ایالات متحده بیش از 12 میلیون مورد COVID-19 قبل از تعطیلات دارد آمریکا و کانادا


ایالات متحده بیش از 12 میلیون مورد COVID-19 را ثبت کرده است زیرا کارشناسان بهداشت عمومی همچنان به مردم هشدار می دهند که به هشدار عدم سفر برای تعطیلات شکرگذاری پیش رو توجه کنند.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، تا بعد از ظهر روز شنبه ، ایالات متحده بیش از 12.09 میلیون مورد ویروس کرونا و بیش از 255000 مورد مرگ را گزارش کرده است که بالاترین آمار در جهان است.

در هفته های اخیر ، افزایش عفونت های جدید در ایالات متحده و همچنین بستری شدن در بیمارستان ها وجود دارد ، زیرا هوای سردتر افراد بیشتری را به داخل خانه وادار می کند.

مقامات در چندین ایالت هشدار داده اند كه به دلیل كاهش بیش از دو برابر میزان بستری شدن در بیمارستان ها از ماه های تابستان ، سیستم های مراقبت های بهداشتی به زودی ممكن است بیش از حد زیاد شوند. پروژه پیگیری COVID گفت ، از روز جمعه ، بیش از 82000 نفر به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شدند.

با نزدیک شدن به روز شکرگذاری در 26 نوامبر ، مقامات ایالتی و کشوری به طور فزاینده ای هشدار می دهند که از سفر خارج نشوند.

روز شنبه ، هفت فرماندار ایالت میدوسترن – ویسکانسین ، مینه سوتا ، ایلینوی ، اوهایو ، کنتاکی ، ایندیانا و میشیگان – با انتشار یک پیام ویدیویی مشترک از ساکنان خواستند به توصیه های بهداشت عمومی توجه کنند و جشن شکرگذاری را با افراد خارج از خانه برگزار نکنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=c39ymDApClw

روز پنجشنبه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) “توصیه قاطعی” برای ماندن در خانه در روز پنجشنبه صادر کردند.

آژانس هرگونه ملاقات با افرادی را که به مدت 14 روز در یک خانه زندگی نمی کنند – دوره کمون ویروس – دلسرد می کند.

با این حال ، بسیاری از مردم این توصیه را نادیده می گیرند.

سخنگوی اداره امنیت حمل و نقل ، لیزا فاربستین در توئیتر خود نوشت که جمعه تنها دومین باری است که از ابتلا به همه گیری همه گیر می شود و بیش از یک میلیون مسافر در فرودگاه های سراسر کشور کنترل می شوند.

محدودیت های جدید زیادی برای پاسخ به موج در موارد COVID-19 در نظر گرفته شده است.

روز شنبه ، کالیفرنیا از ساعت 22:00 تا 05:00 به وقت محلی (06:00 و 13:00 به وقت گرینویچ) تحمیل مقررات منع رفت و آمد را آغاز می کند ، در حالی که اوایل هفته جاری نیویورک مدارس 1.1 میلیون دانش آموز را تعطیل کرد. شیکاگو – سومین شهر بزرگ کشور – از دوشنبه تحت دستور ماندن در خانه قرار گرفته است.

آسوشیتدپرس روز شنبه گزارش داد كه قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت هایی كه ویروس در آن در حال رشد است ، از جمله اوهایو ، میسوری ، تنسی و پنسیلوانیا ، با قوانینی كه آنها را ملزم به ماسك زدن در ساختمانهای دولتی خود می كنند مخالفت می كنند.

این آژانس گفت ، تقریباً 200 قانونگذار در سراسر کشور آزمایش COVID-19 را مثبت ارزیابی کرده اند و چهار نفر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر درگذشته اند.

عفونت ها همچنان بر حلقه نزدیک رئیس جمهور دونالد ترامپ تأثیر می گذارند ، به طوری که پسر بزرگ وی دونالد ترامپ جونیور روز جمعه اعلام کرد که آزمایش COVID-19 مثبت است و در قرنطینه است.

دولت ترامپ به دلیل واکنش به همه گیری همه گیر شده است.

روز دوشنبه ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا ، از امتناع ترامپ از همکاری در روند انتقال کاخ سفید ابراز ناامیدی کرد و گفت: “افراد بیشتری می توانند از طریق COVID-19 بدون هماهنگی فوری برای مبارزه با ویروس از بین بروند.”Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>