رفتن به نوشته‌ها

داستان تصویر حاشیه ای توزیع بادمجان توسط امام جمعه آخرین خبرها


5fb962ef657b4_5fb962ef657ba

امام جمعه سعدآبادا از دشتستان گفت: ازدیاد بادمجان ها ، که تصویر آنها در فضای مجازی خبرساز شد ، به عنوان یک بسته معیشتی نیست ، بلکه یک تشکر از کشاورزی است که بخشی از محصولات را به نیازمندان روستا می دهد.

Hodjaleslam علیرضا کشاورز برگاهی گفت: از Basidi بازدید کنید و تلاش های آنها را در مورد همه موارد مربوط به شیوع ضد عفونی کننده جاده ها و خانه ها در تاج ، به ویژه منازل افراد در معرض بیماری و نیاز به جمع آوری و توزیع معیشت یادداشت کنید. در مسجد روستای نظر آقا.

وی یادآور شد: علاوه بر این برنامه ، برای بزرگداشت و تشویق کشاورز با سخاوت خود ، برخی از محصولات بادمجان خود را به خانواده های نیازمند و همچنین باسیست هایی که جمع آوری کرده و به روستا منتقل و به روستا تحویل داده اند ، تهیه کرد. افراد نیازمند تلاش کردند. با دوستان دیگر به سراغ آنها آمدیم.

کشاورز برقعی ادامه داد: “هیچ برنامه ای برای نامگذاری توزیع یا تحویل معیشت وجود نداشت ، اما ما یکی دو بسته دادیم تا مردم را به دادن زکات و هزینه آن کار ، به ویژه برای محصولات کشاورزی به چند نیازمند ، ترغیب کنیم.”

وی افزود: علاوه بر تمام این برنامه ها ، بسیجیان 100 بسته برنج و روغن برای نیازمندان جمع آوری و تهیه كردند كه در شب های آینده توزیع می شود.

یکی از اعضای شورای دهکده اسلامی نظرآقا نیز گفت: امام جمعه سعدآباد که به جلسه ای در روستا دعوت شده و در مسجد حضور یافته بود ، پس از اقامه نماز مغرب و ایشی به احترام این کشاورز که غروب خورشید محصول خود را به عنوان کالا پرداخت کرد او بسته را به م believeمنان بی بضاعت داد.

ایرج نظری افزود: هیچ برنامه ای به نام توزیع یا توزیع معیشت یا مانور ارتباطی وجود نداشت ، فقط چند جوان که این محصولات را بسته بندی کردند ، این تصاویر را گرفتند و به دست آوردند.

وی گفت: ساکنان خیرخواه و نوع دوست روستای نظرآقا مدت هاست که نیازمندان را دستگیر و کمک می کنند و از ابتدای شیوع این بیماری بارها بسته های کمک م ofمنانه به نیازمندان توزیع کرده اند.

امام جمعه سعدآبادا از دشتستان گفت: توزیع بادمجان ها که تصویر آن در فضای مجازی خبرساز شده است ، به عنوان یک بسته معیشتی نیست ، بلکه به عنوان ارزیابی کشاورزی است که بخشی از محصولات را به نیازمندان روستا داده است.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb962ef657b4_5fb962ef657ba

Hodjaleslam علیرضا کشاورز برگاهی گفت: از بازدید Basidi و تجلیل از تلاشهای آنها در مورد همه موارد مربوط به شیوع ضد عفونی کننده راهها و خانه ها در تاج ، به ویژه منازل افراد در معرض بیماری و نیاز به جمع آوری و توزیع معیشت در این روزها ، ما در مسجد روستای نظر آقا حضور یافت.

وی یادآور شد: علاوه بر این برنامه ، برای بزرگداشت و تشویق سخاوتمندانه کشاورز ، برخی از محصولات بادمجان خود را به خانواده های نیازمند و همچنین به باسیست هایی که جمع آوری و تحویل روستا داده و به روستا تحویل داده اند ، منتقل کرد. افراد نیازمند تلاش کردند. با دوستان دیگر به سراغ آنها آمدیم.

کشاورز برقعی ادامه داد: “هیچ برنامه ای برای نامگذاری توزیع یا تحویل معیشت وجود نداشت اما ما یکی دو بسته دادیم تا مردم را به دادن زکات و هزینه این کار به ویژه برای محصولات کشاورزی به چند نیازمند مردم ترغیب کنیم.”

وی افزود: علاوه بر تمام این برنامه ها ، بسیجیان 100 بسته برنج و روغن برای نیازمندان جمع آوری و آماده كرده اند كه در شب های آینده توزیع می شود.

یکی از اعضای شورای اسلامی روستای نظرآقا نیز گفت: کتاب نماز جمعه سعدآباد که به جلسه ای در روستا دعوت شده و در مسجد حضور یافته بود ، پس از اقامه نماز مغرب و عشا به احترام این کشاورز که زکات محصول خود را به عنوان کالا پرداخت کرد. او بسته را به م believeمنان بی بضاعت داد.

ایرج نظری افزود: هیچ برنامه ای تحت عنوان توزیع یا توزیع معیشت یا مانور ارتباطی وجود نداشت ، فقط چند جوان که این محصولات را بسته بندی کردند ، این تصاویر را گرفتند و به دست آوردند.

وی گفت: ساکنان خیرخواه و نوع دوست روستای نظرآقا مدت هاست که نیازمندان را دستگیر و کمک می کنند و از ابتدای شیوع این بیماری بارها بسته های کمک م ofمنانه به نیازمندان توزیع کرده اند.

منتشر شده در اخبار روز ایران

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *