طبق سیاست شما، آیا طرح سقف بدهی خوب است یا “فاجعه” | اخبار تجارت و اقتصاد

[ad_1]

این واکنش پس از آشکار شدن جزئیات مربوط به توافق سقف بدهی توسط جو بایدن، رئیس جمهور و کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آغاز شده است.

حتی قبل از دیدن این جزئیات، برخی از سیاستمداران از این توافق انتقاد کردند که به اندازه کافی برای رسیدگی به بدهی های کشور انجام نشده است، در حالی که برخی دیگر نگران بودند که این توافق بسیار سخت باشد و به بسیاری از آمریکایی های کم درآمد آسیب برساند.

این قانون احتمالاً به حمایت تعداد قابل توجهی از سیاستمداران هر دو حزب برای پاکسازی مجلس نمایندگان و کسب 60 رأی لازم برای پیشروی در سنا نیاز دارد.

بسیاری از قانونگذاران گفتند تا زمانی که جزئیات نهایی را نبینند از تصمیم گیری خودداری می کنند، که بسیاری از آنها تا عصر یکشنبه مشخص نشد. سپس لایحه 99 صفحه ای حاصل از مذاکرات بایدن و مک کارتی منتشر شد.

ببینید معامله تا اینجا چگونه پیش رفته است:

نگرانی های اولیه

برخی از اولین اعتراض‌ها از جانب محافظه‌کارترین اعضای کنگره، به‌ویژه اعضای حزب تندرو آزادی مجلس نمایندگان، که اغلب با رهبری جمهوری‌خواه درگیر می‌شوند، بود.

مت روزندیل، جمهوری‌خواه مونتانا در توییتی نوشت: «فکر می‌کنم این یک فاجعه است!»

سناتور رند پل از ایالت کنتاکی در توییتی نوشت: «محافظه‌کاران قلابی با کاهش هزینه‌های جعلی موافقت می‌کنند.

رالف نورمن، نماینده کنگره از کارولینای جنوبی در توییتی نوشت: «این «معامله» دیوانه‌کننده است. «افزایش سقف بدهی 4 تریلیون دلاری بدون کاهش تقریباً چیزی نیست که ما با آن موافقت کردیم. ما به ورشکستگی کشورمان رای نخواهیم داد. مردم آمریکا لایق بهتری هستند.

رهبران جمهوری خواه همیشه می دانستند که حمایت برخی از اعضا را در هر گونه سازش با کاخ سفید و سنا به رهبری دموکرات ها از دست خواهند داد. سوال همیشه این بوده است که آیا این توافق به اندازه کافی از دموکرات ها حمایت می کند تا این انحرافات را جبران کند.

مطالب جدید  پمپئو از دانشگاه های آمریکا می خواهد دانشجویان چینی را تحت نظر داشته باشند ایالات متحده

دموکرات‌ها به این موضوع اهمیت می‌دهند

به همان اندازه که برخی از دموکرات‌ها از توقف شدید هزینه‌های برنامه‌های غیردفاعی در سال آینده و آزردگی ناشی از گسترش الزامات کاری به دریافت‌کنندگان بیشتر کوپن غذا خوششان نمی‌آید، واکنش اولیه محتاطانه بوده است زیرا منتظر جزئیات بیشتر هستند.

آنی کاستر، نماینده دموکرات نیوهمپشایر و رئیس یک گروه چپ میانه موسوم به New Dems، که تقریباً 100 عضو دارد، گفت که این گروه “اطمینان دارد” که مذاکره کنندگان کاخ سفید “راه حلی دوجانبه و دوجانبه برای پایان دادن به این موضوع ارائه کرده اند.” بحران.»

سناتور کریس کونز، دی-دلاور، گفت که او معتقد است این بهترین توافقی است که می توان با توجه به خواسته های جمهوری خواهان مجلس نمایندگان به دست آورد.

کونز گفت: «به همکارانم که نگرانی‌های جدی در مورد این معامله دارند، می‌گویم این بسیار بهتر از عدم توافق است.

محتمل ترین مخالفت از سوی اعضای لیبرال تر این گروه خواهد بود. نماینده پرامیلا جایپال، ایالت دی-واشنگتن، با شرایط کار اضافی برای برخی از کسانی که کمک های غذایی و نقدی دریافت می کنند مخالف است. او یکشنبه در برنامه “وضعیت اتحادیه” CNN آن را سیاست وحشتناک خواند.

اما او همچنین گفت که منتظر قانونی برای تعیین سطح معافیت های کاری است که بایدن برای کهنه سربازان، بی خانمان ها و افرادی که از مراکز نگهداری خارج می شوند، تعیین شود.

جایپال، رئیس گروه پیشرو کنگره، گفت: «بنابراین اعداد در پایان روز چگونه به نظر می‌رسند، مطمئن نیستم. با این حال، این سیاست بدی است. من این را مستقیماً به رئیس جمهور گفتم که او هفته گذشته چهارشنبه با من تماس گرفت که این به مردم فقیر و نیازمندان می گوید که ما به آنها اعتماد نداریم.

مطالب جدید  روابط هند و چین در "دشوارترین مرحله 30-40 سال" منطقه آسیا و اقیانوسیه

جایپال در پاسخ به این سوال که آیا دموکرات ها در کاخ سفید و در رهبری کنگره باید نگران این باشند که آیا گروه پیشرو از این لایحه حمایت خواهند کرد یا خیر، گفت: “بله، آنها باید”.

مقرراتی که به سرعت تصویب خط لوله Mountain Valley، یک خط لوله گاز طبیعی در ویرجینیای غربی و ویرجینیا را دنبال می کند، همچنین به نگرانی بسیاری از دموکرات ها در مورد این لایحه می افزاید. آنها توانسته بودند آن را از لوایح قبلی دور نگه دارند، اما سناتور جو مانچین، ویرجینیای غربی، و سایر اعضای هیئت ویرجینیای غربی بر گنجاندن آن در لایحه محدودیت بدهی پیروز شدند. گروه های محیط زیست یکشنبه شب به شدت از گنجاندن آن انتقاد کردند.

پشتیبانی گروه تجاری

در حالی که این کشور حدود یک هفته از خطر ورشکستگی که می‌تواند اقتصاد ایالات متحده و جهان را متزلزل کند، فاصله دارد، گروه‌های تجاری بزرگ از واشنگتن می‌خواهند که به سرعت برای افزایش سقف بدهی اقدام کند.

میزگرد تجاری، گروهی متشکل از بیش از 200 مدیر عامل، از کنگره خواست تا این لایحه را در اسرع وقت تصویب کند.

جاشوا بولتن، مدیر اجرایی این گروه گفت: «این توافق علاوه بر افزایش سقف بدهی، گام‌هایی در جهت قرار دادن ایالات متحده در مسیر مالی پایدارتر برداشته است». این قرارداد همچنین پیش پرداختی را برای اصلاح مجوزها انجام می دهد که به روشن شدن راه برای پروژه های زیرساخت انرژی جدید کمک می کند.

اتاق بازرگانی ایالات متحده همچنین خواستار رای “آری” شد و خاطرنشان کرد که این رای زمانی شامل خواهد شد که گروه بر اساس نحوه رای دادن به اولویت های تجاری، اعضای کنگره را امتیاز دهد یا “کارت امتیازی” بگیرد.

مطالب جدید  چه چیزی پشت قانون هند در مورد "جهاد عشق" است؟ | هند

اقتصاددانان به صراحت گفته اند که حتی یک اختلال کوتاه مدت در توانایی کشور برای پرداخت کامل صورت حساب های خود، اقتصاد را ناراحت می کند، زیرا نرخ بهره افزایش می یابد و بازارهای مالی سقوط می کنند.

سوزان کلارک، رئیس و مدیر عامل این گروه تجاری گفت: «جدی بودن این لحظه را نمی توان اغراق کرد.

گروه های نگهبان تایید می کنند

برخی از گروه‌های مدافع مدت‌هاست که درباره تمایل کنگره به تصویب اولویت‌های سیاستی بدون پرداخت هزینه کامل برای آنها هشدار داده‌اند. نگرانی های آنها معمولا مورد توجه قرار نمی گیرد. اما برخی این توافق را گامی در جهت درست می دانند.

کمیته بودجه فدرال مسئول خاطرنشان کرد که اگر این قانون تصویب شود، این اولین توافق کاهش کسری بودجه در حدود ده سال اخیر خواهد بود.

مایا مک گینیاس، رئیس این گروه گفت: «فرآیند پرمخاطره، مخاطره آمیز و زشت بوده است، اما در نهایت ما برنامه ای برای معرفی پس انداز و حذف سقف بدهی داریم و این چیزی است که لازم است».

[ad_2]