رها کردن مانکن از تخم مرغ باعث تعجب زوج پیر شد! | آخرین خبرها

رها کردن مانکن از تخم مرغ باعث تعجب زوج پیر شد!  |  آخرین خبرها


5fa4e0ea67601_2020-11-06_09-06

در اینجا چند تصویر از مانکن تخم مرغی است که توسط یک زوج مسن در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

یک زن و شوهر سالخورده به نام مایکل ریچاردز (75) و همسرش جنی (72) با جوشاندن چند تخم مرغ برای شام در صحنه جالبی برخورد کردند و عکس های خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند.

این صحنه ای است که از خروجی اتفاق افتاده است سفید تخم مرغ از پوسته آن ساخته شده است ، که شکل یک بزرگسال را نشان می دهد که تخم مرغ را در آغوش گرفته یا سعی در بیرون کشیدن آن دارد. جالب ترین چیز در این صحنه محل قرارگیری سر ، بازوها و حتی محل است دماغ مانکن در صورت او نیز به خوبی دیده می شود.

مانکن از تخم مرغ بیرون می آید

در اینجا چند تصویر از مانکن تخم مرغی است که توسط یک زوج مسن در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fa4e0ea67601_2020-11-06_09-06

یک زن و شوهر سالخورده به نام مایکل ریچاردز (75) و همسرش جنی (72) با جوشاندن چند تخم مرغ برای شام در صحنه جالبی برخورد کردند و تصاویر خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند.

این صحنه ای است که از خروجی اتفاق افتاده است سفید تخم مرغ از پوسته آن ساخته شده است ، که شکل یک بزرگسال را نشان می دهد که تخم مرغ را در دست دارد یا سعی در بیرون کشیدن آن دارد. جالب ترین چیز در این صحنه محل قرارگیری سر ، بازوها و حتی محل است دماغ مانکن در صورت او نیز به خوبی دیده می شود.

مانکن از تخم مرغ بیرون می آید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>