40 خواننده ایرانی در جهان “مرا بشناس” را تجربه می کنند / همکاری پرواز همای ، رضا صادگا ، حامد همایون ، خجات اشرف زاده ، فرزاد فرزین و …

40 خواننده ایرانی در جهان "مرا بشناس" را تجربه می کنند / همکاری پرواز همای ، رضا صادگا ، حامد همایون ، خجات اشرف زاده ، فرزاد فرزین و ...


5fb7a640978a2_5fb7a640978a4

یکی از شعرا و ترانه سرایان برجسته کشورمان از انتشار یک اثر موسیقی بین المللی با حضور 40 خواننده در برنامه “پنجشنبه تا جمعه” رادیو ایران خبر داد.

احمد امیرحلیلی که میهمان برنامه “پنجشنبه تا جمعه” رادیو ایران بود ، در مصاحبه با منصور زابچیان از خلق موزیکال بین المللی “مرا بشناس” خبر داد و گفت: “پس از” ما کلمه هستیم “ساخته مایکل جکسون با 45 خواننده برای اولین بار در ایران و دومین بار یک بار در جهان 40 خواننده در ایران یک اثر در مورد ایران و جهان با نام “مرا بشناس” که توسط بروس صفاریان ساخته شده جمع شده و کار کردند. من برای این قطعه شعر نوشتم.

وی افزود: “کار تمام شد و فکر می کنم ماه آینده منتشر شود. کار با این ویدئو منحصر به فرد مطابق با استانداردهای بین المللی است. این یک کار کاملاً بین المللی است که برای دومین بار در جهان اتفاق افتاد. امیدوارم اتفاق خوبی در این کار رخ دهد.

امیر خلیلی گفت: پرواز همایی ، رضا صادقی ، حامد خامایون ، حجت اشرف زاده ، فرزاد فرزین ، فریدون ، هشایار اعتمادی ، سینا شعبانکانی ، روزبه نعمت اللهی ، سم ، کاوه آفاگ ، مسعود صادقلو ، حمید هیپایاد. وجود دارد.

“پنجشنبه جمعه” با اجرای منصور ضابطیان و تهیه کنندگی زهرا گائدی هر پنجشنبه و جمعه ساعت 22:00 به همراه پخش صوتی از رادیو ایران در قالب ویدیویی از وب سایت شبکه رادیویی روی آنتن می رود.

یکی از شاعران و ترانه سرایان برجسته کشورمان از انتشار یک اثر موسیقی بین المللی با حضور 40 خواننده در برنامه “جمعه پنجشنبه” رادیو ایران خبر داد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb7a640978a2_5fb7a640978a4

احمد امیرحلیلی که روز پنجشنبه مهمان رادیو ایران بود ، در مصاحبه با منصور ضابطیان از خلق موزیکال بین المللی “مرا بشناس” خبر داد و گفت: “پس از” WE ARE THE WORD “ساخته مایکل جکسون با 45 خواننده برای اولین بار در ایران و برای دومین بار در جهان 40 خواننده در ایران گرد هم آمدند و در مورد اثری درباره ایران و جهان به نام “مرا بشناس” ساخته بروس صفاریان کار کردند. من برای این قطعه شعر نوشتم.

وی افزود: “کار تمام شد و فکر می کنم ماه آینده منتشر شود. کار با این ویدیوی بی نظیر مطابق با استانداردهای بین المللی است. این یک کار کاملاً بین المللی است که برای دومین بار در جهان اتفاق افتاد. امیدوارم اتفاق خوبی در این کار رخ دهد

امیر خلیلی گفت: پرواز همایی ، رضا صادقی ، حامد خامایون ، خجات اشرف زاده ، فرزاد فرزین ، فریدون ، هشایار اعتمادی ، سینا شعبانکانی ، روزبه نعمت اللهی ، سام ، کاوه آفاگ ، مسعود صادگلو و حمید هیپایاد. وجود دارد.

“جمعه پنجشنبه” با اجرای منصور ضابطیان در زهرا گائدی تهیه کننده هر پنجشنبه و جمعه ساعت 22:00 همراه با پخش صوتی از رادیو ایران در قالب ویدئویی از سایت این شبکه رادیویی پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>