هری پاتر “حیوانات عجیب” در موزه تاریخ طبیعی لندن آخرین خبرها

[ad_1]

به گزارش کامیک بوک ، موزه تاریخ طبیعی لندن موجودات و هیولاهای دنیای جادویی را گرد هم آورده است. هری پاتر، نمایشگاه جدیدی را برای علاقه مندان به این مجموعه خارق العاده برگزار می کند.

این نمایشگاه نام دارد حیوانات شگفت انگیز: عجایب طبیعت (Fantastic Beasts: Wonders of Nature) در 9 دسامبر (19 دسامبر 1999) افتتاح شد و تا آگوست 2021 (آگوست-سپتامبر 1400) ادامه خواهد داشت. آماده سازی چنین نمایشگاهی دو سال به طول انجامید و به دلیل شیوع تاج ، تاریخ افتتاح آن به مدت 7 ماه به تعویق افتاد.

در این نمایشگاه حیوانات واقعی با موجودات خیالی مانند اوکامی ، دومیگاس و نیلفر که این دو فیلم هستند ، به نمایش در می آید. حیوانات عجیب و غریب و هشت فیلم هری پاتر آنها ظاهر می شوند ، ترکیب می شوند و ارتباطاتی بین موجودات افسانه ای جهان جادویی مانند اژدها ، تک شاخ ها ، پری دریایی ها و حیوانات واقعی روی زمین ایجاد می کنند که می توانند آنها را الهام بخشند. این منابع شامل ارتباط بین دایناسورها و اژدها ، گاوهای دریایی و پری دریایی است.

کورنیش لورین (لورین کورنیش) مدیر ارشد حیوانات عجیب و غریب وی در مصاحبه با نیویورک پست گفت: “(برپایی این نمایشگاه) روشی خلاقانه و جالب برای انتقال این پیام است که انسان و سیاره زمین می توانند با هم رشد و پیشرفت کنند.”

این نمایشگاه با یک تور بین المللی پنج ساله در موزه تاریخ طبیعی لندن آغاز به کار می کند ، بنابراین علاقه مندان به هریاتر در خارج از انگلیس نگران ممنوعیت سفر در طی همه گیر ویروس تاج نیستند.

مطالب جدید  عکسهای ایرانیان در تلاش برای تولید واکسن علیه تاج آخرین خبرها

[ad_2]