گزارشگر رادیو و تلویزیون گیلان درگذشت

گزارشگر رادیو و تلویزیون گیلان درگذشت


5fb6bc5bd580b_5fb6bc5bd580d

“مرتضی موجیتی” گزارشگر مرکز پخش گیلان در اثر بیماری کرونر قلب درگذشت.

“مرتضی موجیتی” گزارشگر مرکز پخش جیلان که 21 سال سابقه کار با رسانه ملی را داشت پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل بیماری کرونر قلب درگذشت.

سید مهرداد سید مهدی ، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درگذشت مرتضی ماهیتی ، خبرنگار رسانه ملی در لاهیجان را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

درگذشت همکار گرامی و پرتلاش “مرتضی محیثی” را به خانواده محترم وی و همه همکاران محترم گیلان نیوز تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای خانواده محترم وی صبر و اجر مسئلت می نمایم. .

“مرتضی موجیتی” گزارشگر مرکز پخش گیلان ، بر اثر بیماری عروق کرونر قلب درگذشت.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb6bc5bd580b_5fb6bc5bd580d

“مرتضی موجیتی” گزارشگر صدا و سیمای مرکز گیلان که 21 سال سابقه کار با رسانه ملی را داشت پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل بیماری کرونر قلب درگذشت.

سید مهرداد سید مهدی ، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، درگذشت مرتضی ماهیتی ، خبرنگار رسانه ملی در لاهوجان را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

درگذشت همکار گرامی و پرتلاش “مرتضی محیثی” را به خانواده محترم وی و همه همکاران محترم گیلان نیوز تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای خانواده محترم ایشان صبر و اجر مسئلت می نمایم. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>