مردم حق رأی ندارند؟ | آخرین خبرها

مردم حق رأی ندارند؟  |  آخرین خبرها


5fbaa737ebbeb_5fbaa737ebbee

در ادامه اعتراضات خود ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر نتایج انتخابات ریاست جمهوری را زیر سوال برد.

دونالد ترامپ در توییتر خود نوشت:

جدا از سیاست ، وقتی تعداد زیادی از رای دهندگان مجاز به رأی دادن بیش از آنچه برای تغییر نتایج در پنسیلوانیا نیاز دارید ، چگونه پرونده را از دست می دهید؟ ناظران را از اتاق شمارش بیرون کردند. افرادی که به پای صندوق های رای آمدند متوجه شدند که آنها قبلاً از طریق یک سیستم جعلی رأی داده اند – به خانه بروید!

تلاش دونالد ترامپ برای تبدیل نتایج انتخابات به نفع خود ضربه دیگری را به بار آورد زیرا قاضی فدرال روز شنبه علیه مبارزات انتخاباتی خود برای لغو میلیون ها رای در پنسیلوانیا صحبت کرد.

در ادامه اعتراضات خود ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر نتایج انتخابات ریاست جمهوری را زیر سوال برد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fbaa737ebbeb_5fbaa737ebbee

دونالد ترامپ در توییتر خود نوشت:

جدا از سیاست ، وقتی تعداد زیادی از رای دهندگان حق رأی دادن فراتر از آنچه برای تغییر نتایج در پنسیلوانیا نیاز دارید ، چگونه پرونده خود را از دست می دهید؟ ناظران را از اتاق شمارش بیرون کردند. افرادی که به پای صندوق های رای آمدند ، فهمیدند که آنها قبلاً از طریق یک سیستم جعلی رأی داده اند – به خانه بروید!

تلاش دونالد ترامپ برای تبدیل نتایج انتخابات ایالات متحده به نفع خود ضربه دیگری به این قضیه وارد کرده است که یک قاضی فدرال روز شنبه علیه مبارزات انتخاباتی خود برای لغو میلیون ها رای در پنسیلوانیا صحبت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>