پایان نیمه اول بازی استقلال

پایان نیمه اول بازی استقلال


5fb7cbecb6cb7_5fb7cbecb6cb9

دیدار استقلال و فولاد خوزستان در نیمه اول به پیروزی نرسید.

در هفته دوم لیگ برتر تیم فوتبال “سبک خوزستان” میزبان “استقلال” از تهران بود و نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فولاد با هدایت جواد نکونام نیمه اول را با یک حمله آغاز کرد و مطبوعات استقلال را از زمین حریف در دستور کار قرار دادند. با این حال اشتباهات استیلرز هنگام ارسال دنده به یکدیگر فرصت زیادی به تیم نداد.

استقلال که به دنبال دومین پیروزی در لیگ برتر با هدایت محمود فکری بود ، به جز یک صحنه ، در نیمه اول نمی توانست دروازه فولاد را تهدید کند. در دقیقه 20 محمد حسین مرادمند مدافع استقلال توپ را از کرنر به سمت دروازه فولاد دفع کرد اما استالینیست ها توپ را از خط دروازه بیرون کشیدند.

داور این مسابقه محمد حسین زاهدی فر است.

دیدار استقلال و فولاد خوزستان در نیمه اول به پیروزی نرسید.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb7cbecb6cb7_5fb7cbecb6cb9

در هفته دوم لیگ برتر ، تیم فوتبال “خوزستان استیل” میزبان “استقلال” از تهران بود و نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فولاد با هدایت جواد نکونام نیمه اول را با یک حمله آغاز کرد و مطبوعات استقلال را از زمین حریف در دستور کار قرار دادند. با این وجود اشتباهات استیلرز در ارسال دنده به یکدیگر فرصت زیادی به تیم نداد.

استقلال که هدف دومین پیروزی خود در لیگ برتر با هدایت محمود فکرا است ، در نیمه اول به جز یک مرحله ، نمی توانست دروازه استیل را تهدید کند. بعد از 20 دقیقه ، محمد حسین مارادمند مدافع تیم استقلال توپ را از کرنر به سمت دروازه فولاد دور کرد اما بازیکنان فولاد توپ را از خط دروازه بیرون کشیدند.

داور این مسابقه محمد حسین زاهدی فر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>