سهام سلامت در میان ادامه عدم اطمینان در انتخابات ایالات متحده در حال افزایش است اخبار آمریکا و کانادا


تا زمانی که انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در هوا باقی بماند ، تحلیلگران حوزه سلامت تا حد زیادی مثبت هستند.

تولیدکنندگان دارو و بیمه سلامت روز چهارشنبه صعود کردند که دموکرات ها نتوانستند انتخابات را با “موج آبی” جارو کنند. تا زمانی که ریاست جمهوری در هوا باقی مانده بود ، تحلیلگران بهداشت تا حد زیادی در مورد نتایج مثبت بودند و SVB Leerink نتیجه را “بهترین از همه جهان” تا کنون خواند.

“اگرچه اصلاحات قیمت گذاری و بازپرداخت از طرف دموکرات ها و جمهوری خواهان مورد حمایت قرار گرفته است ، اما ما انتظار داریم سناتور 60 رأی بیشتر از اکثریت آرا requirements قانون اساسی را تصویب کند تا از صنعت زیست دارویی در برابر بحث برانگیزترین صنعت محافظت کند اصلاحات ، “SVB Leerink جفری پورگس در یک یادداشت تحقیقاتی به مشتریان گفت.

معاملات مایکروسافت در بخش به ویژه برای شرکت هایی که داروهای جدید سرطان را هدف قرار داده اند ، ادامه خواهد یافت ، مایکل Ye ، تحلیلگر جفریز گفت. وی نتایج را “یک واقعه پاکسازی که امکان سرمایه گذاری در اصول بیشتری از نگرانی های اصلی را فراهم می کند” خواند.

تحلیلگر گلدمن ، اسد حیدر ، دولت تقسیم شده را برای بیمه های درمانی مثبت خواند و گفت: بخش مراقبت های مدیریت شده با خطر كمتری از “گزینه عمومی مترقی بزرگ” یا افزایش مالیات شركت روبرو است.

شاخص مراقبت های بهداشتی مدیریت شده S&P Supercomposite ، شاخصی برای بیمه ها ، با هدایت Anthem Inc ، UnitedHealth Group و Humana Inc به رکورد رسید. فناوری های زیستی با بیشترین جهش طی یک ماه صعود کردند. بیوتکنولوژی با سرمایه بالا همراه با شرکت های بیمه ، یکی از بزرگترین سودها در میان سهام S&P 500 بود ، با رهبرانی از جمله Cigna Corp. ، Anthem ، Humana و Bristol-Myers Squibb Co.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>