رای دهندگان جمهوری خواه که می گویند “جهنمی راهی ندارد” ، ترامپ از دست داد آمریکا و کانادا


برت فرایر یک جمهوری خواه طبقه متوسط ​​است. وی که یک متخصص جراحی 50 ساله در سانداون ، تگزاس است ، صاحب مشاغل کوچکی است. وی دارای دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در شیمی آلی است. او در کلیسای باپتیست Southcrest در نزدیکی Lubbock شرکت می کند.

در ابتدا ، فریار ، در جریان مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 ، دونالد ترامپ را خیلی دوست نداشت. او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان به سناتور تگزاس تد کروز رأی داد.

حالا فریار می گوید برای ترامپ جنگ خواهد کرد. او به میهن پرستان جنوب دشت تازه تاسیس پیوست ، گروهی چند صد نفری که شامل یک نیروی “ارتجاعی” حدود سه ده نفری – از جمله فریار و پسرش کالب هستند که در حال آموزش اسلحه گرم هستند.

برت فرایر از سانداون ، تگزاس ، می گوید برای حمایت از ترامپ آماده “اسلحه بردن” است [Brad Brooks/Reuters]

هیچ چیز Fryar و بسیاری دیگر را در سانداون ، تگزاس – از جمله شهردار شهر ، یکی دیگر از اعضای میهن پرستان – متقاعد نمی کند که جو بایدن ، دموکرات ، در انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر منصفانه پیروز شود. آنها جریان ادعاهای تقلب در انتخابات را باور دارند و می گویند که خود را برای احتمال “جنگ داخلی” با چپ سیاسی آمریکا آماده می کنند.

فرایر با پوشیدن پیراهن دکمه دار ، شلوار فشرده و کراوات گل مروارید گفت: “اگر رئیس جمهور ترامپ بیرون آمد و گفت:” بچه ها ، من شواهد انکار ناپذیری از کلاهبرداری دارم ، دادگاه ها گوش نمی دهند ، و اکنون من از آمریکایی ها می خواهم اسلحه بردارند ، در مصاحبه اخیر در دفتر خود.

اعتماد تزلزل ناپذیر ترامپ به این شهر 1400 نفری علیرغم فقدان شواهد در یک سری پرونده های قضایی از زمان انتخاب رئیس جمهور و متحدانش ، نشان دهنده یک پدیده ملی در میان بسیاری از جمهوری خواهان است. طبق نظرسنجی 13 تا 17 نوامبر ، حدود نیمی از جمهوری خواهان نظرسنجی شده توسط رویترز / ایپسوس می گویند ترامپ در انتخابات “به درستی پیروز” شد اما توسط وی در یک تقلب سیستماتیک به نفع بایدن ربوده شد. تنها 29 درصد جمهوری خواهان می گویند بایدن به درستی پیروز شد. سایر نظرسنجی های پس از انتخابات می گویند حتی بیشتر – تا 80 درصد – جمهوری خواهان به حساب بی اساس ترامپ اعتماد دارند.

فشارهای حقوقی ترامپ تاکنون ناکام مانده است ، قضات به سرعت بسیاری از پرونده ها را رد می کنند و وکلای وی نیز از تحصیل خارج می شوند یا از آن خارج می شوند. به گفته كارشناسان انتخابات ، هيچ يك از موارد شامل ادعاهايي نيست – چه بسا شواهد كمتري – كه احتمالاً آرا to كافي براي لغو انتخابات را باطل مي كند.

با این حال ادعاهای مربوط به سرقت انتخابات از نظر سیاسی قدرتمند است. به جز تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوری خواه ، از ادعای ترامپ در مورد کلاهبرداری حمایت کردند یا سکوت کردند ، و در واقع انتقال را مسدود کرد زیرا رئیس جمهور از پذیرش آن خودداری کرد. ترامپ موفق شده است بی اعتمادی بیشتر مردم به رسانه ها را که معمولاً انتخابات برگزار می کند ، ایجاد کند و ایمان شهروندان به این ایالت و مقامات محلی که از دموکراسی آمریکا حمایت می کنند را خدشه دار کند.

در مصاحبه های رویترز با 50 رأی دهنده ترامپ ، همه گفتند که آنها معتقدند انتخابات تقلب یا به نوعی نامشروع است. از این تعداد ، 20 نفر گفتند كه پذیرفتن بایدن را به عنوان رئیس جمهور خود در نظر می گیرند ، اما تنها در صورت اثبات عادلانه بودن انتخابات. با شکسته ترین نظریه های توطئه ، با حمایت ترامپ ، جمهوری خواهان و رسانه های محافظه کار ، ادعا می شود که میلیون ها رأی توسط کارگران مغرض در نظرسنجی ها و دستگاه های رأی گیری هک شده ، ناعادلانه به بایدن در ایالت های اصلی منتقل شده است.

بسیاری از رویترز با رای دهندگان مصاحبه کردند که آنها نظر خود را با تماشای رسانه های جناح راست در حال ظهور مانند Newsmax و شبکه One America News ، که ادعاهای ترامپ درباره کلاهبرداری را تقویت می کند ، تشکیل دادند.

“هیچ راهی وجود ندارد.”

رسانه ها بایدن را برنده انتخابات 7 نوامبر اعلام کردند. با نهایی شدن تماس ها در ایالت های جنگ ، رهبری بایدن در کالج انتخاباتی تصمیم گرفت که دوره ریاست جمهوری به 306 به 232 افزایش یابد.

بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه با اطمینان از فریب ترامپ ، این نتایج را به سخره می گیرند. ریموند فونتین ، صاحب یک فروشگاه سخت افزار در اوکویل ، کانکتیکات ، گفت که تعداد کل آرا برای بایدن – بالاترین رأی در میان نامزدهای ریاست جمهوری در طول تاریخ – منطقی نیست ، زیرا دموکرات 78 ساله در انتخابات حضور نسبتاً کمی داشت مبارزات انتخاباتی و به نظر می رسد در افول ذهنی بوده است.

“آیا می توانید به من بگویید که 77 میلیون آمریکایی به او رأی داده اند؟” هیچ راهی وجود ندارد. “

آخرین رای کل به بایدن به بیش از 79 میلیون نفر افزایش یافته است ، در حالی که برای ترامپ حدود 73 میلیون رای آورده است.

مانند بسیاری از طرفداران ترامپ که توسط رویترز مصاحبه کرده است ، فونتین نیز عمیقا نسبت به رایانه های رایانه ای مشکوک بود. ترامپ و متحدانش ، بدون ارائه شواهد ، ادعای توطئه بزرگی برای دستکاری صدا از طریق نرم افزار مورد استفاده در بسیاری از کشورها در میدان جنگ را دارند.

در گرانت کانتی ، ویرجینیای غربی ، منطقه ای کوهستانی که بیش از 88 درصد رای دهندگان از رئیس جمهور حمایت می کردند ، اعتماد به ترامپ عمیق است. جانت هدریک ، مالک مشترک Smoke Hole Caverns در یک شهر کوچک Cabins ، گفت که او هرگز بایدن را به عنوان رئیس جمهور قانونی قبول نخواهد کرد.

هیدریک 70 ساله ، معلم بازنشسته و کتابدار ، گفت: “میلیون ها میلیون رأی فقط برای ترامپ انداخته شده است.” “آن کامپیوتر آنها را دور می انداخت.”

جانت هدریک ، چپ ، و دخترش ژانل هنریتز از کابین ، ویرجینیا غربی ، مظنون هستند که تقلب در رای دهندگان منجر به پیروزی جو بایدن شده است. [Nathan Layne/Reuters]

در رستوران سانست در مورفیلد ، ویرجینیای غربی – یک میان وعده با املت ، بیسکویت و پیشخدمت هایی که سفارش شما را به یاد می آورند – ذکر این انتخابات بحث جنجالی را در یک میز ایجاد کرد. جین سی ، بازرس بازنشسته بزرگراه ، و باب هیسون ، مدیر بازنشسته بیمه بیمه ، گفتند كه ترامپ فریب خورده است ، بایدن به زوال عقل مبتلا شده است و دموكرات ها قصد داشتند به سرعت بایدن را با لیبرال تر جایگزین كنند. كاملا هریس نامزد معاون ریاست جمهوری.

لاری کسل ، یکی دیگر از کشاورزان 67 ساله ، گفت: “من فکر می کنم اگر هرگز به پایان خود برسند ، کلاهبرداری بزرگی پیدا خواهند کرد.”

همسر کسل ، جین ، بازوی او را تکان داد و سعی کرد تا وقتی که از گرایش های رسانه ای خود در برابر ترامپ محافظت می کند ، به او اطمینان دهد.

لری کسل در مورد انتخابات ریاست جمهوری در رستوران سانست در مورفیلد ، ویرجینیا غربی صحبت می کند [Nathan Layne/Reuters]

“راهی در جهنم نیست”

برخی از طرفداران ترامپ گفته اند که اگر این نتیجه نهایی نهایی باشد ، بایدن را به عنوان برنده قبول می کنند. ژانله هنریتز ، 36 ساله ، با تکرار برخی دیگر گفت: او معتقد است انتخابات شامل تقلب است ، اما شاید برای تغییر نتیجه کافی نباشد. هنریتز ، که با مادرش ژانت هدریک ، در استراحتگاه خانه های چوبی خود در ویرجینیا غربی کار می کند ، گفت که اگر بایدن پس از سرشماری و دادخواست ها برنده باقی بماند ، نتیجه را می پذیرد.

وی گفت: “سپس او صادقانه و منصفانه برنده شد.”

در سانداون ، تگزاس ، شهردار جاناتان استریکلند گفت: “راهی برای جهنم وجود ندارد” بایدن به عدالت پیروز شد. وی گفت ، تنها راه باور او این است كه اگر خود ترامپ چنین حرفی بزند.

استریک لند ، مهندس میدان نفتی گفت: “ترامپ تنها کسی است که در چهار سال گذشته می توانیم به او اعتماد کنیم.” “اما ، در مورد جنگ داخلی ، من فکر نمی کنم که این روی میز باشد.”

کالب فرایر از لوبوک ، تگزاس ، ترامپ را “بزرگترین میهن پرستی که تاکنون زندگی کرده” می داند. [Brad Brooks/Reuters]

در صورت درگیری ، کالب فریار آماده است. اما پسر 26 ساله برت فرایر ، متخصص عمل جراحی ، اظهار امیدواری كرد كه ادعاهای ترامپ در مورد كلاهبرداری باعث ایجاد بسیج گسترده رای دهندگان جمهوری خواه در انتخابات آینده شود.

وی در پاسخ به این سال که آیا ترامپ می تواند پیروان خود را گمراه کند ، گفت درک این مسئله دشوار است.

کالب فریار گفت: “اگر من توسط ترامپ دستکاری شوم … پس او بزرگترین تقلبی است که در آمریکا زندگی کرده است.” “من فکر می کنم او بزرگترین میهن پرستی است که تاکنون زندگی کرده است.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>