لیست خواسته های ریاضت اقتصادی فدرال: مشوق های بیشتر و ماسک زدن اخبار آمریکا و کانادا


جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، از ارائه اظهارنظر در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در روز پنجشنبه ، به دلیل تهیه لیست خواسته های خود برای کمک به بهبود اقتصادی کشور ، از جمله دور دیگری از کمک برای تسکین ویروس های کنگره و ماسک های بیشتر آمریکایی ها ، خودداری کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی پس از یک نشست سیاسی دو روزه که طی آن مقامات فدرال رزرو به اتفاق آرا رای دادند که نرخ بهره نزدیک به صفر باشد ، پاول گفت که رشد اقتصادی و بازار کار در حال بهبود است ، اما بهبودها “متوسط” است و هر دو همچنان قابل توجه هستند. زیر سطح قبل از همه گیری

پاول ، توصیف افزایش موارد COVID-19 در ایالات متحده و خارج از کشور را به ویژه “نگران کننده” توصیف کرد ، گفت که چشم انداز اقتصادی “بسیار نامشخص” باقی مانده و این امر به کنترل کنترل ویروس بستگی دارد.

وی گفت: پیروی از توصیه های متخصصان بهداشت عمومی برای رعایت فواصل مناسب اجتماعی و ماسک زدن در ملا public عام ، به بازگشت اقتصاد به تمام قدرت کمک می کند.

پاول با اشاره به اینکه میلیون ها نفر در نتیجه بحران ویروس کرونا هنوز بیکار هستند ، به ملت یادآوری کرد که این کاهش به طور مساوی بر همه آمریکایی ها رخ نمی دهد.

وی گفت: “بیکاری زیاد به ویژه برای کارگران با دستمزد پایین در بخش خدمات ، برای زنان و آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی ها شدید است.”

پاول مجدداً بر تعهد بانک فدرال برای استفاده از طیف گسترده ای از ابزارهای سیاست گذاری برای به سلامت رساندن اقتصاد تأکید کرد. اما او دوباره علامت گذاری کرد که بانک فدرال به تنهایی نمی تواند بار بهبودی را متحمل شود ، و گفت که “سیاست مالی” – فدرال رزرو در مورد اقدامات محرک در کنگره صحبت می کند – “یکی از اصلی ترین دلایل خوب بودن بهبود بود تا حالا. “

مشوق های عمده تصویب شده توسط کنگره در اوایل سال جاری ، از جمله مکمل جبران خسارت ایالتی 600 دلار در هفته و برنامه ای برای کمک به مشاغل کوچک برای حفظ حقوق کارگران ، در ژوئیه منقضی شد.

به گفته پاول ، انقضا، چنین برنامه هایی می تواند خانوارها را پس انداز کند ، که همراه با موارد ویروس در حال رشد ، خطراتی را برای رونق اقتصادی به وجود می آورد که “می تواند با سیاست های مالی بیشتری حل شود”.

پاول گفت: “من فکر می کنم اگر بتوانیم حداقل در صورت لزوم کمی از حمایت مالی بیشتر برخوردار شویم ، بهبودی قوی تری خواهیم داشت.”

روز چهارشنبه ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، جمهوری خواه ، گفت که دوست دارد قبل از پایان سال دور دیگری از کمک به ویروس را ببیند. اما در شرایطی که دموکرات ها شانس دستیابی به کنترل سنا را دارند ، انتظارات از تصویب بسته محرک کاهش یافته توسط کنگره در حال افزایش است.

طبق معمول ، خبرنگاران که به دنبال وی می گشتند تا روشن کند آنچه فکر می کند کنگره باید انجام دهد ، از مراجعه با او جلوگیری کردند.

پاول گفت: “بدیهی است كه كنگره باید درباره زمان ، اندازه و م componentsلفه های حمایت مالی خود از اقتصاد تصمیم بگیرد.

اما در میان یکی از اختلاف انگیزترین انتخابات ایالات متحده در حافظه زنده ، پاول تأکید کرد که حرکت اقتصاد در کنار ویرانی همه گیر نیاز به همکاری گسترده دارد.

وی گفت: “ما همیشه گفته ایم كه این رویكرد كل دولت ، از جمله سیاست های بهداشتی و سیاست های مالی را در پیش خواهد گرفت.” “بنابراین ، واقعاً ، اگر شما می خواهید اقتصاد را در اسرع وقت به جایی که ما می خواهیم برگردانید ، در حقیقت ، همه چیز باید با هم دولت کار کند.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>