سررسید اجاره: مشاغل آشفته 52 میلیارد دلار در پرداختهای از دست رفته جمع می شود | اخبار آمریکا و کانادا


هشت ماه پس از بیماری همه گیر ، فروشگاه های پوشاک ، رستوران ها ، سالن های بدنسازی و سایر مشاغل در یک روزنه 52 میلیارد دلاری قرار دارند.

طبق گفته CoStar Group Inc ، این مقدار کل اجاره های خرده فروشی است که از آوریل فراموش شده است. در حالی که بخشی از مازاد پرداخت شده است ، بقیه برای بازرگانان مانعی ایجاد می کند زیرا آنها سعی می کنند خود را بازیابی کنند و صاحبان خانه پول خود را می خواهند. در برخی موارد ، مانده های پرداخت نشده می تواند منجر به ورشکستگی شود.

اندی گراتسر ، رئیس A&G Real Estate Partners ، یک شرکت مشاوره ای گفت: “شما حباب های بزرگی خواهید داشت که سال آینده یا حتی در سه ماهه چهارم به وجود خواهد آمد.” “من مطمئن نیستم که آیا آنها می توانند این پرداخت ها را علاوه بر اجاره موجود خود انجام دهند.”

اجاره های عقب افتاده مشکلاتی را که این شرکت ها در این سال با آن روبرو شده اند ، از جمله از دست دادن فروش در زمان تعطیلی ، عدم تمایل مصرف کنندگان برای بازگشت به مغازه ها و رستوران ها و مهاجرت طولانی مدت خریداران از سایت های آجر و ملات به مکان های آنلاین ، پیچیده تر می کند.

طبق بیانیه سه ماهه Signet Jewellers ، طبق بیانیه سه ماهه ماه سپتامبر ، حدود 78 میلیون دلار اجاره برای یک بار به تعویق انداخته است. در آخرین ارسال سه ماهه خود ، Bed Bath & Beyond Inc. گفت که 50.6 میلیون دلار از پرداخت اجاره بها خودداری کرده و در حال مذاکره با صاحبخانه در حالی است که شرکت Francesca Holdings Corp. گفت که از ماه اوت 14.6 میلیون دلار به عنوان اجاره معوق و هزینه های مربوطه بدهکار است. 1. از آن زمان ، زنجیره پوشاک زنان گفته است که قصد دارد حدود 140 صندلی را تا پایان ژانویه تعطیل کند و در معرض خطر سقوط اقتصادی قرار دارد.

در همین حال ، Red Robin Gourmet Burgers Inc. گفت که پس از آنکه در ماه آوریل پرداخت کامل را متوقف کرد ، از برخی صاحبخانه اعلان های پیش فرض دریافت کرد. مدیر ارشد امور مالی لین شواینفورت در تاریخ 5 نوامبر به سرمایه گذاران گفت که رستوران های زنجیره ای در مورد تغییر در نیمی از اجاره های خود در پایان سه ماهه سوم توافق کرده اند و در حال مذاکره در مورد بقیه است.

بسیاری از این قبض های پرداخت نشده از بین نمی روند ، اما سال آینده به عقب رانده می شوند. Signet گفت که قصد دارد معاملات معوقه خود را تا اواسط سال آینده پرداخت کند ، در حالی که Francesca قصد دارد سال آینده مبلغ را پرداخت کند ، در بیانیه ای سه ماهه در ماه سپتامبر گفت و از صاحبخانه ها تخفیف بیشتری خواست.

نمایندگان Bed Bath and Beyond ، Francesca’s و Red Robin بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند. یک نماینده Signet به جز آخرین اسناد ارسالی نظری نداشت.

استرس صاحبخانه

CoStar هر ماه اجاره خرده فروشی از جمله پرداخت از فروشگاه های زنجیره ای ، رستوران ها ، سالن های ورزشی و بارها را با استفاده از داده های خود ، آمار صنعت و گزارش عمومی به صاحبخانه محاسبه می کند. این ارقام اجاره عقب مانده ای را که ممکن است در ماه های آینده پرداخت شده باشد ، حساب نمی کنند. CoStar گفت ، در مجموع ، خرده فروشان 146 میلیارد دلار اجاره از آوریل تا نوامبر پرداخت کرده اند.

طبق محاسبات Graiser ، این گروه به طور متوسط ​​دو تا چهار ماه اجاره در مقایسه با اوایل سال جاری دارند ، اما او انتظار دارد که پرداخت این بدهی ها دشوار باشد ، زیرا بعید است که فروش به حالت عادی برگردد سال آینده سطح

حساب املاک و مستغلات TIAA ، تحت مدیریت انجمن بیمه و آنیویت غول پیکر آمریکا ، در تاریخ 10 نوامبر اعلام کرد که بیش از 1000 درخواست اجاره از مستاجران دریافت کرده است ، عمدتا در میان خرده فروشان ، که بیشتر به تعویق انداختن کمتر از 6 درخواست می کنند. ماه ها.

سود اجاره

به گفته CoStar ، تاکنون اجاره دریافتی از خرده فروشان از 54 درصد در پایان آوریل به 86 درصد در این ماه رسیده است. مراکز خرید وضعیت بدتری دارند و در این ماه تنها 79 درصد اجاره دریافت شده است. این وضعیت را برای صاحبخانه ها نیز بحرانی می کند.

مایکل هیرشفلد ، معاون رئیس JLL ، یک شرکت املاک و مستغلات گفت: “گذراندن این مسئله سالها طول می کشد ، نه ماه ها.”

اجاره های معوق و خرابی های متعدد مستاجر به CBL & Associated Properties Inc. کمک کرده است. و پنسیلوانیا املاک و مستغلات سرمایه گذاری در اوایل ماه جاری ورشکست شوند. CBL این هفته گفت که با اکثر بهترین مستاجران توافق کرده است و با توجه به اینکه این مستاجران اجاره های معوقه را پرداخت می کنند ، شاهد بهبود قابل توجهی در مجموعه ها هستیم.

در مراکز خرید با کیفیت بالا ، مجموعه ها در حال بهبود هستند ، اگرچه هنوز در حال کاهش هستند. غول مرکز خرید Simon Property Group Inc. در سه ماهه سوم 85٪ از اجاره ها را جمع آوری کرد ، در حالی که در سه ماهه قبلی حدود 72٪ است. بروكفیلد املاك شركا LP گفت كه حدود 75٪ از اجاره بدهی مستاجران مراكز در مدت مشابه را جمع آوری كرده است.

صاحبخانه ها – و وام دهندگان – ممکن است مایل باشند که در صورت انتشار اخبار امیدوارکننده در مورد واکسن ها ، تسهیلات خارج از دادگاه را انجام دهند ، جی ایندایک ، وکیل دادگستری که رئیس عمل تجدید ساختار کولی LLP است ، گفت. با بازگشت به حالت عادی ، ممکن است وام دهندگان مفید باشند به جای اینکه اجازه دهند خرده فروشی ها منحل شوند.

ایندیکه گفت: “مطمئناً بازیکنانی وجود دارند که حاضرند حداقل بخشی از بدهی خود را به حقوق صاحبان سهام تبدیل کنند.”

در این بین ، خرده فروشان در ازای اجاره های کلان از حقوق صاحبخانه چشم پوشی می کنند ، از جمله اینکه به صاحبخانه ها فرصت داده اند تا با اخطار 90 روزه اجاره خود را فسخ کنند. در عین حال ، خرده فروشانی که در ماه های اخیر فروش آنلاین زیادی داشته اند ، ممکن است تصمیم بگیرند که به همه فروشگاه ها یا بازارهایی که می خواستند نیازی ندارند. گرازر گفت: “مکالمه هایی که خرده فروشان درباره ناوگان آینده خود دارند بسیار متفاوت از قبل از ویروس است.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>