ارزیابی فعالیتهای محافظت غیرعامل فولاد مبارکه آخرین خبرها

ارزیابی فعالیتهای محافظت غیرعامل فولاد مبارکه  آخرین خبرها


5fb81a6d4859f_2020-11-20_23-05

در سومین جلسه کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرا که به شکل کنفرانس ویدیویی با فرمانده پدافند غیرعامل کشور ، معاون وزیر و رئیس شورای اجرایی ایمیدرا برگزار شد ، فولاد مبارکه در زمینه پدافند غیرعامل مورد توجه قرار گرفت.

در سومین جلسه کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرا که به شکل کنفرانس ویدیویی با سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل و حداد گاریپور معاون وزیر و رئیس شورای اجرایی ایمیدرا برگزار شد ، از اقدامات فولادی در پدافند غیرعامل قدردانی شد. انجام شد

در این جلسه سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل با تشکر از اقدامات شرکت های تحت امر ایمیدرو و به ویژه گروه فولاد مبارکه ، به تشریح استراتژی کلان و ملی کشور در زمینه پدافند غیرعامل ، مقاومت فعال در برابر فشار حداکثر و همه جانبه در تمام زمینه های مورد نظر وی پرداخت و با توجه به الزامات حفاظت غیرفعال هنگام صدور مصوبات پروژه و قرارگیری آنها همراه با حفاظت از زیرساخت های لازم و حیاتی به عنوان یکی از اهداف این کمیته در ایمیدرا و گفت: “خوشبختانه اقدامات شرکت های تابعه ایمیدرا در زمینه حفاظت غیرعامل بسیار امیدوارکننده است.

فولاد مبارکه با مدیریت اوضاع ، نه تنها در صنعت و اقتصاد کشور بلکه در زمینه حفاظت غیرفعال نیز درخشید.

در ابتدای جلسه ، رئیس ایمیدرو با ارزیابی اقدامات پدافند غیرعامل فولاد مبارکه گفت: خوشبختانه علی رغم تمام محدودیت های ناشی از بیماری تاج و مجازات های سرکوبگرانه ، این شرکت نقش ویژه ای در صنعت کشور دارد. با مدیریت اوضاع ، نه تنها در صنعت و اقتصاد کشور ، بلکه در زمینه پدافند غیرعامل نیز درخشید.

حداد گاریپور اقدامات فولاد مبارکه را در صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آب ستود و افزود: این شرکت همچنین پیشگام مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب بود و قبل از ایمیدرو همکاری با بیمارستان ها را توصیه می کرد. ، خود به خود و به عنوان الگویی برای صنایع دیگر ، تأمین اکسیژن رایگان به بیمارستان های معالجه بیماری عروق کرونر قلب ، به کمک مدافعان بهداشت و هموطنان شتافت.

این مجموعه عظیم به خوبی از پس تحریم ها و حملات سایبری دشمن برآمد

در این جلسه حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه با ارائه گزارشی از اقدامات گروه فولاد مبارکه در زمینه حفاظت غیرفعال گفت: این گروه سرمایه اصلی ملی و استراتژیک کشور است و در حدود نیمی از تولید فولاد نقش بسزایی دارد. در کشور. ” در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی کشور. در عین حال ، این شرکت همچنین در تأمین مواد اولیه بیش از 3000 کارخانه و کارگاه در کشور ، استقلال و رونق اقتصادی ، قطع وابستگی به خارجی ها و جهش های تولیدی نقشی اساسی دارد.

به گفته مدیرعامل گروه فولاد مبارکه ، این مجموعه عظیم تحریم ها و حملات سایبری دشمن را به خوبی مدیریت کرد و نه تنها در چنین شرایطی متوقف شد ، بلکه دستورالعمل های حفاظت غیرفعال را دنبال کرد ، بلکه اقدامات بهداشتی حوزه تاج را نیز دنبال کرد. همچنین رکوردهای تولید بی شماری را به ثبت رسانده است.

وی همچنین به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در سال های اخیر فولاد مبارکه با سرمایه گذاری های کلان در استفاده بهینه از منابع آب و انرژی که ممکن است شامل جمع آوری ، تصفیه و بازیافت باشد ، خوش درخشیده است. و به پردازش پساب های صنعتی و شهری در چرخه تولید شرکت اشاره کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به تحریم های مستقیم و مکرر آمریکا علیه شرکت فولاد مبارکه اقدامات انجام شده در زمینه بومی سازی را بسیار مثمر ثمر و برندگان این شرکت در زمینه حفاظت غیرعامل توصیف کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، در مورد کمک گروه فولاد مبارکه به بیمارستان های شبکه های بهداشتی کشور در خرید و تهیه تجهیزات پزشکی و ضد عفونی کننده ها و همچنین در مورد تأمین اکسیژن رایگان به بیمارستان های مختلف اصفهان و برخی از استان های همجوار با هزینه کم صحبت کرد. وی از دیگر اقدامات این گروه در زمینه مسئولیت اجتماعی ، ده میلیارد رام نام برد.

لازم به ذکر است که در این جلسه مکاتبه برخی از مدیران شرکتهای تابعه ایمیدرو نیز گزارشهای خود را در زمینه حفاظت غیرفعال با ارائه گزارشهای جداگانه ارائه دادند

در سومین جلسه کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرا که به شکل کنفرانس ویدیویی با فرمانده پدافند غیرعامل کشور ، معاون وزیر و رئیس شورای اجرایی ایمیدرا برگزار شد ، فولاد مبارکه در زمینه پدافند غیرعامل اهدا شد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fb81a6d4859f_2020-11-20_23-05

در سومین جلسه کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرا که به شکل یک کنفرانس ویدیویی با سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل و معاون وزیر و رئیس شورای اجرایی ایمیدار حداد گاریپور برگزار شد ، از اقدامات فولادی در پدافند غیرعامل قدردانی شد. انجام شد

در این جلسه سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل با تشکر از اقدامات شرکتهای تحت مدیریت ایمیدرو و به ویژه گروه فولاد مبارکه ، به تشریح استراتژی کلان و ملی کشور در زمینه حفاظت غیرعامل ، مقاومت فعال در برابر فشار حداکثر و همه جانبه پرداخت. الزامات حفاظت غیرعامل در صدور مصوبات پروژه و قرارگیری آنها همراه با حفاظت از زیرساخت های لازم و حیاتی به عنوان یکی از اهداف این کمیته در ایمیدرا بیان داشت: خوشبختانه اقدامات شرکت های تابعه ایمیدرا در زمینه حفاظت غیرعامل بسیار امیدوارکننده است

فولاد مبارکه با مدیریت اوضاع ، نه تنها در صنعت و اقتصاد کشور ، بلکه در پدافند غیرعامل نیز خوش درخشید.

در ابتدای جلسه رئیس ایمیدرو با ارزیابی اقدامات فولاد مبارکه در زمینه پدافند غیرعامل گفت: خوشبختانه علی رغم همه محدودیت های ناشی از کرونا و تحریم های سخت ، این شرکت با توجه به نقش ویژه خود در صنعت کشور ، نه تنها در صنعت و اقتصاد کشور ، بلکه در زمینه پدافند غیرعامل نیز درخشید.

هداداد گاریپور اقدامات فولاد مبارکه را در صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آب ستود و افزود: این شرکت همچنین پیشگام مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب بوده و قبل از ایمیدرا همکاری با بیمارستان ها را توصیه می کند. ، خود به خود و به عنوان الگویی برای صنایع دیگر ، با تأمین اکسیژن رایگان به بیمارستان های معالجه بیماری عروق کرونر قلب ، به کمک حامیان بهداشت و هموطنان شتافت.

این مجموعه عظیم به خوبی از پس تحریم ها و حملات سایبری دشمن برآمد

در این جلسه ، حمیدرضا عظیمیان ، مدیرعامل فولاد مبارکه با ارائه گزارشی از اقدامات گروه فولاد مبارکه در زمینه حفاظت غیرفعال ، گفت: “این گروه سرمایه اصلی ملی و استراتژیک صنعت کشور است و نقش بسزایی در کشور “. در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور. در عین حال ، این شرکت همچنین در تأمین مواد اولیه بیش از 3000 کارخانه و کارگاه در کشور ، استقلال و رونق اقتصادی ، کاهش وابستگی به خارجی ها و جهش های تولید نقش اساسی دارد.

به گفته مدیر عامل گروه فولاد مبارکه ، این مجموعه عظیم تحریم ها و حملات سایبری دشمن را به خوبی مدیریت کرد و نه تنها در چنین شرایطی متوقف شد ، بلکه دستورالعمل های محافظت غیرعامل بود ، بلکه اقدامات بهداشتی حوزه تاج را نیز دنبال کرد. همچنین رکوردهای تولید بی شماری را به ثبت رسانده است.

وی همچنین به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی اشاره کرد و گفت: فولاد مبارک در سال های اخیر با سرمایه گذاری های کلان در استفاده بهینه از منابع آب و انرژی که ممکن است شامل جمع آوری ، تصفیه و بازیافت باشد ، درخشیده است. و به پردازش پساب های صنعتی و شهری در چرخه تولید شرکت اشاره کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به تحریم های مستقیم و مکرر آمریکا علیه شرکت فولاد مبارکه اقدامات انجام شده در زمینه بومی سازی را بسیار مثمر ثمر و برندگان این شرکت در زمینه حفاظت غیرعامل توصیف کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، در مورد کمک گروه فولاد مبارکه به بیمارستان های شبکه های بهداشتی کشور در خرید و تهیه تجهیزات پزشکی و ضد عفونی کننده ها و همچنین در مورد تأمین اکسیژن رایگان به بیمارستان های مختلف اصفهان و برخی از استان های همجوار با هزینه کم صحبت کرد. وی از دیگر اقدامات این گروه در زمینه مسئولیت اجتماعی ده میلیارد تومان نام برد.

گفتنی است در این نشست نامه نگاری برخی از روسای شرکت های تابعه ایمیدرو نیز با ارائه گزارش های جداگانه گزارش های خود را در زمینه حفاظت غیرفعال ارائه دادند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>