Google ممنوعیت سیاسی پس از انتخابات را لغو خواهد کرد آمریکا و کانادا


یوتیوب همچنین شروع به حذف محتوایی می کند که ادعای تقلب در انتخابات را دارد زیرا شرکت های فناوری به دنبال اطلاعات غلط پلیس هستند.

روز چهارشنبه اعلام کرد Google ممنوعیت موقت تبلیغات مربوط به انتخابات را از 10 دسامبر لغو خواهد کرد.

مکث کمپین گوگل که پس از تعطیلی مراکز رای دهی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر اعمال شد ، یکی از اقدامات مقابله با اطلاعات غلط و سایر سو ab استفاده ها در وب سایت آن بود.

این بخشی از سیاست “حوادث حساس” آن بود ، که تلاش می کند محتوایی را که بالقوه از حوادثی مانند موارد اضطراری بهداشت عمومی یا بلایای طبیعی بهره مند می شود ، ممنوع کند.

ممنوعیت موقت فیس بوک در تبلیغات سیاسی و پخش ، که در ماه نوامبر معرفی شد ، نیز باید در این ماه برداشته شود [Reuters]

گوگل در ایمیلی به تبلیغ دهندگان رویترز گفته است كه “ما دیگر دوره پس از انتخابات را یك اتفاق حساس نمی دانیم.”

سیستم عامل های اصلی آنلاین تحت فشار قرار دارند تا پلیس را در مورد انتخابات در وب سایت هایشان نادرست اطلاع دهند – جعل هایی که پس از روز انتخابات همچنان در شبکه های اجتماعی گسترش می یابد.

گوگل روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “ما همچنان سیاستهای تبلیغاتی خود را كه بطور واضح اطلاعات نادرستی را كه می تواند به طور قابل توجهی اعتبار انتخابات یا روند دموكراتیك را تضعیف كند ، از جمله انواع دیگر سو abuse استفاده ها ، به شدت ممنوع می كنیم.”

هنگامی که گوگل ممنوعیت تبلیغات را در ماه سپتامبر اعلام کرد ، سخنگوی گفت این تحریم حداقل برای یک هفته در حال اجرا است و عواملی از قبیل اینکه آیا ناآرامی های داخلی وجود داشته است ، در هنگام لغو آن تأثیر می گذارد.

مطالب جدید  هند: خشم پس از این که یک زن مسلمان "توسط سوus استفاده کننده زنده زنده سوزانده شد" هند

فیس بوک که تحریم موقت تبلیغات سیاسی و پخش را تحمیل کرد ، در ماه نوامبر گفت که وقفه پس از انتخابات برای تبلیغات سیاسی احتمالاً یک ماه دیگر ادامه خواهد داشت. فیس بوک بلافاصله به س Reutersال رویترز پاسخ نداد که چه زمانی ممنوعیت خود را بر می دارد

استفاده از تعطیلات تجاری باعث ایجاد نگرانی در مورد کمپین ها و گروه هایی شده است که می خواهند به رای دهندگان برای مسابقات اصلی گرجستان در 5 ژانویه برسند. این رقابت های دور دوم کنترل سنای ایالات متحده را تعیین می کند.

ممنوعیت Google برای تبلیغات مربوط به انتخابات در سیستم عامل های تبلیغات خود از جمله سرویس پخش ویدیوی YouTube و Google Ads اعمال می شود.

یوتیوب در بیانیه جداگانه ای در روز چهارشنبه اعلام کرد که شروع به حذف محتوای ادعای تقلب در انتخابات یا خطاهای فنی می کند ، با این استدلال که “به اندازه کافی کشورها نتایج انتخابات خود را برای تعیین رئیس جمهور جدید انتخاب کرده اند.

“با این حساب ، ما شروع به حذف هرگونه محتوای بارگذاری شده امروز (یا هر زمان بعد از آن) می کنیم که مردم را گمراه می کند و ادعا می کند که تقلب یا خطای گسترده نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را مطابق با با رویکرد ما به انتخابات ریاست جمهوری تاریخی ایالات متحده ، “در بیانیه YouTube منتشر شده در وب سایت خود آمده است.

توییتر سال گذشته تبلیغات سیاسی را ممنوع کرد.