آیا پوتین پارکینسون دارد؟ خداحافظی زودهنگام با کرملین آخرین خبرها

[ad_1]

5fa4f164a9f0a_2020-11-06_10-17

رئیس جمهور روسیه به بیماری پارکینسون مبتلا است و در ژانویه 2021 از سمت خود به عنوان رئیس جمهور روسیه کناره گیری می کند. این را برخی منابع خبری در مسکو بیان می کنند.

رئیس جمهور قدرتمند 68 ساله روسیه ، که اخیراً بیش از یک دهه راه را هموار کرده است ، اکنون به دلیل یک بیماری حاد عصبی مجبور شده است تا چند ماه آینده کرملین را ترک کند. منابع خبری در مسکو گزارش دادند که پوتین در مورد توصیه های عشق سابق تصمیم گرفته است. قهرمان اسبق المپیک و جهان در ژیمناستیک نمایشی.

اخیراً تصاویری منتشر شده است که در آن پوتین هنگام نشستن روی صندلی پاهای خود را تکان می دهد و مردم و کارشناسان را متعجب می کند. نشانه دیگری از بیماری پارکینسون پیشرفته او قلم است که رئیس این ورزشکار روسی به درستی از عهده آن برنیامده است یا یک فنجان قهوه که گفته می شود پر از داروهای آرامبخش است. آلینا کابایوا ژیمناست 37 ساله به پوتین توصیه کرد زودتر آنجا را ترک کند تا سلامتی او را بدتر نکند.

در هفته های اخیر موضوع تصویب قانونی مبنی بر اعطای سناتور دائمی به پوتین خبرساز شده است. گفته می شود وی خود قانون را پیشنهاد داده و می خواهد تا آخر عمر مصونیت قانونی و سیاسی داشته باشد. علاوه بر کابایوا که رابطه عاشقانه او با پوتین یک بار بحث برانگیز بود ، دختران رئیس جمهور روسیه همچنین از پدرش خواستند که از قدرت سیاسی و کنشگری چشم پوشی کند.

پوتین به زودی نخست وزیر جدیدی را تعیین می کند که زمینه انتقال صاف قدرت به کرملین را فراهم می کند. اگرچه او بارها در ورزشهای مختلف مانند جودو ، اسب سواری و هاکی روی یخ و البته شنا در آبهای یخ زده قدرت بدنی خود را نشان داده است ، اما نتوانسته لرزش دست راست خود را از رسانه ها و مردم پنهان کند .

مطالب جدید  بدترین بارسلونا در قرن XXI | آخرین خبرها

رئیس جمهور روسیه به بیماری پارکینسون مبتلا است و در ژانویه 2021 از سمت خود به عنوان رئیس جمهور روسیه کناره گیری می کند. این را برخی منابع خبری در مسکو بیان می کنند.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fa4f164a9f0a_2020-11-06_10-17

رئیس جمهور قدرتمند 68 ساله روسیه که به تازگی بیش از یک دهه راه را هموار کرده است ، اکنون به دلیل یک بیماری حاد مغز و اعصاب مجبور به ترک کرملین برای چند ماه آینده است. منابع خبری در مسکو گزارش دادند که پوتین در مورد توصیه های عشق سابق تصمیم گرفته است. قهرمان اسبق المپیک و جهان در ژیمناستیک نمایشی.

اخیراً تصاویری منتشر شده است که در آن پوتین هنگام نشستن روی صندلی پاهای خود را تکان می دهد و مردم و کارشناسان را متعجب می کند. نشانه دیگری از بیماری پارکینسون قلم است که رئیس این ورزشکار روسی به درستی از عهده آن برنیامده است یا یک فنجان قهوه که گفته می شود پر از داروهای آرامبخش است. آلینا کابایوا ژیمناست 37 ساله به پوتین توصیه کرد زودتر آنجا را ترک کند تا سلامتی او را بدتر نکند.

در هفته های اخیر موضوع تصویب قانونی مبنی بر اعطای سناتور دائمی به پوتین خبرساز شده است. گفته می شود وی خود قانون را پیشنهاد داده و می خواهد تا آخر عمر مصونیت قانونی و سیاسی داشته باشد. دختران رئیس جمهور روسیه علاوه بر کابایوا که رابطه عاشقانه او با پوتین جنجالی بود ، پدرش را به کناره گیری و به دست آوردن قدرت سیاسی فراخوانده اند.

پوتین به زودی نخست وزیر جدیدی را تعیین می کند که زمینه را برای انتقال آرام قدرت به کرملین فراهم می کند. اگرچه او بارها در ورزشهای مختلف از جمله جودو ، اسب سواری و هاکی و البته شنا در آبهای یخ زده قدرت بدنی خود را نشان داد ، اما نتوانست دست راست لرزان خود را از دید رسانه ها و مردم پنهان کند.

مطالب جدید  سقف کارت های بانکی و شتابدار را بالا ببرید آخرین خبرها

[ad_2]