من احساس شادی میکنم؟ Google Parent Alphabet Inc به رشد فروش باز می گردد اخبار آمریکا و کانادا

[ad_1]

در ماه جولای ، آلفابت گفت که هزینه تبلیغات پس از سقوط در ماه مارس به دلیل محاصره ، در حال افزایش است.

این غول فناوری روز پنجشنبه گفت ، والدین Google Alphabet Inc در سه ماهه سوم به رشد فروش بازگشت زیرا تجارت در ابتدا توسط همه گیر ویروس کرونا متزلزل شده بود ، و تبلیغات خود را با بزرگترین ارائه دهنده تبلیغات آنلاین از سر گرفت.

سهام آلفابت پس از پایان معاملات منظم با قیمت 1.556.88 دلار هر سهم 7.3٪ افزایش یافت.

وال استریت انتظار داشت که بازدهی از آلفابت داشته باشد زیرا این شرکت در ماه جولای گفت که هزینه تبلیغات پس از سقوط در ماه مارس به دلیل محاصره در حال افزایش است. رقبای Google Snap و Microsoft نیز پیش از انتظارات طی روزهای اخیر ، درآمد سه ماهه سوم را گزارش کردند.

موتور جستجوی نامی Google و سرویس ویدیویی YouTube دسترسی میلیاردها انسان به وب است و با انجام معاملات و سرگرمی آنلاین برای جلوگیری از ویروس کرونا از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. تبلیغ کنندگان به سیستم تبلیغات گوگل مراجعه کرده اند تا با حرکت مجدد اقتصاد ، خریداران را از معاملات و پیشنهادات خدمات تنظیم کنند.

در ماه های اخیر ، Google شارژ بازرگانان برای برخی فضاهای تبلیغاتی را متوقف کرده و کمک های مالی دیگری را برای کمک به شرکت های دیگر در خرید تبلیغات ارائه کرده است. این تلاش به دنبال اولین افت فروش گوگل نسبت به سال گذشته در سه ماهه دوم انجام شد ، زیرا این شرکت در سال 2004 به بورس عرضه شد.

اما تسلط بر خدمات گوگل نیز به مسئولیت این شرکت تبدیل شده است. هفته گذشته ، دولت ایالات متحده به دلیل سو for استفاده از انحصار خود در خواست و خفه کردن رقابت ، شکایتی را علیه این شرکت تشکیل داد. سایر نهادهای نظارتی در ایالات متحده و جاهای دیگر تحقیقات مشابهی را در این زمینه انجام می دهند.

موارد مختلف می تواند گوگل را به ترک بخشی از تجارت تبلیغاتی خود در سالهای آینده سوق دهد ، اگرچه تحلیلگران مالی شک دارند که این اتفاق بیفتد.

تجارت تبلیغات گوگل 80 درصد درآمد 46.2 میلیارد دلاری آلفابت از سه ماهه سوم را به خود اختصاص داده است. پیش بینی تحلیلگران 42.9 میلیارد دلار یا رشد 5.9 درصدی نسبت به سال گذشته بود.

درآمد Alphabet 11.2 میلیارد دلار یا هر سهم 16.40 دلار بود ، در حالی که میانگین تخمین 7.698 میلیارد دلار یا 11.18 دلار برای هر سهم ، در میان تحلیل گرانی است که توسط Refinitiv پیگیری می کنند.

رقبای Google Facebook Inc ، Amazon.com Inc و Twitter Inc همچنین نتایج مالی روز پنجشنبه را منتشر کردند که بیش از حد انتظار بود ، و نشان می دهد که شرکت های اینترنتی در طی همه گیر شدن وضعیت خوبی دارند. سهام فیس بوک در روز پنجشنبه 30 درصد ، آمازون 71 درصد و توییتر 51 درصد افزایش یافت.

کل هزینه ها و هزینه های الفبای سال گذشته 12 درصد افزایش یافت و در سه ماهه سوم به 35 میلیارد دلار رسید ، در حالی که جهش 7 درصدی یک چهارم بود.

هزینه های سرمایه ای نسبت به 12 درصد کاهش در سه ماهه گذشته 20 درصد کاهش یافت و به 5.4 میلیارد دلار رسید.[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>