نتایج انتخابات آمریکا چه زمانی نهایی خواهد شد؟

نتایج انتخابات آمریکا چه زمانی نهایی خواهد شد؟


5fa2fb764dbcb_2020-11-04_22-35

با ادامه شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، س theال این است که چه زمانی نتایج نهایی مشخص می شود.

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده دیروز ، سه شنبه برگزار شد ، در حالی که بسیاری از مردم در این ایالت رأی دادند و به دلیل اپیدمی تاج ، برخی از ایالت ها مانند فلوریدا قبل از روز انتخابات شمارش آرا را آغاز کردند. اما برخی دیگر مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا تا پایان دوره رأی گیری از شمارش آرا پرهیز کردند. در ایالات متحده ، هر ایالت روش ها و قوانین مختلفی برای شمارش آرا دارد ، که برای اعلام نتایج زمان می گذارد.

بیش از 100 میلیون آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری 59 شرکت کردند که بی سابقه است.

جو در این دوره از انتخابات آمریکا به دلیل اختلافات سیاسی بین دو نامزد جو بایدن و دونالد ترامپ بسیار متشنج بود. امروز ، چهارشنبه ، تا پایان شمارش آرا، ، دونالد ترامپ در سخنرانی خود اعلام کرد که تصمیم دارد برنده انتخابات شود و با تکرار سخنرانی های قبلی خود ، بار دیگر درباره تقلب در این دوره از انتخابات صحبت کرد.

هر دو نامزد در سخنان خود گفتند كه می توانند پرونده را به دیوان عالی كشور ارجاع دهند ، در این صورت تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریكا وارد مرحله قانونی می شود و این احتمال وجود دارد كه برنده نتایج انتخابات نباشد ، بلكه نتایج آنها باشد. دادگاه عالی این کشور را تعیین کنید.

در انتخابات ریاست جمهوری سال 2000 ، در یک مسابقه بین ال گور ، نامزد دموکرات و جورج دبلیو بوش ، نامزد جمهوری خواه ، نتیجه انتخابات فلوریدا تا 25 روز به تأخیر افتاد و ال گور شمارش آرا George جورج دبلیو بوش را در فلوریدا رد کرد. وی در دادگاه عالی آمریكا كه به شمارش آرا در فلوریدا رای داد ، طرح دعوی كرد. سرانجام ، با شمارش آرا، ، الگوریتم شکست را پذیرفت و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور ایالات متحده شد.

اکنون شمارش آرا در برخی از ایالت های ایالات متحده تکمیل شده است و نتایج آن به صورت غیررسمی اعلام شده است ، اما در برخی از ایالت ها مانند پنسیلوانیا که 20 رأی دارد و تعیین کننده محسوب می شود ، شمارش آرا همچنان ادامه دارد. .

این ایالت در روند رأی گیری و شمارش آرا نیز مشکل دارد. ترامپ برنامه پنسیلوانیا برای شمردن نامه به سه روز پس از روز انتخابات را محکوم کرد و گفت که این امر منجر به تقلب گسترده در انتخابات می شود. گاردین در مورد حوادث پنسیلوانیا گزارش داد که بعید است نتیجه ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 بدون تعیین نتیجه انتخابات پنسیلوانیا مشخص شود و سرنوشت انتخابات ایالتی احتمالاً تا جمعه ادامه دارد. بنابراین ، به دلیل مسائلی مانند موارد فوق ، ممکن است اعلام نتیجه نهایی از چند روز تا چند هفته طول بکشد.

با ادامه شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، س theال این است که چه زمانی نتایج نهایی مشخص می شود.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fa2fb764dbcb_2020-11-04_22-35

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده دیروز ، سه شنبه برگزار شد ، در حالی که بسیاری از مردم در این ایالت رأی دادند و به دلیل اپیدمی تاج ، برخی از ایالت ها مانند فلوریدا قبل از روز انتخابات شمارش آرا را آغاز کردند. اما برخی دیگر مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا تا پایان دوره رأی گیری از شمارش آرا پرهیز کردند. در ایالات متحده ، هر ایالت روش ها و قوانین متفاوتی برای شمارش آرا دارد ، که به آنها زمان می دهد تا نتایج اعلام شود.

بیش از 100 میلیون آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری 59 شرکت کردند که بی سابقه است.

جو در این دوره از انتخابات آمریکا به دلیل اختلافات سیاسی بین دو نامزد جو بایدن و دونالد ترامپ بسیار متشنج بود. امروز ، چهارشنبه ، هنگامی که شمارش آرا به پایان نرسید ، دونالد ترامپ در سخنرانی خود اعلام کرد که وی یک برنده قطعی در انتخابات است ، و با تکرار سخنرانی های قبلی خود ، بار دیگر در مورد تقلب در این دوره از انتخابات صحبت کرد.

هر دو نامزد در سخنان خود گفتند كه می توانند پرونده را به دیوان عالی كشور برسانند ، در این صورت تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریكا وارد مرحله قانونی می شود و این احتمال وجود دارد كه برنده نتایج انتخابات نباشد ، بلكه نتایج آنها باشد. دادگاه عالی این کشور را تعیین کنید.

در انتخابات ریاست جمهوری 2000 ، در مسابقه ای بین ال گور ، نامزد دموکرات و جورج دبلیو بوش ، نامزد جمهوری خواه ، نتیجه انتخابات فلوریدا تا 25 روز به تأخیر افتاد و الگور شمارش آرا George جورج دبلیو بوش را در فلوریدا رد کرد. وی در دادگاه عالی آمریكا كه به شمارش آرا در فلوریدا رای داد ، طرح دعوی كرد. سرانجام ، با شمارش آرا، ، الگوریتم شکست را پذیرفت و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور ایالات متحده شد.

اکنون شمارش آرا در برخی از ایالت های ایالات متحده تکمیل شده است و نتایج آن به صورت غیررسمی اعلام شده است ، اما در برخی از ایالت ها مانند پنسیلوانیا که 20 رأی دارد و تعیین کننده محسوب می شود ، شمارش آرا همچنان ادامه دارد. .

این ایالت در روند رأی گیری و شمارش آرا نیز مشکل دارد. ترامپ برنامه پنسیلوانیا برای شمردن نامه به سه روز پس از روز انتخابات را محکوم کرد و گفت که این امر منجر به تقلب گسترده رای دهندگان می شود. گاردین در مورد حوادث پنسیلوانیا گزارش داد که بعید است نتیجه ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 بدون تعیین نتیجه انتخابات پنسیلوانیا مشخص شود و سرنوشت انتخابات ایالتی احتمالاً تا جمعه ادامه دارد. بنابراین ، به دلیل مسائلی مانند موارد فوق ، ممکن است اعلام نتیجه نهایی چند روز تا چند هفته طول بکشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>