در کلمبیا گزینه هایی برای جایگزینی kera | وجود دارد آخرین خبرها

در کلمبیا گزینه هایی برای جایگزینی kera | وجود دارد  آخرین خبرها


5fb779d43e4f8_5fb779d43e4fb

کارلوس کی روش به عنوان جانشین تیم ملی فوتبال کلمبیا منصوب شده است.

وب سایت کلمبیا “eltiempo” در گزارشی کامل با اعلام خبر جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال کلمبیا ، اسامی گزینه های جانشینی وی برای نیمکت نشینی را اعلام کرد.

این سایت یکی از گزینه های نام بردن از عضو سابق تیم ملی مربی کلمبیا ، هرنان داریو گومز است ، اما تأکید کرد که انتخاب مربی می تواند منجر به انتقاد و مقاومت در کلمبیا شود. .

رینالدو روئدا مربی دیگری است که قرار است هدایت کلمبیا را بر عهده بگیرد ، اما این مربی با تیم ملی فوتبال شیلی قرارداد منعقد کرده است.

وب سایت کلمبیایی ادامه داد: “هیچکس از خوان کارلوس آساریو که قبل از انتخاب کی راش یکی از گزینه های تیم ملی کلمبیا بود ، نامی برد ؛ مربی ای که اخیراً” Athletics National “را ترک کرده است. در همین حال ، نام سرمربی” بوکاجونیورز “میگوئل آن هال روسو ( در عکس اینجا) از آرژانتین در رسانه ها ذکر شد ؛ “اگرچه او با تیمش قرارداد دارد.”

وب سایت eltiempo همچنین خوزه پکرمن را به عنوان یکی از مربیانی معرفی کرده است که می تواند به جای کی انتخاب شود. پکرمن در کلمبیا محبوب است و با این تیم به دو جام جهانی برزیل و روسیه دست یافت ، اما جدایی او از کلمبیا قبل از انتخاب کی روش نامناسب بود.

کارلوس کی روش به عنوان جانشین تیم ملی فوتبال کلمبیا منصوب شده است.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb779d43e4f8_5fb779d43e4fb

سایت “eltiempo” کلمبیا در گزارشی کامل با اعلام خبر جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال کلمبیا ، اسامی گزینه های جانشین وی برای نشستن روی نیمکت تیم را اعلام کرد.

این وب سایت ، عضو سابق تیم ملی ارونو ، داریو گومز را به عنوان یکی از گزینه ها ذکر کرده است ، اما تأکید می کند که انتخاب مربی می تواند منجر به انتقاد و مقاومت در کلمبیا شود. .

رینالدو رودا مربی دیگری است که قرار است هدایت کلمبیا را بر عهده بگیرد ، اما این مربی با تیم ملی فوتبال شیلی قرارداد منعقد کرده است.

وب سایت کلمبیایی ادامه داد: “هیچکس از خوان کارلوس آساریو که قبل از انتخاب کی راش یکی از گزینه های تیم ملی کلمبیا بود ، نامی برد ؛ مربی ای که اخیراً Athletic Nacional را ترک کرده است. در همین حال ، نام سرمربی بوکا جونیورز میگوئل آن هال روسو (تصویر اینجا) از آرژانتین در رسانه ها ذکر شد ؛ “اگرچه او با تیمش قرارداد دارد.”

وب سایت eltiempo همچنین خوزه پکرمن را به عنوان یکی از مربیانی معرفی کرده است که می تواند به جای کی انتخاب شود. پکرمن در کلمبیا محبوب است و با این تیم دو جام جهانی برزیل و روسیه به دست آورده است اما جدایی او از کلمبیا قبل از انتخاب کایا رو نامناسب بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>