مقام رسمی جورجیا: سناتور “به معنی اخراج آرا legal قانونی است” آمریکا و کانادا


براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه جمهوری گرجستان ، سناتور لیندزی گراهام ، حامی ترامپ ، را متهم کرد که پیشنهاد داده است این ایالت در هنگام سرشماری ایالت از رای قانونی صرف نظر کند.

“من فرآیند ما را پس از گذراندن دو مجموعه امضای منطبق توضیح دادم ، در آن زمان آنها از هم جدا شدند. رافنسپرگر روز سه شنبه به سی بی اس نیوز گفت: اما سناتور گراهام به ما اشاره كرد كه پاكت ها را ممیزی كنیم و سپس برگه های رای گیری را كه بیشترین خطاهای امضا را داشت ، بیرون بریزیم.

رافنسپرگر روز دوشنبه در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفت: “به نظر می رسید که او مطمئناً در این مسیر بوده و خواهان کاهش آرا legal قانونی است.”

گراهام به پست گفت كه اتهامات رافنسپرگر “خنده دار” است.

رافنسپرگر ، یک جمهوریخواه محافظه کار که خودش توصیف می کند و “هرگز به دموکرات رأی نداد” و در جریان مبارزات انتخاباتی وزیر خارجه موفق 2018 خود مورد تأیید ترامپ قرار گرفت ، هنگام شمارش آرا از سوی ایالت ، تحت فشار روزافزون ترامپ و متحدانش است. دست

در شمارش آرا initial اولیه پس از انتخابات ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب 14000 رای کسب کرد که در صورت حفظ ، وی را به عنوان اولین نامزد دموکرات ریاست جمهوری برای پیروزی این ایالت از زمان بیل کلینتون در سال 1992 بدل می کند.

ترامپ و متحدانش از رافنسپرگر نسبت به ادعاهای بدون دلیل مبنی بر سو mis مدیریت و تقلب در انتخابات ریاست جمهوری این ایالت خشمگین شده اند. به گفته واشنگتن پست ، وی همچنین تهدید به مرگ شد ، از جمله پیام متنی که در آن آمده بود: “بهتر است به این بازگویی آسیب نرسانید. زندگی شما به آن بستگی دارد. “

ترامپ آخر هفته را به حمله به او در شبکه های اجتماعی سپری کرد و در یک لحظه او را “به اصطلاح جمهوری خواه” (RINO) نامید ، مخفف کلمه “جمهوریخواه فقط به نام”.

رافنسپرگر مقابله به مثل کرد ، و ادعای ترامپ مبنی بر اینکه تقلب با رای های رایانه ای را برای دموکرات ها آسان تر کرده است ، مخالف بود وزیر امور خارجه همچنین داگ کالینز ، نماینده آمریکا ، که تلاش های بازگویی ترامپ در جورجیا را رهبری می کند ، “دروغگو” خواند.

کالینز ، روز دوشنبه ، در پاسخ به برچسب رافنسپرگر به عنوان “دروغگو” ، در توئیتر شلیک کرد: “در یک سال اختلاف سیاسی در جورجیا ، موارد کمی باعث تلفیق جمهوری خواهان و دموکرات ها شده است – یکی از آنها بی کفایتی برد رافنسپرگر به عنوان وزیر امور خارجه است.”

رافنسپرگر – که در حال حاضر در قرنطینه پس از مثبت بودن آزمایش همسرش برای COVID-19 – اصرار داشت او یک مدیر بی طرف در انتخابات گرجستان بود ، بدون هیچ تمایل و برنامه ای برای تأثیرگذاری بر نتیجه.

ترامپ و متحدانش اظهار داشتند که رافنسپرگر برای ریشه کن کردن آرای “غیرقانونی” اقدامات کافی انجام نداده است.

دیوید پردو و کلی لوفلر ، سناتورهای جمهوری خواه جمهوری خواه ، هفته گذشته در بیانیه ای گفتند: “وزیر امور خارجه نتوانست انتخابات عادلانه و شفاف برگزار کند” ، هر دو نتوانستند آرا enough کافی را برای جلوگیری از دور دوم ژانویه کسب کنند. با مخالفان دموکراتیک خود هر مدرکی برای اثبات ادعای آنها “وی مردم گرجستان را ناکام گذاشته است و باید فوراً عقب نشینی کند.”

رافنسپرگر با اطمینان بخشیدن به هواداران ترامپ سعی در غلبه بر ضرب و شتم داشت. پس از آنکه مبارزات انتخاباتی ترامپ خواستار شمارش دستی همه پنج میلیون رأی گیری شده در جورجیا شد ، رافنسپرگر انتخابات ریاست جمهوری را برای حسابرسی انتخاب کرد ، که قانون گرجستان اکنون برای هر دوره انتخابات برای یک مسابقه سراسری لازم است. وی همچنین خواستار بررسی همه آرا – و نه فقط نمونه گیری از آرا ، همانطور که برای ممیزی ها معمول است – شده و بازهم محاسبه شود.

رافنسپرگر در طول همه اینها از برچسب حزب خود دست نکشید ، اما به CBS News گفت که “او می خواهد اطمینان حاصل کند که ما یک روند قانونی داریم زیرا من فکر می کنم که صداقت هنوز هم مهم است.”

“به عنوان یک جمهوریخواه ، من می خواهم که نتایج متفاوت باشد ، اما فکر می کنم در پایان روز ، آنچه مشاهده خواهید کرد این است که این حسابرسی آنچه را که ماشین آلات شمرده اند بررسی خواهد کرد. و سپس آن را تأیید خواهیم کرد. “

روز دوشنبه ، شهرستان فلوید از 2600 برگ رای گیری که در ابتدا شمارش نشده بودند رونمایی کرد و به شمارش نهایی اضافه می شود. انتظار می رود یک منطقه قدرتمند جمهوری خواه 800 رای دیگر به ترامپ بدهد و اختلاف را بایدن به بیش از 13000 رای برساند.

رافنسپرگر قاطع است که هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده یا بی نظمی در رای گیری مشاهده نکرده است – و انتظار دارد که با پایان یافتن حسابرسی ، سرنخ بایدن همچنان حفظ شود.

رافنسپرگر روز دوشنبه در مصاحبه با رادیو WDUN درباره ادعاهای کلاهبرداری گفت: “ما می دانستیم که این یک بحث احمقانه است.” “اما شمارش دست او را در رختخواب قرار می دهد.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>