سکانس ضد و نقیض سریال بیست و یکم سریال آگازاد و واقعیت های ایران از زبان “حامد” / فیلم

سکانس ضد و نقیض سریال بیست و یکم سریال آگازاد و واقعیت های ایران از زبان "حامد" / فیلم


مشکلی که وکیل دکتر نجفی زودتر درباره آن هشدار داد! حامد عنقا ، نویسنده مجموعه آگازاد ، سعی کرد رویدادهای سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی ایران را در دهه 1990 مرور کند تا فضای آن را برای بینندگان حساس کند.

اما خوب ، صحبت در مورد ژن های خوب در متن شبکه نمایش خانگی ایران غیرممکن است و به همین دلیل گاهی اوقات از گفتگوها برای نمای کلی از واقعیت مفسدان اقتصادی کشور استفاده می کند.

حامد تهرانی با بازی سینا مهرداد که همسر راضیه است و با پردیس عابدینی پردیس اجرا می شود ، معمولاً با دیالوگ های خود سعی می کند به زبان مردم صحبت کند و امروز حقایق ایران در سالهای آخر قرن 14 را از زبان این بازیگر می شنویم. در قسمت 21 سریال آگازاده ، پسر دکتر بحری که برخی او را شبیه قمار نمی دانند مانند ساشا سبحانی در زندان است و دادگاه دکتر بحری به همان سبک دکتر نجفی ، شهردار سابق تهران انجام می شود.

در این قسمت ، همانند قسمت های دیگر ، بخشی از سریال به شعارها و سخنرانی های یکی از شخصیت ها اختصاص دارد که در واقع سخنان نویسنده در مورد ایدئولوژی و کلاس خود است.

در این بخش ما هنوز از حامد می شنویم که مردم گناهی مانند نیما بحری و امیر بحری و همچنین انواع آقایان و اشراف فاسد را می نویسند که همان شکل و نوع حامد و حاج محسن و بیده را دارند. حامد می گوید برای مردم هیچ تفاوتی بین من و شما و وزیری نیست که فرزندش با جاش خاکستر می کند. . .

حامد تهران زبان بخشی از جامعه ایران است که مانند او می اندیشد. آنها همچنین اکثریت جامعه را تشکیل می دهند. وزیری که فرزندش با جاش خاکستر شده است می تواند نمونه دکتر شبنم نعمت زاده ، دختر وزیر سابق سکوت باشد که به 20 سال زندان محکوم شد. این می تواند در مورد دختر وزیر اسبق کار باشد که ایشاک جهانگیری از او در بحث انتخابات حمایت کرد و گفت که وی در زمینه واردات پوشاک به کار افتخاری مشغول است.

اقتصاد امروز ایران به کانون نجیب زادگان ، خواهرزاده ها ، برادرزاده ها ، ژن های خوب و عروسهایی تبدیل شده است که دیر رسیده و می خواهند به زودی تجارت کنند و به کانادا ، استرالیا و ایالات متحده سفر کنند. . . بودن.

اما مشکل دیگری که پرداختن به آن بد نیست این است که برای طبقه ای که به مفاهیمی مانند سفره ، نان و نمک و غیره ارزش زیادی قائل است ، شرم آور است که سفره های آنها بسیار خراب است. افرادی مانند دکتر بحری و حاج حسن هنوز به خانه حاج رضا می روند. میهمانان زیادی در مراسم عروسی حامد بودند که از شکل و شمایل و پتانسیل حاج حسن برخوردار بودند. و در یک کلام ، این واقعیت که حاجی رضا و حامد اکنون غیرت دارند ، اکنون دستان خود را از بودن در کنار آنها پاک می کنند؟

به گفته حامد ، در گفتگو با مافوق خود در قسمت 21 سریال “آگازاد” ، آیا مردم حق ندارند همه اینها را برابر ببینند و قضاوت کنند؟ در دهه گذشته ، مردم کمتر در مورد فساد عمده و فساد اقتصادی در دادگاه مبارزه با فساد اداری ، از متصرفین و نعمت زاده گرفته تا سید محمد امامی ، هادی رضوی و خاوری و … کمتر شنیده اند؟

به نظر می رسد سکانس جنجالی قسمت 21 سریال “آگازاده” که داستانی درباره واقعیت های امروز ایران است ، چند سال پس از پایان این مجموعه انتخاب و مورد توجه قرار گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>