فرماندار نیویورک برای جلسات توجیهی COVID-19 برنده Emmy بین المللی شد | آمریکا و کانادا


کمیته جوایز “استفاده استادانه از تلویزیون برای اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به مردم سراسر جهان” را ستود.

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، به دلیل جلسات روزانه خود درباره COVID-19 ، در جریان موج اول شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده ، که به ویژه کشور را ویران کرد ، برنده جایزه بین المللی امی شد.

با افزایش مرگ و میر و شلوغ شدن بیمارستان های نیویورک ، فرماندار به دلیل برخورد قاطع خود در ابتدای همه گیری ستایش شد.

جلسات توجیهی روزانه کوومو ، خشن ، صریح و معمولاً با ارائه پاورپوینت ، به شدت در تقابل با سخنان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بود که متهم به کوچک شمردن و سیاسی کردن ویروس شده است.

جوایز بین المللی امی اعلام کرد که کوومو جایزه بنیانگذاران را روز دوشنبه به پاس قدردانی از رهبری خود و “استفاده استادانه از تلویزیون برای آگاهی بخشی و اطمینان خاطر مردم سراسر جهان” دریافت خواهد کرد.

فرماندار اندرو کوومو اغلب در جلسات مطبوعاتی COVID-19 از سخنرانی های PowerPoint استفاده می کند [AP]

بروس پیسنر ، رئیس و مدیرعامل آکادمی بین المللی هنرها و علوم تلویزیونی ، گفت که تلاش های کومو “به طور موثر نمایش های تلویزیونی با شخصیت ها ، خطوط داستانی و داستان های موفقیت و شکست ایجاد می کند.”

“مردم در سراسر جهان تصمیم دارند بفهمند چه خبر است و نیویورک به نمادی از عزم برای عقب زدن تبدیل شده است.”

این سازمان خاطرنشان کرد که در تاریخ 2 مارس ، کومو اولین 113 جلسه توجیهی روزانه را آغاز کرد. به گزارش رادیو عمومی ملی ، این نخستین بار است که این جایزه به سیاستمداری که هنوز در سمت خود است اهدا می شود.

نیویورک شاهد شروع جدید جهش در موارد COVID-19 بود ، مدارس دولتی در نیویورک روز پنجشنبه با گذراندن آزمون مثبت سه درصدی در شهر ، بسته شدند.

در پایان ماه سپتامبر ، سیستم های مدارس این شهر از اولین سیستم های بازگشایی در کشور بودند.

تاکنون حداقل 11.9 میلیون مورد در ایالات متحده گزارش شده است که از ابتدای شیوع همه گیر ، حدود 34000 مورد از 254،000 مورد تایید شده COVID-19 مربوط به ایالت نیویورک است.

“خطاهای قابل پیشگیری”

روز جمعه ، طی یک کنفرانس مطبوعاتی ، کوومو این تشخیص را “چاپلوسانه” خواند و گفت که این جایزه را از طرف همه نیویورکی ها پذیرفته است.

با این حال ، برخی سریعاً نقایص درک شده کوومو را در طی همه گیری ، به ویژه در یک دستورالعمل مارس که به خانه های سالمندان دستور می داد افرادی را که COVID-19 دارند یا تصور می کردند بپذیرند ، برجسته کردند.

این دستور در ماه مه تغییر کرد ، اما زودتر از 6326 بیمار ویروسی مثبت در خانه های عمومی سالمندان پذیرفته شدند. دفتر کوومو اعلام کرد که در آن زمان از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده (CDC) پیروی می کند.

برخی دیگر استدلال می کنند که اختلافات مداوم بین کوومو و شهردار نیویورک ، بیل دو بلازیو ، برخی از جنبه های پاسخ COVID-19 را پنهان کرده است.

جمعه ویلیامز ، دادستان عمومی نیویورک ، در توئیتر خود نوشت که کومو “کاری را که هیچ رهبر دیگری به طور م doneثر انجام نداده است” انجام داد. او جلسات توجیهی آرامی ارائه داد که در آن میلیونها نفر به وحشت افتاده بودند.

ویلیامز افزود: متأسفانه تصمیمات همزمان او دارای اشتباهاتی قابل پیشگیری بود که به قیمت جان او تمام شد.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>