نام استانها و شهرها با رنگ قرمز / یکشنبه 23 دسامبر 2016 | آخرین خبرها

نام استانها و شهرها با رنگ قرمز / یکشنبه 23 دسامبر 2016 |  آخرین خبرها

[ad_1]

سیما سادات لری روز یکشنبه با اعلام آخرین آمار مربوط به بیماری کرونر قلب و مرگ و میر در ایران ، افزود: طی یک روز گذشته تا ظهر امروز (2 دسامبر 2014) براساس معیارهای تشخیصی قطعی ، 13.053 بیمار جدید مبتلا به Covid 19 در کشور شناسایی شدند. و دو نفر 1160 نفر را در بیمارستان بستری کردند. با این حساب ، تعداد کل بیماران Covid 19 در کشور به 854361 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تاکنون 603،445 بیمار بهبود یافته یا از بیمارستان مرخص شده اند. علاوه بر این ، 5،796 بیمار مبتلا به کوید 19 در شرایط شدید بیماری در وضعیت مراقبت قرار دارند و تاکنون این کشور 5 میلیون و 788 هزار و 16 مطالعه تشخیصی کووید 19 انجام داده است.

لری گفت: استانهای تهران ، اصفهان ، قم ، آذربایجان شرقی ، خراسان جنوبی ، سمنان ، کازوین ، لرستان ، اردبیل ، خوزستان ، کرمانشاه ، کوگگیلویه و بویراحمد ، گیلان ، بوشهر ، زنجان ، ایلام ، خرازانزا آرازان مرکزی ، کرمان ، خراسان شمالی ، همدان ، یزد و کردستان به رنگ قرمز و هرمزگان ، فارس ، گلستان ، سیستان و بلوچستان به رنگ نارنجی و زرد است.

بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از تاج در یزد ، خراسان جنوبی و ایلام است

وی افزود: میانگین بروز هفتگی کووید 19 در کشور در هفته گذشته 24 در 100 هزار نفر بوده و بیشترین میزان در استان های ایلام ، سمنان ، یزد و خراسان جنوبی ثبت شده است که بسیار بیشتر از میانگین کشوری در این شهرها علاوه بر این ، متوسط ​​تلفات ناشی از تاج در هفته گذشته در کشور 44.5 در هر میلیون نفر بود و بیشترین میزان مرگ و میر در استان های یزد ، خراسان جنوبی ، ایلام ، آذربایجان غربی و سمنان ثبت شد.

لاری گفت: “پیروزی بر تاج تنها با همبستگی بین دولت و شهروندان حاصل می شود و این باید عزم ملی را تقویت کند.” با شروع محدودیت های جدید ، ما انتظار داریم که همه متولیان و دستگاه های اجرایی برای اجرای این قوانین نزدیکتر از گذشته کار کنند و تمام تلاش و کوشش خود را برای محافظت از سلامتی مردم بکار گیرند و تأثیر بیشتری بر نقاط قوت سیستم بهداشتی داشته باشند. متخصصان مراقبت های بهداشتی و درمان با وجود خستگی در انسان ادامه خواهد یافت.

نگاهی به شرایط کرونر استانها

از آذربایجان شرقی گزارش شده است که محدودیت های کرونر در آذربایجان شرقی تا 80٪ برآورده شده است.

به گفته معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و معاون ستاد مبارزه با تاجگذاری استان ، سطح محدودیت های کرونر در این استان طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

آلیار راستگو گفت: روز گذشته هیچ مشکلی حاد وجود نداشت که در اجرای برنامه مدیریت فکری و اعمال محدودیت های تاج اختلال ایجاد کند ، که این نیز به دلیل همکاری دستگاه های مربوطه در ایجاد محدودیت ها و کلاس ها است.

قطعی آب و برق باعث اختلال در کلاسهای جنوا می شود

به گفته رئیس اتاق اتحادیه های کارگری جنوا ، اتحادیه های صنفی که تحت محدودیت های جدید کرونر مجاز به فعالیت نیستند ، در صورت نقض قانون به مدت دو ماه تعطیل می شوند.

سید فهرالدین حسینی افزود: طبق مصوبه و پیام ستاد ملی تاج ، کلاس های 1 و 2 می توانند کار کنند و گروه های 3 و 4 کلاس ها و زمینه های کاری باید تعطیل شود و به طور کلی 2 هفته نمی توانند کار کنند.

وی گفت: در روز اول محدودیت ها از طبقات مختلف این شهرستان بازدید شد و هیچگونه تخلفی مشاهده نشد.

مهر 20 اتحادیه در بندرعباس

همچنین از بندرعباس گزارش شد که 20 اتحادیه صنفی در شهرستان بندرعباس به دلیل عدم رعایت محدودیت های اعمال شده و پروتکل های مراقبت های بهداشتی پلمپ شدند.

معاون فرماندار بندرعباس در مورد برنامه ریزی و توسعه در حین بازدید از مرکز برای رعایت پروتکل ها و محدودیت های اعمال شده برای کاهش شیوع تاجگذاری گفت: “مطالعات نشان داده است که برخی کلاس ها در گروه های غیرحرفه ای” ، “و” این محدودیت ها را برآورده نمی کنند. “

حسین باباخانی افزود: در اولین روز اجرای این محدودیت ها ، حدود 95 درصد اتحادیه های صنفی غیرضروری همکاری نسبتاً خوبی داشتند و هفت گشت در دو شیفت صبح و عصر اجرای محدودیت ها را در این شهر زیر نظر دارند تا بر رعایت اعلامیه ها تأکید کنند. در صورت لزوم ، واحدهای صنفی متخلف باید پلمپ شوند.

شیراز ساکت ترین شب را سپری کرد

در شیراز ، به عنوان یکی از مکانهای مبتلا به شیوع ویروس تاج قرمز ، و در شب اول اجرای طرح جامع محدودیت تاج ، این شهر ساکت ترین شب را سپری کرد.

اگرچه در اولین دقایق معرفی این محدودیت در اول دسامبر سال 1999 ، اعتقاد بر این بود که ساکنان شیراز مشمول محدودیت ترافیکی نیستند ، اما چند دقیقه بعد از ساعت 21:00 در چهارمین شهر پرجمعیت ایران ، هیچ ترافیکی گزارش نشد.

علی رغم این واقعیت که از شب گذشته تا امروز هیچ کس از پلیس و پلیس راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف شهر به وضوح حضور نداشت ، شهر ساکت بود و هیچ گونه حمل و نقل وجود نداشت.

تغییر تاج و برنامه در جشنواره تئاتر مازندران

تاج تحت تأثیر برنامه های فرهنگی و همچنین سایر برنامه ها و تغییر در برنامه سی و دومین جشنواره تئاتر مازندران است.

به گفته رئیس انجمن هنرهای نمایشی “مازندران” ، برنامه اجرایی سی و دومین جشنواره تئاتر “مازندران” که قرار بود با وجود محدودیت های اعلام شده از سوی مرکز ایرانیان ، دوشنبه و سه شنبه این هفته – 23 و 25 دسامبر – بدون حضور تماشاگران برگزار شود. هنرهای نمایشی. قسمت آخر مورد بازبینی قرار گرفت ، به دلیل افزایش محدودیت ها دوباره تغییر کرد.

در شکل جدید مرحله نهایی ، داوران قسمت پایانی در یک روز به شهرهایی که آثار در آنها تولید می شود می روند و نمایش ها فقط با حضور داوران اجرا می شوند.

یاسر محمودی اظهار داشت: پیش از این اعلام کردیم که مرحله نهایی بدون حضور تماشاگران با حضور چهار گروه که به مرحله نهایی جشنواره راه یافته اند به مدت دو روز در سارا برگزار می شود.

اجرای پروژه شهید سلیمانی در خرم آباد

همزمان با اجرای طرح جامع محدودیت تاج ، یک طرح محله محور سردار شهید حاج کاظم سلیمانی برای شکستن زنجیره شیوع تاج و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در شهرهای دارای وضعیت قرمز از جمله لرستان اجرا شد.

استاندار لرستان در جلسه هماهنگی طرح مدیریت کاوید 19 افزود: کنترل محیط زیست یکی از مهمترین قسمتهای طرح شهید سلیمانی است که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بسیجی و جمعیت هلال احمر استان در حال اجرا است.

سید موسی خادمی افزود: به منظور اجرای این طرح ، ما همچنین در محله نظیر تشییع جنازه و عروسی در حال جابجایی هستیم که برای انجام این کار ، این سه بدن چندین تیم مراقبت ، نظارت و پشتیبانی را شناسایی کرده اند که با مردم و مردم تعامل دارند. . کنترل.

بسته شدن چابهار به دلیل وضعیت قرمز و هشدار در مورد تاج است

اصناف ، بازارها ، پارکها و مراکز تفریحی و گردشگری شهرستان چابهار نیز بسته به تصمیمات گرفته شده و شرایط نامناسب تاج و ماندن در مرز هشدار و قرمز به مدت 2 هفته تعطیل بود.

مسیرهای دسترسی به شهر چابهار از دروازه های شمالی منطقه آزاد به یک طرف انجام می شود و ورود شماره های غیر ثبت نام چابهار ممنوع است و در صورت مشاهده از ترافیک جلوگیری شده و جریمه های زیادی وضع می شود. همچنین کلیه مناطق گردشگری و تفریحی شهرستان چابهار و بازارهای تجاری آزاد و شهر به مدت 15 روز بسته بود.

به گفته معاون فرماندار سیستان بلوچستان و فرماندار شهر ویژه چابهار ، هیچ خودرویی با پلاک هیچ شهری غیر از چابهار حق ورود به شهر را نخواهد داشت و اکنون در ورودی های منطقه آزاد و شهر قرنطینه شده است. مسافرت نرو

محدودیت های تاج و تهران که بسته نشده اند

در تهران ، به گفته یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، محدودیت های کرونر اعلام شده توسط دولت منجر به تعطیلی تهران نشد.

هوجه نظری با بیان اینکه اخطار من به دولت مبنی بر بستن پایتخت و عدم انجام این کار ، گفت: از دیروز پیشنهاد بستن پایتخت شد اما در عمل و در دستورالعمل ها اطلاع رسانی به تعطیلی واقعی اتفاق نیفتاد.

وی با بیان اینکه روز گذشته خیابان های شلوغ زیادی را دیدیم که قبلاً شلوغ نبود ، افزود: شهر بسته به نظر می رسد اما در عمل همه مشاغل به فعالیت خود ادامه می دهند.

تردد اتومبیل در Riding نزدیک به صفر است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد همچنین با اعلام اینکه در شب اول اجرای محدودیت های تاج در این استان وضعیت ترافیک مطلوب است ، گفت: تردد در شهر یزد تقریباً صفر است.

به گفته سرهنگ مهدی زارا ، چندین نفر با اتومبیل یا در شیفت یا در بخش های حمل و نقل و مسافر مسافرت داشتند که مجاز بود.

375 بیمار با علائم حاد تنفسی در خراسان جنوبی بستری شده اند

در خراسان جنوبی 375 بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان بستری هستند و به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ، این استان یکی از استانهایی است که بالاترین میزان بیماری عروق کرونر قلب و مرگ را دارد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بیرژاندا روز یکشنبه در مورد آخرین وضعیت آماری بیماران مبتلا به کرونر قلب در بیمارستانی در استان خراسان جنوبی گفت: “در حال حاضر 375 بیمار با علائم حاد تنفسی در استان بستری هستند و 239 نفر بیماری کرونر قلب ”.

کامبیز مهدی زاده افزود: 51 بیمارستان عروق کرونر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان خراسان جنوبی بستری هستند و 22 بیمار بستری در وخیم هستند.

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته 122 آزمایش تاج جدید در استان انجام شده است که 68 بیمار مثبت جدید از جمله 39 بیمار بستری و 29 نمونه سرپایی شناسایی شده است.

رئیس مرکز بهداشت استان خراسان جنوبی گفت: 16 مورد مثبت در بیرجند ، طبس ، 19 نفر ، شهرستان نبندان ، 11 نفر ، شهرستان گاینات ، 10 نفر ، شهرستان درمیا ، هشت نفر ، شهرستان سرایان ، هر کدام 2 نفر و شهرهای سربیشه و هوسف. بیمار بود

وی گفت: متأسفانه در روز گذشته 6 مورد مرگ جدید داشته ایم و تعداد کل مرگ های ناشی از تاج در خراسان جنوبی به 542 نفر رسیده است.

تاج مرگ 10 نفر دیگر را در استان سمنان رقم زد

ویروس تاج ، شامل 10 فوت در 24 ساعت گذشته ، 698 بیمار را از زمان شیوع آن در سمنان کشته است.

کمیته اطلاعات کارکنان کنترل تاجگذاری تاج عصر یکشنبه با ارائه آخرین آمار شیوع ویروس در استان اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته ، 131 مورد خاص بیماری کرونر قلب در استان سمنان کشف شده است. تعداد 16،947 نفر وجود دارد.

براساس این گزارش ، 5 هزار و 672 بیمار مبتلا به بیماری کرونر قلب در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بهبود یافته اند.

سخنگوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با مرگ 479 بیمار دیگر مبتلا به بیماری عروق کرونر در 24 ساعت گذشته ، تعداد مرگ های قطعی از کوید 19 در کشور به 43 هزار و 896 نفر رسیده است.

در حال حاضر ، 457 بیمار در مراکز درمانی مرتبط با تاج در شهرهای استان سمنان بستری هستند.

تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در استان مارکوس بیش از 30000 نفر است

اراک ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، گفت كه تعداد افراد آلوده به ویروس تاج از زمان شیوع در استان ماركوازی بیش از 30 هزار نفر بوده است.

دکتر محمد جمالیان روز یکشنبه افزود که 19 نفر در اثر بیماری کوید درگذشتند و 30153 نفر در 48 ساعت گذشته در استان مارکواسی آلوده شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات پزشکی آراکا گفت: “براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی کرونا طی 48 ساعت گذشته ، 291 مورد جدید شناسایی شده است.

جمالیان افزود: از 291 مورد جدید در استان ، 53 بیمار در بیمارستان استان بستری شده و خدمات پزشکی ویژه ای دریافت می کنند.

وی اظهار داشت: 238 بیمار تازه تشخیص داده شده نیز سرپایی بودند که تا زمان منفی بودن نتایج آزمایشات و درمان در خانه در قرنطینه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراکا گفت: تا به امروز در 12 شهر استان مارکواسی از ویروس کرونا ویروس کرونر 1179 کشته شده است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>