ویسکانسین دستور سرشماری را به دنبال ترامپ در دو شهرستان صادر می کند آمریکا و کانادا


کمیسیون انتخابات ویسکانسین دستوری را برای شمارش بیش از 800000 برگ رأی گیری در دو حوزه انتخابیه بسیار لیبرال به درخواست دونالد ترامپ رئیس جمهور صادر کرده است.

این دستور که طبق قانون پس از پرداخت 3 میلیون دلار ترامپ برای سرشماری طبق قانون لازم بود ، چهارشنبه شب پس از بیش از 5 ساعت بحث پر سر و صدا که خبر از جنگ پارتیزانی پیش رو می دهد ، پذیرفته شد.

مارک تومسن ، کمیسر دموکرات ، طی ساعت ها بحث و گفتگو گفت: “این فقط قابل توجه است که ما شش نفر نمی توانیم در این موارد به روشی متمدنانه به توافق برسیم.” این کمیسیون بین دموکرات ها و جمهوری خواهان 3-3 تقسیم شده است.

بررسی در شهرستانهای میلواکی و دان ، جایی که جو بایدن بیش از دو بر یک از ترامپ پیشی گرفت ، از جمعه آغاز می شود و باید تا 1 دسامبر به پایان برسد.

مقامات میلواکی گفتند که آنها قصد دارند شمارش را تا روز چهارشنبه کامل کنند. مقامات شهرستان دان ، اسکات مک دانلل تاریخ تخمینی تخمین زده شده را ارائه ندادند.

بایدن با 20608 رأی در سراسر کشور پیروز شد. ستاد انتخاباتی ترامپ ادعا می کند که “بی نظمی” در شهرستان ها وجود دارد ، اگرچه هیچ مدرکی درباره فعالیت غیرقانونی ارائه نشده است.

میگان ولف ، مقام ارشد ویسکانسین در انتخابات ، روز پنجشنبه گفت: “ما می فهمیم که چشم جهانیان طی چند هفته آینده به این شهرستانها در ویسکانسین خواهد بود.” “ما مشتاقانه منتظر نشان دادن قدرت ، امنیت ، صداقت و شفافیت سیستم های انتخاباتی خود در ویسکانسین هستیم.”

حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از آنکه اعلام شد جو بایدن رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور ترامپ را شکست داده است ، به یک تجمع واکنش نشان می دهند [File: Morry Gash/AP Photo]

این کمیسیون در حال تغییر در کتاب راهنمای خود است ، که راهنمایی برای مقامات محلی انتخابات در مورد نحوه انجام سرشماری است. سرانجام ، آنها تصمیم گرفتند که به ترتیب مورد نظر به مدیریت مراجعه نکنند ، اما برخی قسمتها را به روز کردند تا دستگاه های همه گیر ویروس کرونا را منعکس کنند.

کمسیون ها در ایجاد تغییر در رهبری در بن بست قرار دارند ، که به گفته دموکرات ها و کمیسیون انتخابات ، این رهنمودها را با قوانین فعلی ایالت مطابقت می دهد.

جمهوری خواهان از آن حمایت کردند و گفتند پس از درخواست ترامپ از سرشماری ، دستورالعمل ها نباید تغییر کند.

ناتوانی آنها در توافق ، دستورالعمل های لازم را برای تأیید درخواست های رأی گیری غیرحضوری به عنوان بخشی از سرشماری به جا می گذارد ، اگرچه مقامات کمیسیون گفتند که این امر طبق قانون لازم نیست.

کمیسیون های دموکرات گفته اند که مطمئن هستند این سرشماری در دادگاه است ، اگرچه ادعاهای ترامپ بی اساس است.

آن جیکوبز ، رئیس حزب دموکرات گفت ادعای ترامپ مبنی بر اینکه مقامات انتخاباتی هزاران رأی غایب را برای رأی دهندگانی که از آنها طلب نکرده اند ، “پوچ” ، “در واقع عجیب” و “توطئه مبهم و پارانوئید” است.

وی گفت: “آنچه نباید انجام دهیم آبیاری این گیاه از جنون است”.

کمیساران جمهوریخواه دین نادسون و باب اسپیندل س haveال کرده اند که آیا با دموکرات های دموکرات در میلواکی و مدیسون با ناظران انتخابات منصفانه رفتار می شود؟ در یک زمان ، نادسون حتی به دلیل نامعتبر بودن آراots گمشده ای که از طریق وب سایت کمیسیون انتخابات ایالتی درخواست شده بود ، شک کرد.

وی گفت: “من امیدوارم كه ما در WEC سیستمی ایجاد نكرده باشیم كه مردم را برای درخواست رأی كه واقعاً مطابق با قانون نیست ، فریب دهد.”

نادسون ، قانونگذار ایالتی سابق ، از سال 2017 در این کمیته حضور دارد و مانند بسیاری از مقامات ویسکانسین ، رای دهندگان را به ثبت نام برای آرا ball غایب در وب سایت تشویق می کند. در ماه آگوست ، او توئیت پیوند به سایت ، همراه با درخواست برای “درخواست رأی فوری”.

حامیان پس از آنکه اعلام شد رئیس جمهور منتخب جو بایدن رئیس جمهور ترامپ را شکست داده است ، واکنش نشان می دهند [Morry Gash/AP Photo]

دموکرات ها نگرانی های نادسون را عجیب دانستند و خاطرنشان کردند که این سیستم وجود داشته و سالهاست که هیچ چالشی برای آن وجود ندارد.

تامسون گفت ترامپ اعتبار انتخابات را فقط به دلیل باخت به چالش می کشد ، اما قوانین انتخابات ویسکانسین در سال 2016 که وی با کمتر از 23000 رای پیروز شد مشکلی ندارد.

شهرستان میلواکی بزرگترین دولت در آن در شهرستان از میلواکی زندگی می کند، و سیاه پوستان حدود 27 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند، بیش از هر کشور دیگری. شهرستان دان در واقع پایتخت لیبرال مدیسون و پردیس برجسته دانشگاه ویسکانسین است.

جنجال های این کمیته به آنچه سه شنبه در میشیگان رخ داد ، طنین انداز شد. جمهوری خواهان در داخل شهرستان، که شامل دیترویت، به طور موقت تایید رای گیری پس از گفت پای صندوق های رای در برخی از نقاط اکثریت شهرستان سیاه و سفید معلق توازن بودند بیرون.

بن بست پیش از آنکه شورا بعداً به اتفاق آرا برای تأیید نتایج رأی دهد ، ادعای نژادپرستی از دموکرات ها داشت. جمهوری خواهان گفتند که آنها می خواهند موقعیت خود را دوباره تغییر دهند ، اما مقامات گفتند که بررسی رای ادامه خواهد داشت.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>