S&P به بالاترین زمان بسته شدن تاریخ خود می رسد زیرا بایدن می گوید بدون توقف ایالات متحده | اخبار آمریکا و کانادا


هیئت مشورتی جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده گفت که هیچ برنامه ای برای توقف در سراسر کشور وجود ندارد تا به بازارها کمک کند هفته را با یک یادداشت بالا پایان دهند.

وال استریت روز جمعه جهش کرد زیرا سودهای انگیزه ای اشتیاق به خطر را ایجاد کرد و تیم مشاور COVID به جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده ، گفت که این توافق برای تعطیلی در سراسر کشور نیست ، اما با افزایش تولید لیبی و سرمایه گذاران ، قیمت نفت سقوط کرد. نگرانند که یک بیماری همه گیر احیا شده بتواند به تقاضای جهانی آسیب برساند.

Bellwether S&P 500 و Russell 2000 با درپوش کوچک به بالاترین رکورد رسیدند.

نتایج بهینه شده از شرکتهای سیسکو وارز و شرکت والت دیزنی به افزایش سه شاخص عمده سهام وال استریت کمک کرد.

دیوید کارتر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در مشاوران ثروت Lenox در نیویورک ، گفت: “این سود کاملاً سالم بود.” “این واقعاً شناخت توانایی شرکتها در انطباق و توسعه حتی در مواقع بحرانی است.”

چرخه های حساس اقتصادی و سهام با سرمایه اندک که منجر به افزایش در ابتدای هفته شد ، باز هم عملکرد بهتری داشتند. روز دوشنبه ، با اعلام Pfizer Inc که به نظر می رسد واکسن COVID-19 ، با شریک آلمانی BioNTech SE ساخته شده است ، 90 درصد ریسک سرمایه گذاران را افزایش می دهد.

شورای مشورتی بایدن در مورد بیماری همه گیر گفت که هیچ برنامه ای برای تعلیق این کشور وجود ندارد.

کارتر افزود: “آخرین عناوین واکسن به وضوح مثبت هستند ، اما هنوز هم عدم اطمینان و نگرانی در مورد قطع مصرف وجود دارد.” “نشانه های اخیر بایدن از باز ماندن اقتصاد ایالات متحده مطمئناً به احساسات بازار کمک می کند.”

S&P 500 و تراشه آبی Dow دومین سود هفتگی متوالی و بهترین اجرای دو هفته ای خود را از آوریل گزارش کردند ، در حالی که Nasdaq سنگین جمعه گذشته جلسه اختتامیه خود را به پایان رساند.

داده های اقتصادی منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای بدبین می شوند ، در حالی که تورم پایین نشان دهنده کسادی بازار کار و کندی تقاضا است.

میانگین صنعتی داو جونز 399.64 واحد یا 1.37٪ افزایش به 29،479.81 واحد رسید ، S&P 500 با کسب 48.14 واحد یا 1.36٪ به 3585.15 واحد رسید و Nasdaq Composite با افزایش 119 واحد ، 70 امتیاز ، یا 1.02٪ ، به 11829.29.

سهام اروپا به دلیل ترس فزاینده از خسارت اقتصادی ناشی از خوش بینی اخیر واکسن در همه گیر ، بدون وقفه تمام شد. هنوز شاخص شاخص دومین هفته متوالی سود خود را نشان داد.

STOXX 600 پان اروپایی 0.01٪ و سهام جهانی MSCI 0.83٪ افزایش یافت.

بازدهی خزانه داری ایالات متحده با ادغام مواضع خود در اوایل آخر هفته و احتیاط با افزایش موارد ویروس کرونا باعث بازده خزانه داری آمریکا شد. اما منحنی عملکرد پس از تسطیح در جلسه قبل در روز جمعه تقویت شد.

اسکناس های ده ساله این معیار آخرین بار با کاهش 2/32 مواجه شد و 0.893 درصد از 0.886 درصد در اواخر روز پنجشنبه ، بازده داشت.

برای آخرین بار ، اوراق قرضه 30 ساله با 6/32 افزایش به 1.6442 درصد نسبت به 652 درصد در اواخر روز پنجشنبه رسید.

بشکه نفت آمریکا با 2.41٪ کاهش به 40.13 دلار در هر بشکه رسید ، در حالی که برنت با 42.78 دلار در هر بشکه نشست ، که 1.72٪ در روز افزایش داشت.

دلار سقوط کرد ، اما ارزهای امن ، ین و فرانک سوئیس تقویت شدند ، که نشان دهنده از دست دادن اشتها برای خطر ناشی از واکسن ها است.

شاخص دلار 0.23٪ افت کرد و یورو با 0.23٪ افزایش به 1.1831 دلار رسید.

ین ژاپن 0.48 درصد در برابر ارز با 104.64 دلار در هر دلار تقویت شد ، در حالی که آخرین بار استرلینگ با 1.39195 دلار معامله شد که 0.62 درصد برای روز است.

قیمت طلا افزایش یافته است زیرا افزایش عفونت های ویروس کرونا در جهان باعث افزایش ترس مجدد از قربانیان اقتصادی همه گیر شده است.

هر اونس طلای Spot 0.6٪ به 18877.78 دلار رسید.



Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>