گیدی همه فرضیه ها را شکست / فقط موفقیت جام جهانی مهم است آخرین خبرها

گیدی همه فرضیه ها را شکست / فقط موفقیت جام جهانی مهم است  آخرین خبرها


5fb35311ccc38_5fb35311ccc3a

فوتبالیست سابق ملی پوش ایرانی گفت: خوشحالم که مهدی گائدی هنوز در نوار پیشرفت است و توانست تمام فرضیه ها را بشکند.

محسن گروسی گفت: تیم ملی ایران در مجموع بازی خوبی مقابل بوسنی انجام داد و نتیجه خوب بود. اما در مقدمات باید اولویت تعیین نقاط قوت و ضعف میزبان باشد و من نمی دانم سرمربی تیم ملی در این زمینه به هدف خود رسیده است یا خیر.

فوتبالیست سابق تیم ملی فوتبال گفت: پیروزی در مسابقات مقدماتی خوب است ، زیرا روحیه تیم قبل از مسابقات رسمی افزایش می یابد. اما ، همانطور که گفتم ، هدف اصلی چنین جلساتی فقط از بین بردن نقاط ضعف و بهبود کیفیت تیم است. در نهایت تیم ملی قصد دارد هنگ کنگ ، کامبوج ، بحرین و عراق را شکست دهد و البته به جام جهانی صعود کند.

وی گفت: من حضور چهره های جدید در تیم ملی را به فال خوب می گیرم. به خصوص برخی از این افراد که بدون شک آینده فوتبال هستند و من باید در راس همه از مهدی گائدی نام ببرم.

در ادامه مهاجم سابق تیم ملی ایران و استقلال گفت: سال ها همیشه با وجود استعداد خوبی که به استقلال معرفی شده همیشه مورد انتقاد قرار گرفته و خیلی ها به آینده او خوش بین بودند. هر بار که هایدی یک قدم جلو می رفت ، انتقادات او بیشتر می شد. یک روز گفتند قد کوتاه است ، روزی گفتند پاهایش شکسته است ، روزی گفت کم وزن است ، روزی گفتند تکنیک او برای تیم غیرقابل دسترسی است و غیره اما اکنون می بینیم که این بازیکن با شکستن تمام فرضیه ها ، در 21 سالگی به بهترین مهاجم ایران تبدیل شده است.

گروسی خاطرنشان کرد: قائدی از تکنیک و سرعت خوبی برخوردار است که به آنها فرمان خوبی می دهد. او خوب می کشد ، خوب کمک می کند ، حریف را به خوبی تحت فشار قرار می دهد و عوامل دیگری که او را به این سطح می رساند.

این کارشناس فوتبال گفت: هدف همه موفقیت تیم ملی و صعود تیم به جام جهانی است و همه این تعاملات باید انجام شود تا تیم ملی خوب و قدرتمندی داشته باشد که بتواند به جام جهانی صعود کند. امیدوارم این اتفاق در فوتبال ایران بیفتد و تیم ملی با صعود به جام جهانی قطر انتظارات را برآورده کند.

فوتبالیست ملی پوش سابق ایران گفت: خوشحالم که مهدی گائدی هنوز در نوار پیشرفت است و توانسته همه فرضیه ها را بشکند.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb35311ccc38_5fb35311ccc3a

محسن گروسی گفت: تیم ملی ایران در مجموع بازی خوبی مقابل بوسنی انجام داد و نتیجه خوب بود. اما در مقدماتی باید اولویت شناسایی نقاط قوت و ضعف میزبان باشد و من نمی دانم سرمربی تیم ملی به هدف خود رسیده است یا خیر.

فوتبالیست سابق تیم ملی فوتبال گفت: پیروزی در مسابقات مقدماتی خوب است ، زیرا روحیه تیم قبل از مسابقات رسمی افزایش می یابد. اما همانطور که گفتم هدف اصلی چنین جلساتی فقط رفع نقاط ضعف و بهبود کیفیت تیم است. در نهایت تیم ملی به دنبال شکست هنگ کنگ ، کامبوج ، بحرین و عراق و البته صعود به جام جهانی است.

وی گفت: حضور چهره های جدید در تیم ملی را به فال خوب می گیرم. به خصوص برخی از این افراد که بدون شک آینده فوتبال هستند و من باید در راس همه از مهدی گائدی نام ببرم.

در ادامه مهاجم سابق تیم ملی ایران و استقلال گفت: سالها همیشه با وجود استعداد خوبی که داشت به استقلال معرفی می شد و او را مورد انتقاد قرار می داد و خیلی ها به آینده او خوش بین بودند. هر بار که هایدی قدمی به جلو برمی داشت ، انتقادات از او بیشتر می شد. یک روز گفتند قد کوتاه است ، روزی گفتند پاهایش شکسته است ، روزی گفت کم وزن است ، روزی گفتند تکنیک او برای تیم غیرقابل دسترسی است و غیره. اما اکنون می بینیم که این بازیکن با شکستن تمام فرضیه ها ، در 21 سالگی به بهترین مهاجم ایران تبدیل شده است.

گروسی خاطرنشان کرد: قائدی از تکنیک و سرعت خوبی برخوردار است که به آنها فرمان خوبی می دهد. او خوب می کشد ، خوب کمک می کند ، حریف را به خوبی تحت فشار قرار می دهد و عوامل دیگری که او را به این سطح رسانده است.

این کارشناس فوتبال گفت: هدف همه موفقیت تیم ملی و صعود تیم به جام جهانی است و همه این تعاملات باید انجام شود تا تیم ملی خوب و قدرتمندی داشته باشد که بتواند به جام جهانی صعود کند. امیدوارم این اتفاق در فوتبال ایران بیفتد و تیم ملی با صعود به جام جهانی قطر انتظارات را برآورده کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>