کمپین ترامپ و هریس در آریزونا: اخبار زنده برای انتخابات ایالات متحده | آمریکا و کانادا


نظرسنجی های متوسط ​​جو بایدن را در این ایالت پیش می اندازد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات از سال 1996 تاکنون موفق به پیروزی در این انتخابات نشده است.

  • دونالد ترامپ و کامالا هریس روز چهارشنبه در آریزونا ، ایالتی که جو بایدن برتری کمی در آن دارد ، مبارزات انتخاباتی خود را انجام خواهند داد.
  • بایدن در دلاور به بیماری همه گیر ویروس کرونا می پردازد ، موضوعی که در مبارزات انتخاباتی وی مهم بود و در میان جهشی جدید در ایالات متحده ، بحث های نهایی را ارائه می دهد.
  • میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، شانس برگزاری سالن توسط جمهوری خواهان را “پیشنهاد 50-50” توصیف کرد.
  • بیش از 71 میلیون آمریکایی شش روز قبل از انتخابات در رأی گیری زودهنگام رأی دادند که 51.6 درصد از کل آرا count شمارش شده در سال 2016 است ، بر اساس پروژه انتخابات ایالات متحده.

سلام و خوش آمدید به ادامه پوشش الجزیره در مورد انتخابات ایالات متحده. این جوزف استپانسکی است.

ترامپ و هریس به آریزونا می روند

ترامپ در میدان جنگ دو تجمع مبارزاتی را در ایالت آریزونا برگزار می کند ، جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد او از بایدن عقب است ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری که هریس نیز روز چهارشنبه به این ایالت سفر می کند.

بایدن ، که بارها از ترامپ به دلیل عدم موفقیت در مقابله با بیماری ویروس کرونا انتقاد کرده است ، از کارشناسان بهداشت عمومی یک توجیه دریافت می کند و در نزدیکی خانه خود در دلاور سخنرانی می کند در مورد برنامه های خود برای مبارزه با COVID-19 و محافظت از آمریکایی ها با مبارزات وی گفت ، شرایط بهداشتی موجود

آریزونا پس از پیروزی ترامپ با 3.5 درصد بیش از هیلاری کلینتون دموکرات در سال 2016 به عنوان بهترین میدان جنگ در کاخ سفید ظاهر می شود. نظرسنجی رویترز / ایپسوس که از 14 تا 21 اکتبر انجام شد نشان داد در فاصله اطمینان مطالعه ، بایدن یک امتیاز 3 امتیازی نسبت به ترامپ دارد.

پیروزی یازده انتخاباتی بایدن در آریزونا اولین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در ایالت از زمان برگزاری بیل کلینتون در سال 1996 است. آریزونا همچنین محل رقابت اصلی سنا بین مارک کلی دموکرات و جمهوری خواه فعلی است. مارتا ماکسالی.

ترامپ پس از شب گذرانی در لاس وگاس ، نوادا ، در فرودگاه های Bullhead City ، آریزونا ، در گوشه شمال غربی این ایالت در نزدیکی نوادا و در گودیر ، خارج از ققنوس ، بزرگترین شهر ایالت ، تجمع هایی برگزار می کند. در همین حال ، هریس در توسان و ققنوس فعالیت تبلیغاتی خواهد کرد.


فعالیت های زود هنگام انتخابات امیدها را برای بایدن در تگزاس افزایش داد

کمتر از یک هفته مانده به روز انتخابات ، بایدن نزدیک به جایزه ای است که نسل های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را فراری داده است: تگزاس.

نظرسنجی ها نشان می دهد که رئیس جمهور بایدن و دونالد ترامپ جمهوری خواه به طور م effectivelyثر با ایالت لون استار گره خورده است. آنها همچنین پیشنهاد می کنند که معاون رئیس جمهور پیشین در میان کسانی که به تعریف صدای مشترک خیره کننده او کمک می کنند ، یک رهبر است.

از روز سه شنبه ، نزدیک به 8 میلیون تگزاسی رأی دادند ، که به 90 درصد از کل آرا in در سال 2016 نزدیک شد – با توجه به پروژه انتخابات ایالات متحده در دانشگاه فلوریدا ، درصد بیشتری از هر ایالت در این کشور است.

به نظر می رسد ترامپ نسبت به رای دهندگانی که قصد دارند در 3 نوامبر رای دهند ، دارای برتری است ، همچنین طبق نظرسنجی هایی كه نشان می دهد وی در حال بهبود موقعیت خود در میان اسپانیایی ها در تگزاس است ، یك حوزه انتخابیه عظیم ، نشان دهنده دستاوردهای متوسطی است كه با این آمار جمع كرده است. گروه در سطح ملی از سال 2016.

تگزاس ها براساس احزاب ثبت نام نمی کنند ، به سختی می توان گفت که چه کسی در رای گیری زودهنگام رهبری می کند ، اما پیروزی بایدن در تگزاس ، که از سال 1976 به کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات رأی نداده است ، احتمال انتخاب مجدد را خاتمه می دهد .

مردم در صف انتظار برای رای گیری در هیوستون تگزاس هستند [File: Go Nakamura/Reuters]Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>