طلا بهترین هفته از ژوئیه را تعیین کرد ، زمانی که بایدن پیروزی را می بندد اخبار آمریکا و کانادا


هر اونس طلای لکه اواخر صبح امروز در نیویورک با 0.2 درصد افزایش به 1،952.91 دلار رسید و درآمد این هفته را به 3.9 درصد افزایش داد.

طلا به عنوان بزرگترین سود هفتگی خود از ماه ژوئیه به بعد ، و جو مسدود شد که جو بایدن رقابت را برای کاخ سفید افزایش داد ، زیرا سرمایه گذاران در مورد احتمال انگیزه بیشتر برای فدرال رزرو تلاش کردند.

شمش از محدوده تجارت خارج شده است که به عنوان عدم اطمینان در ماه گذشته در مورد انتخابات و انگیزه های جدید درخواست پناهندگی شناخته شده است. بایدن که برای انتخاب به عنوان رئیس جمهور نیاز به پیروزی در ایالت دیگری دارد ، از دونالد ترامپ در جورجیا پیشی گرفت و همچنین رهبری خود را در نوادا گسترش داد.

در همین حال ترامپ گفت که انتخابات از او ربوده شده است ، اگرچه وی هیچ مدرکی مبنی بر بی نظمی گسترده در رای گیری ارائه نکرد. مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دادگاه ها را با تجدید نظر خواهی قانونی با هدف به تأخیر انداختن یا متوقف کردن شمارش آرا پر کرده است که به طور کلی ناموفق بودند.

به گفته ونیو یائو ، استراتژیست ارشد کالاها در بانک ING ، بازار به دنبال افزایش شانس برای پیروزی بایدن است و یک بسته محرک ، هر چند متوسط ​​، در مقایسه با سناریوی موج آبی ، هنوز هم می تواند در افق باشد. همانطور که بانک فدرال پشت منحنی ایستاده است ، با توجه به چارچوب هدفمند جدید خود برای تورم متوسط ​​، این منجر به کاهش یا کاهش نرخ بهره واقعی می شود. وی گفت: سرمایه گذاران همچنان دوست دارند طلا را به سبد سهام خود اضافه كنند.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در مورد تغییر احتمالی خرید اوراق قرضه بانک مرکزی در ماه های آینده گشوده و گفته است که حمایت مالی و پولی بیشتری لازم است. بانک فدرال در نشست این هفته محرک های خود را ثابت نگه داشت ، اما سنا جمهوری خواه ، که مانع تلاش های کمک های دولتی می شود ، می تواند آن را مجبور به افزایش سرعت کند و به زودی شکاف را پر کند.

گزارش وزارت کار روز جمعه اعلام کرد ، نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه اکتبر بیش از حد انتظار کاهش یافت و به 6.9 درصد کاهش یافت.

هر اونس طلای Spot با افزایش 0.2 درصدی به 1195 دلار و 91 دلار و 91 سنت رسید. این میزان سود این هفته را به 3.9 درصد افزایش داد. شاخص دلار بلومبرگ 0.3٪ افت کرد.

در فلزات اساسی ، مس در لندن 1.4 درصد افزایش یافت و آخرین رشد را تجربه کرد و به 6994 دلار و 50 سنت رسید. همچنین در میان ضعف اخیر دلار ، پیشروی هفتگی متمرکز است. روی ضرر قبلی را معکوس کرده و به بالاترین سطح از ماه مه 2019 رسیده است.

استنلی سوزان ، تحلیلگران مورگان ، گفت: در حالی که یک انتخابات مورد اختلاف که به یک دولت منشعب منتهی می شود ، کمترین صعود را از همه نتایج ممکن در بازار کالاها خواهد داشت ، اما مس همچنان در سال آینده در میان عرضه و نوسانات می تواند به بالاترین حد خود برسد. بتس و ماریوس ون استراتاتن در یادداشتی.

تحلیلگران نوشتند: “وقتی نوسانات اولیه سپری شد ، ما انتظار داریم تمرکز بیشتری بر مبانی بازار داشته باشیم که بیشتر از فلزات اساسی پشتیبانی می کنند.” “مس هنوز قوی ترین مبنای پیش بینی رشد تدریجی عرضه تا سال 2021 را دارد.

– با کمک سوانزی آفونسو ، رنجیتا پاکیام ، ادی اسپنس و مارک برتون.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>