم.

بنرها را از دیوار جدا کنید

خبر دیگری که سر و صدای زیادی در مورد تبلیغات دیواری ایجاد کرده است ، فروش برخی کالاها و خدمات است که بیشتر شبیه یک شوخی است تا یک واقعیت. مانند آگهی فروش روز شاه علی دزدیده شده یا آگهی فروش ناو هواپیمابر لینکلن و مردی که تبلیغات ضرب و شتم روی دیوار را به عهده داشت.

اما وقتی به تبلیغات دیواری نگاه کردیم ، آنها روی دیوار نبودند ، اگرچه به طور گسترده در فضای مجازی توزیع شده اند. به گفته برخی مسئولان سایت فروش ، این تبلیغات یا فتوشاپ هستند و یا قبل از تأیید ، عکس در مرحله پیش نمایش گرفته می شود و در شبکه های مجازی منتشر می شود. به گفته مسئولان سایت “دیوار” ، آگهی فروش روز شاه علی ربوده شده هرگز در سایت منتشر نشده و در مرحله بررسی حذف شد.

مشکلی در سیم کارت های بی نام وجود دارد

داستان لباس های تبلیغاتی از شایعات تا واقعیت

وقتی همه این س questionsال ها را در نظر بگیریم ، به یک جواب مشترک می رسیم و ریشه در بسیاری از جرایم کشور دارد و آن ارائه شناسنامه بدون شناسنامه است. طبق گفته پلیس و نهادهای مسئول ، بیشتر این سیم کارت ها متعلق به اپراتور ایرانسل است. این سیم کارت ها مردم را مجبور می کنند بدون اینکه هویت آنها را فاش کنند ، دیگران را آزار دهند یا تبلیغات مشکوکی را در سایت ها و سیستم عامل های آنلاین انجام دهند که نیاز به تأیید سیم کارت های آنها دارد و این باعث تعطیلی نهادهای مربوطه می شود و قادر به پاسخگویی نیستند. میلیون ها سیم کارت تأیید نشده و شناسایی نشده در کشور ما وجود دارد که اپراتورها هنوز آنها را لغو نکرده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>