هفته سرمایه بازار سخت / شمارش معکوس برای شاخص سبز | آخرین خبرها

هفته سرمایه بازار سخت / شمارش معکوس برای شاخص سبز |  آخرین خبرها


5f9c69c8a0068_5f9c69c8a006c

بازار سرمایه از فردا شروع به کار می کند در حالی که شاخص در سطح پشتیبانی قرار دارد و به طور مداوم در یک میلیون و دویست هزار واحد کاهش می یابد.

بازار سرمایه هفته های مهم و تاریخی را پشت سر گذاشته است. اکثر کارشناسان پیش بینی کردند که در ماه اکتبر با انتشار گزارش های شرکتی بازار بهبود یابد و به حالت تعادل بازگردد. با این حال ، بازار به طور مداوم با هم برخورد می کند ، و سطح مقاومت بارها شکسته شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است روند بازگشت بازار سرمایه از فردا آغاز شود ، زیرا اتفاقات جدیدی در بازار رخ داده است و این وقایع احتمال بازگشت به بازار را افزایش می دهد.

ستون نویس هیئت عالی بورس در مورد تحولات جدید می گوید: هیئت عالی بورس و اوراق بهادار آغاز معاملات در اشخاص حقوقی را تصویب کرده است اما شاهد رفتارهای غیرمنطقی برخی از اشخاص حقوقی هستیم.

علیزاده در توضیح این موضوع تأکید کرد: اخیراً چندین موسسه حقوقی با تخلف به بورس و بورس اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ارسال شده اند و دستگاه نظارت بر بازار سرمایه برای آنها اخطار ارسال کرده است.

وی در خصوص آماده سازی مجلس شورای اسلامی برای حمایت از حقوق سهامداران واقعی گفت: مجلس اقدامات زیادی را برای جلوگیری از تخلف سهامداران مشروع انجام داده و از بورس خواسته شده است پس از تصویب شرایط بازاریابی در شورای عالی فعالیت سهامداران قانونی را بررسی کند. ، به پارلمان اعلام کنید. بنابراین ، شرایط برای تغییر مهیا است و فضای سهام تحت تأثیر این بررسی ممکن است به ثبات نزدیک شود.

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (27 آبان) به یک میلیون و 288 هزار واحد رسید که نسبت به پایان هفته گذشته حدود 9.5 درصد افت داشت.

در این هفته ، شاخص سهام 124،000 واحد افت کرد. شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (20 مهر) معاملات خود را در یک میلیون و 412 هزار واحد به پایان رساند و در روز چهارشنبه (27 نوامبر) به یک میلیون و 288 هزار واحد رسید.

با این حال ، صفاری ، کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: هفته آینده هفته مهمی برای بازار است و به نظر می رسد این پویایی نوسانی تا زمان اجرای دولت آمریکا ادامه داشته باشد. البته او پس از انتخابات خوش بین است و می گوید بعد از انتخابات فضای احساسی بازار خالی می شود و بازار به سمت ثبات پیش می رود و بدون شک سهامداران در پایان سال وضعیت خوبی خواهند داشت.

صادقی ، کارشناس بازار سرمایه گفت: “در حالی که انتخابات ایالات متحده مهم است ، اقدامات می تواند در دستور کار قرار گیرد.” وی پیشنهاد کرد: برای کنترل وضعیت ، می توان با بستن نوسانات دامنه منفی با این وضعیت مقابله کرد. درست است ، دستکاری در بازار درست نیست ، اما می تواند در موارد اضطراری به شما کمک کند.

وی تأكید كرد: حمایت در افتتاحیه و در ساعات آخر باید به طور كامل انجام شود و انرژی بیشتری نسبت به سایر مواقع بازار به آن هدایت شود. به عبارت دیگر ، صف چین نباید مداوم باشد ، یا اگر یک صف وجود دارد ، باید با خریدهای مناسب همراه باشد تا ترس مردم را کاهش دهد. سرانجام ، محدود کردن پیش کشف نیز ممکن است یک گزینه باشد.

بازار سرمایه از فردا آغاز به کار می کند در حالی که این شاخص در سطح پشتیبانی قرار دارد و با انحرافات پی در پی از 1.2 میلیون واحد وارد کانال شده است.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5f9c69c8a0068_5f9c69c8a006c

بازار سرمایه هفته های مهم و تاریخی را پشت سر گذاشته است. اکثر کارشناسان پیش بینی کردند که در ماه اکتبر با انتشار گزارش های شرکتی بازار بهبود یابد و به تعادل برسد. با این حال ، بازار به طور مداوم با هم برخورد می کند ، و سطح مقاومت بارها شکسته شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است روند بازگشت بازار سرمایه از فردا آغاز شود ، زیرا تحولات جدیدی در بازار رخ داده است و این وقایع احتمال بازگشت به بازار را افزایش می دهد.

ستون نویس هیئت عالی بورس در مورد تحولات جدید می گوید: هیئت عالی بورس و اوراق بهادار آغاز معاملات در اشخاص حقوقی را تصویب کرده است اما شاهد رفتارهای غیرمنطقی برخی از اشخاص حقوقی هستیم.

علیزاده در توضیح این موضوع تأکید کرد که چند شرکت حقوقی با تخلف اخیراً به بورس اوراق بهادار و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده اند و مرجع نظارت به آنها اخطار داده است.

وی در خصوص آماده سازی مجلس شورای اسلامی برای حمایت از حقوق سهامداران حقیقی گفت: مجلس اقدامات زیادی برای جلوگیری از تخلف سهامداران مشروع انجام داده و از بورس خواسته شده است که پس از تصویب شرایط بازاریابی توسط هیات عالی ، فعالیت سهامداران قانونی را بررسی کند. ، به پارلمان اعلام کنید. بنابراین ، شرایط برای تغییر مهیا است و فضای سهام تحت تأثیر این بررسی ممکن است به ثبات نزدیک شود.

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (27 آبان) به یک میلیون و 288 هزار واحد رسید که نسبت به پایان هفته گذشته حدود 9.5 درصد افت داشت.

در معاملات این هفته ، شاخص سهام 124،000 واحد افت کرد. شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (20 مهر) معاملات خود را در یک میلیون و 412 هزار واحد به پایان رساند و در روز چهارشنبه (27 نوامبر) به یک میلیون و 288 هزار واحد رسید.

با این وجود صفاری ، کارشناس بازار سرمایه می گوید: هفته آینده هفته مهمی برای بازار است و به نظر می رسد این پویایی نوسانی تا زمان اداره دولت آمریکا ادامه داشته باشد. البته او بعد از انتخابات خوش بین است و می گوید بعد از انتخابات فضای احساسی بازار خالی می شود و بازار به سمت ثبات پیش می رود و بدون شک سهامداران در پایان سال وضعیت خوبی خواهند داشت.

صادقی ، کارشناس بازار سرمایه گفت: “در حالی که انتخابات ایالات متحده مهم است ، اقدامات می تواند در دستور کار قرار گیرد.” وی پیشنهاد کرد: برای کنترل وضعیت ، می توان با بستن نوسانات منفی دامنه با این وضعیت مقابله کرد. درست است ، دستکاری در بازار درست نیست ، اما می تواند در موارد اضطراری به شما کمک کند.

وی تاکید کرد: پشتیبانی در ساعات کار و در ساعات آخر باید به طور کامل انجام شود و انرژی بیشتری نسبت به سایر مواقع بازار به آن هدایت شود. به عبارت دیگر ، صف چین نباید مداوم باشد ، یا اگر یک صف وجود دارد ، باید با خریدهای مناسب همراه باشد تا ترس مردم را کاهش دهد. سرانجام ، محدود کردن پیش کشف نیز ممکن است یک گزینه باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>