چهار روز انتخابات ایالات متحده: آنچه باید بدانید آمریکا و کانادا


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، رقیب دموکرات وی ، همچنان در چهار روز آخر مبارزات انتخاباتی 2020 قدم های نهایی خود را برای رای دهندگان آمریکایی برمی دارند.

برای دومین روز متوالی ، این دو در میدان جنگ تجمعات انتخاباتی را با همان حالت برگزار می کنند ، اگرچه برنامه ریزی امروز وارونه شده است.

هر دو ترامپ و بایدن روز پنجشنبه در فلوریدا توقف کردند ، که جای تعجب نیست ، زیرا نظرسنجی ها نشان می دهد که این دو نفر در این وضعیت از گردن و گردن فرار می کنند. امروز آنها از ویسکانسین دیدار خواهند کرد ، یکی دیگر از میدان های جنگ که ظاهراً مهم است.

امروز هر دو در مینه سوتا شرکت خواهند کرد ، ایالتی که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری جمهوریخواه از سال 1972 تاکنون موفق به پیروزی نشده است و بایدن از نظرسنجی ها برتری کمی دارد. اما ترامپ در سال 2016 نزدیک به 1.5 درصد هیلاری کلینتون قرار گرفت. بدیهی است افزودن مینه سوتا به برنامه بایدن تلاشی تأخیرآمیز برای غلبه بر ناراحتی ترامپ در آنجا است.

هنگامی که ماه گذشته ماه گذشته هر دو در آنجا بودند ، الجزیره به نوبه خود به عنوان مینه سوتا در میدان نبرد نگاه کرد.

بیش از 82 میلیون آمریکایی قبلاً از طریق پست رای گیری کرده اند ، این روند به دلیل همه گیری یا مراجعه حضوری به بسیاری از مناطق گسترش یافته است. این تعداد 59.5 درصد از کل آرا cast انتخابات ریاست جمهوری 2016 را نشان می دهد. حدود 60 درصد آمریکایی های واجد شرایط در انتخابات ریاست جمهوری اخیر شرکت کردند ، اگرچه برخی پیش بینی می کنند که این تعداد در سال جاری افزایش یابد.

امروز کاندیداها کجا هستند

ترامپ در واتفورد ، میشیگان تجمع هایی برگزار خواهد کرد. گرین بی ، ویسکانسین و روچستر ، مینه سوتا.

کمپین های بایدن در Des Moines ، آیووا ؛ سنت پل ، مینه سوتا ؛ و میلواکی ، ویسکانسین.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در حالی از آریزونا دیدار می کند که کامالا هریس سه توقف در تگزاس انجام می دهد ، ایالتی که در اواخر فصل مبارزات انتخاباتی به طور سنتی در برنامه سفر دموکراتها قرار ندارد.

موقعیت نظرسنجی

بر اساس مطالعه ای که امروز صبح توسط دانشگاه USA Today / Suffolk منتشر شد ، بایدن در سطح ملی به رهبری ترامپ ادامه می دهد.

بایدن 52-44 درصد از رای دهندگان احتمالی پیش بود ، در واقع در مقایسه با هفت امتیاز پیشروی خود در ماه سپتامبر در همین نظرسنجی بدون تغییر بود.

نظرسنجی USA Today همچنین نشان داد که در حالی که همه گیری همه گیر است ، تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها با رویکرد محتاطانه بایدن در برابر رویدادهای تبلیغاتی در مقایسه با تجمع های مهم ترامپ موافق هستند. طبق این نظرسنجی ، 64 درصد با تصمیم بایدن برای برگزاری رویدادهای کوچکتر موافق هستند ، موضوعی که ترامپ بارها مورد تمسخر قرار داده است ، در حالی که تقریباً از هر شش نفر یک نفر با تصمیم ترامپ برای ادامه راهپیمایی ها مخالف است. این نظرسنجی دارای حاشیه خطای 1/3/1٪ است.

در همین حال ، طبق نظرسنجی جدید گالوپ امروز ، آمریکایی ها با نزدیک شدن به روز انتخابات مشتاق و ترس هستند.

بر اساس این نظرسنجی ، 69 درصد رای دهندگان ثبت نام شده “بیشتر از حد معمول” برای رأی دادن در سال جاری اشتیاق نشان می دهند ، این در حالی است که در سال 2016 این میزان 50 درصد بوده است. در میان دموکرات ها و مستقلین دموکراتیک ، 75 درصد “شور و شوق بیشتری” نسبت به 66 درصد دارند. توسط جمهوری خواهان و جمهوری خواهان مستقل.

با در نظر گرفتن این موضوع ، 64 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده می گویند اگر “نامزد مورد نظر خود در روز سه شنبه پیروز نشود” از آنچه اتفاق می افتد می ترسند و احتمالاً دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز این حرف را می زنند.

در صورتیکه آن را از دست دادید:

کمپین ویروس کرونا: همه گیری به منشوری تبدیل شده است که از طریق آن انتخابات سال 2020 مشاهده شد.

نامزدهای مسلمان و عرب-آمریکایی: یک مسابقه خانگی در کالیفرنیا دارل عیسی آمریکایی لبنانی را در مقابل عمار کامپا-نیجر ، که ریشه فلسطینی دارد ، قرار داد. همچنین ، دو عضو گروه در میان نامزدهای عرب آمریکایی و مسلمان منتخب مجلس عوام هستند.

در میدان جنگ می خوانید: در حالی که روز جمعه ترامپ و بایدن در مینه سوتا ، ویسکانسین ، آیووا و میشیگان سرقت می کنند ، الجزیره به شما می گوید در مورد ایالت هایی که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری مهم هستند باید بدانید.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>