کلی لوفلر دو روز بعد از آزمایش مثبت از نظر COVID-19 آزمایش منفی کرد آمریکا و کانادا

[ad_1]

جمهوری خواه جورجیا که با دور دوم انتخابات روبرو است و می تواند در مورد کنترل سنای ایالات متحده تصمیم بگیرد ، همچنان قرنطینه خواهد شد.

آخرین آزمایش ویروس کرونا در سناتور آمریکایی کلی لوفلر منفی بود ، اما مبارزات انتخاباتی وی روز یکشنبه اعلام کرد که حداقل تا زمانی که نتیجه منفی دیگری دریافت کند ، قرنطینه می شود.

جمهوری خواه از جورجیا در 5 ژانویه در برابر رافائل وارنوک دموکرات در یکی از رقابت های دوگانه سنای ایالات متحده در این ایالت دور دوم برگزار می شود.

لوفلر جمعه شب یک آزمایش سریع برای COVID-19 انجام داد که پس از یک هفته مبارزات انتخاباتی با مایک پنس معاون رئیس جمهور و دیوید پوردو ، سناتور آمریکایی ، دیگر جمهوریخواه گرجستانی که همچنین دور دوم انتخابات است ، مثبت ارزیابی شد.

کمپین لوفلر گفت: آزمون روز شنبه غیرقابل قبول بود و آزمون روز یکشنبه – منفی.

“از شدت احتیاط ، او به انزوا و ادامه آزمایش ادامه می دهد تا امیدوارم نتایج منفی ثابت داشته باشد. ما با ارائه این نتایج به اشتراک خواهیم گذاشت. وی به ملاقات خود با کارشناسان پزشکی ادامه خواهد داد. “

کمپین لوفلر اظهار داشت که هیچ علائمی از COVID-19 ندارد و این امر طبق دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده برای جداسازی و اطلاع رسانی به افرادی که با آنها تماس مستقیم داشته است ، انجام می شود.

لوفلر در دور دوم ژانویه با وارنوک دموکرات روبرو می شود ، یکی از دو مسابقه ای که مشخص می کند کدام حزب کنترل سنا را در اختیار دارد. در مسابقه دیگر ، پوردو و جان اوسوف دموکرات حضور خواهند داشت.

اگر یک جمهوری خواه در یکی از مسابقات پیروز شود ، حزب کنترل سنای آمریکا را حفظ خواهد کرد.

پردو پیش از اعلام آزمایش منفی لوفلر در روز یکشنبه گفته بود که وی در انتظار نتایج لوفلر در خانه خواهد ماند. مقامات پنس نگفتند که آیا او بعد از کارزار لوفلر برای COVID-19 آزمایش شده است یا اینکه قصد دارد خودش را منزوی کند.

در هفته های اخیر ، لوفلر چندین تجمع با جمعیت جمع شده در اطراف و بسیاری از مخاطبان با نقاب برگزار کرد.[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>