هنگ کنگ پس از پریدن در موارد ویروس کرونا ، مدارس بیشتری را تعطیل می کند هنگ کنگ


کلاسهای خصوصی در مدارس ابتدایی پس از آنکه مقام ارشد بهداشت شهرستان گفت “اوضاع جدی” متوقف شده است.

پس از آنکه مقام ارشد بهداشت شهر گفت “وضعیت ویروس کرونا” در این شهر است ، هنگ کنگ کلاس های خصوصی برای دانش آموزان ابتدایی را به حالت تعلیق درآورد.

کلاسهای اول تا سه دانش آموز از روز دوشنبه به مدت دو هفته تعلیق می شود. این تعلیق بیش از یک هفته بعد از دستور مهد کودک ها پس از شیوع عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی انجام شد.

هنگ کنگ 26 عفونت ویروس کرونا ویروس جدید را در روز جمعه تأیید کرد که 21 مورد آن موارد محلی بود و وزیر بهداشت صوفیا چان را وادار کرد که بگوید قلمرو خودگردان “احتمالاً وارد موج چهارم عفونت” شده است.

مقامات بهداشتی هنگ کنگ می گویند 40 نفر دیگر احتمالاً به این ویروس آلوده شده و منتظر تایید نهایی هستند.

چان گفت: “من از مردم می خواهم كه همه گردهمایی های غیرضروری را متوقف كنند زیرا اوضاع در هنگ كنگ دشوار است.”

“طی هفته گذشته ، ما بسیاری از اقدامات خود ، از جمله اقدامات کنترل مرز ، اقدامات قرنطینه ای ، اقدامات تنظیم هتل و برخی از اقدامات فاصله اجتماعی را سخت تر کرده ایم.”

وی افزود که این محدودیت ها نمی توانند “ضد آب” باشند ، اما مردم را به جلوگیری از اجتماعات و فعالیت های غیر ضروری دعوت كرد.

جهش در موارد ویروس کرونا هنگامی رخ داد که بالون مسافرتی بین هنگ کنگ و سنگاپور قرار بود از روز یکشنبه آغاز شود.

این توافق نامه به تعداد محدودی از مسافران اجازه می دهد بدون نیاز به عبور از قرنطینه در هر دو جهت پرواز کنند ، اما قبل از عزیمت و هنگام ورود باید آزمون COVID-19 را پشت سر بگذارند. برای هدف از سفر محدودیتی وجود ندارد.

مسافران همچنین باید پروازهای خاصی را انجام دهند ، در حال حاضر فقط هواپیمایی Cathay Pacific و Singapore Airlines برای انجام این پروازها انتخاب شده اند.

اگر میانگین متحرک هفت روزه برای عفونت های ویروسی کرونا غیر قابل ردیابی در هر دو شهر بیش از 5 باشد ، این طرح در حال انجام است ، اگرچه می تواند تحت توافق سنگاپور و هنگ کنگ متوقف شود.

هنگ کنگ از تشدید چشمگیر موارد ویروس کرونا در سایر شهرهای بزرگ نیز در امان مانده است ، اما این افزایش طبق استانداردهای آن زیاد بوده است ، در هفته های اخیر موارد روزانه بیشتر به صورت یک رقمی یا دو رقمی کم است.

هنگ کنگ از ابتدای شیوع همه گیر تقریباً 5،500 مورد ویروس کرونا و 108 مورد مرگ ناشی از COVID-19 را گزارش کرده است.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>