سهام ایالات متحده پس از برگزاری تجمعات تجمع پس از انتخابات ، آب پهن می کنند اخبار آمریکا و کانادا


اگرچه روز جمعه وقفه ای در راهپیمایی پس از انتخابات در وال استریت رقم خورد ، اما بازارهای سهام ایالات متحده هنوز در بهترین هفته در ماه آوریل در مسیر خود قرار دارند.

شاخص های اصلی سهام در وال استریت در روز جمعه تقریباً بدون تغییر حرکت کردند ، زیرا آرا presidential ریاست جمهوری همچنان در ایالات مهم در میدان جنگ محاسبه می شود و سرمایه گذاران قلب خود را از گزارش شغلی ماهانه بهتر از حد انتظار می گیرند.

در افتتاحیه معاملات وال استریت ، میانگین صنعتی داوجونز با افزایش 8.95 واحد یا 0.03 درصدی به 28399.13 واحد رسید.

S&P 500 – معیاری برای سلامتی حساب های بازنشستگی و پس انداز ایالات متحده در دانشگاه – و شاخص فشرده Nasdaq Composite Index کمی پایین تر افتتاح شدند.

اگرچه روز جمعه وقفه ای در تجمع پس از انتخابات در وال استریت رقم خورد ، اما بازارهای سهام ایالات متحده هنوز در بهترین هفته آوریل خود در مسیر حرکت قرار دارند.

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ، رهبری پنسیلوانیا را به عهده گرفته و صبح روز جمعه موقعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا در جورجیا را پاک کرد..

اگر بایدن در هر دو ایالت پیروز شود ، رسیدن به آستانه 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی از نظر ریاضی غیرممکن است.

حامی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در جریان تظاهرات در میان نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در مقابل تالار شهر ققنوس در ققنوس ، آریزونا ، نوزاد خود را تغذیه می کند. [File: Cheney Orr/Reuters]

روز پنجشنبه ، بایدن خواستار آرامش و صبر شد و گفت که اطمینان دارد پس از شمارش همه آرا پیروز خواهد شد.

ترامپ پنجشنبه شب نیز سخنرانی کرد و در چندین کشور در جبهه های جنگ مبالغی را تحریک کرد. چندین شبکه تلویزیونی آمریکایی پس از نتیجه گیری اینکه رئیس جمهور در حال انتشار اطلاعات غلط است ، پخش مستقیم آدرس ترامپ را متوقف کردند.

صبح زود جمعه ، ترامپ برای سوال مجدد در شمارش آرا به توییتر متوسل شد و نوشت: “من به راحتی با رای های قانونی ریاست جمهوری آمریکا را به دست می آورم.”

ترامپ بارها و بارها با لمس علائم هشدار دهنده در توییتر پس از انتشار پستی ، ادعاهای بی اساس “کلاهبرداری” را مطرح کرده و گفته است که رئیس جمهور ظاهرا در حال انتشار اطلاعات نادرست است. هیچ مقام انتخاباتی تقلب گزارش نکرد.

ایالات متحده ممکن است هفته های سرشماری و اختلافات قانونی درباره نتایج انتخابات را بررسی کند.

و در حالی که میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، یک جمهوری خواه ، گفته است که دوست دارد لایحه محرک جدیدی قبل از پایان سال تصویب شود ، خصومت سیاسی برای واشنگتن به معنای شکستن بن بست برای دور دیگری از کمک های امدادی نیست. ویروس ها

و اقتصاد با افزایش بادگیرهای ناشی از شیوع ویروس کرونا مواجه است.

روز پنجشنبه ، موارد COVID-19 در ایالات متحده رکورد جدیدی را ثبت کرد زیرا مقامات بیش از 120،000 عفونت جدید را در یک روز ثبت کردند. این رکورد 100000 روز چهارشنبه را شکست.

اما سرمایه گذاران قلب خود را از افت شگفت انگیز بیکاری در این کشور جلب کرده اند. اداره آمار کار روز جمعه گفت که نرخ بیکاری در ماه اکتبر به 6.9٪ کاهش یافت که بهتر از حد انتظار است.

هنوز هم کارفرمایان آمریکایی حداقل پنج کارگر را در ماه اکتبر استخدام کردند. حقوق و دستمزد غیرکشاورزی از 672،000 در ماه سپتامبر 638،000 شغل افزایش یافت ، که نشان می دهد با کاهش اثرات محرکهای قبلی و واشنگتن درگیری برای یک بسته محرک جدید ، بهبود اقتصادی کاهش یافته است.

از جمله تبلیغاتی که روز جمعه خبرساز می شود:

سهام ماریوت اینترنشنال 0.733 درصد افزایش یافت پس از اینکه غول اقامتی با کاهش هزینه ها و افزایش سفرهای داخلی ، یک افزایش شگفت آور برای سه ماهه سوم اعلام کرد. هتل های زنجیره ای گزارش کردند که میزان اشغال از 19.6 درصد در سه ماهه دوم به 37 درصد در سه ماهه سوم در هتل های آمریکای شمالی خود تقریباً دو برابر شده است.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>