امید به تقسیم قوانین ایالات متحده سهام را افزایش می دهد اخبار ایالات متحده


سهام آسیا در حالی که دلار روز آهسته باقی مانده بود و بازده اوراق قرضه ایالات متحده در روز جمعه به اوج خود رسید ، به دلیل شرط بندی سرمایه گذاران مبنی بر تقسیم قانونگذاری در ایالات متحده ، جلوگیری از تغییرات عمده سیاست ها و حفظ وضعیت موجود در اوراق قرضه اقتصادی ، سهام سهام آسیا به اوج خود رسید. خط مشی.

سرمایه گذاران انتظار دارند جو بایدن دموکرات ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری و جمهوری خواهان را شکست دهد تا کنترل سنا را حفظ کنند ، به آنها این امکان را می دهد که برنامه دموکرات ها مانند افزایش مالیات شرکت ها و وام های پرهزینه را مسدود کنند.

تحلیلگران بانک ING هلند در یادداشتی به الجزیره گفتند: “حتی اگر پیروزی بایدن تأیید شود ، این یک اختلال اساسی در امیدهای دموکرات ها برای حرکت سریع و امید به حمایت های مالی قابل توجه در آینده نزدیک است.”

ING گفت: “ما حدس می زنیم كه این نوار برای افزایش مالیات با سنا جمهوریخواه بسیار زیاد است ، بنابراین خطر برای کسری مالی از نظر ساختاری گسترده تر است.”

شاخص سهام Nikkei 225 ژاپن 0.7 درصد رشد کرد و تقریبا به بهترین سطح در 30 سال گذشته رسید ، در حالی که گسترده ترین سهام آسیا و اقیانوسیه در خارج از ژاپن 0.3 درصد رشد کرد.

معاملات آتی شاخص S&P 500 ایالات متحده در آغاز معاملات آسیا 0.3 درصد کاهش یافت ، یک روز پس از آنکه شاخص سهام اصلی 1.95 درصد رشد کرد.

[Bloomberg]

بازده اوراق قرضه دولت آمریكا مجدداً كاهش یافت زیرا سرمایه گذاران شرط می بندند كه دولت تقسیم شده ایالات متحده هزینه های دولت و تأمین اوراق با بودجه را محدود كند.

بازده ده ساله خزانه داری به 0.773 درصد کاهش یافت ، بیش از 150 واحد پایه کمتر از سطح انتخابات پیش از ایالات متحده در روز سه شنبه. روز پنجشنبه به پایین ترین سطح سه هفته ای 0.7180 درصدی رسید.

بازده اوراق به طور معمول کاهش می یابد ، زیرا سرمایه گذاران به دلیل انتظارات از رشد اقتصادی غیرقابل پیش بینی ، وجوه را به سمت امنیت نسبی اوراق بهادار با ارزش مانند بدهی دولت ایالات متحده سوق می دهند.

“آنها دیگر تصور بزرگان بزرگ را نمی کردند. در پایان ، وقتی نوبت به هزینه های مالی می رسد ، سنا واقعاً مهم است. “گفت: کازوشیگه کایدا ، رئیس فروش ارز در یک شعبه توکیو در بانک ایالتی.

شبکه های ایالات متحده تقریباً هیچ دستاوردی از سوی دموکرات ها در سنا نشان نمی دهند ، اگرچه شمارش آرا همچنان ادامه دارد.

حفظ آزادی

فدرال رزرو ایالات متحده روز پنجشنبه سیاست پولی خود را حفظ کرد و قول داد همه تلاش خود را برای حفظ بهبود اقتصادی ناپایدار انجام دهد.

با شیوع COVID-19 در ایالات متحده و مناطقی از اروپا ، بسیاری از سرمایه گذاران حدس می زنند که تحریک پولی بیشتر از سوی فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

بانک انگلیس روز پنجشنبه طرح خرید دارایی خود را گسترش داد ، در حالی که انتظار می رود بانک مرکزی اروپا مشوق های بیشتری را در ماه آینده اعلام کند.

در هنگ کنگ ، سهام غول تجارت الکترونیک چینی علی بابا پس از گزارش 63 درصدی درآمد خالص سه ماهه سوم ، 3.6 درصد کاهش داشت ، اگرچه با افزایش هزینه های تجارت الکترونیکی در چین ، درآمد افزایش یافت.

سرمایه گذاران همچنان نگران سرنوشت عرضه اولیه (IPO) بستر پرداخت Alibaba ، گروه Ant هستند. چین روز سه شنبه به طور ناگهانی رکورد 37 میلیارد دلار IPO را متوقف کرد.

مورچه گفت که لیست آن توسط بورس اوراق بهادار شانگهای پس از نشست بین بنیانگذار میلیاردر جک ما و مدیران ارشد با تنظیم کنندگان مالی چین به حالت تعلیق درآمد. او همچنین پای هنگ کنگ را از لیست دو یخ زد.

دانیل ژانگ ، مدیر عامل شرکت علی بابا ، طی فراخوانی برای سودآوری گفت که علی بابا “به طور فعال” اثر تعلیق IPO گروه Ant را در تجارت خود ارزیابی می کند و “بر این اساس اقدامات مناسب را انجام خواهد داد”

در بازار ارز ، بازده کمتری دلار را در برابر بسیاری از ارزها تضعیف می کند.

شاخص دلار این ارز در برابر سبد ارزهای اصلی دیگر به پایین ترین سطح دو ماهه 92،473 رسید و آخرین بار به 92،718 رسید.

یک دلار نرمتر از ین ژاپن حمایت کرد ، که یک شبه در برابر دلار به بالاترین سطح نزدیک به هشت ماهه 103.43 ین صعود کرد. در اوایل تجارت آسیا با 103.52 ین ثابت بود.

یورو با قیمت 1.1810 دلار معامله شد ، در حالی که یوان چین در خارج از مرز به بالاترین حد نصاب دو سال و نیم یعنی 6.6000 دلار رسید.

طلا که از نظر عرضه محدود است و در دوره سیاست های پولی و مالی فوق العاده ضعیف به عنوان هجینگ در برابر تورم تلقی می شود ، پس از جهش بیش از 2 درصدی یک شبه ، با افت کمی به 1،942 دلار در هر اونس رسید.

قیمت نفت پس از افزایش سود در معاملات اولیه کند بود. هر بشکه نفت برنت با افت 1.73٪ به 40.22 دلار رسید.Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>