تمام اطلاعاتی که Malexade به خارجی ها داد / از گروه به تاج آخرین خبرها

تمام اطلاعاتی که Malexade به خارجی ها داد / از گروه به تاج  آخرین خبرها


رضا ملک زاده شنبه شب با بیان جزئیات دلایل استعفا از وزارت خارج شد.

ملک زاده در متنی که توسط وی منتشر شد ، با اشاره به طرح مطالعه کوهورت ، در مورد آن به شرح زیر نوشت:

در مورد تحقیقات اپیدمیولوژیکی Kovid-19 ، شما توانایی محققان ایرانی در این زمینه را زیر سال برده اید. و افتخارات. “مطالعات اپیدمیولوژیکی Quid-19 با پشتیبانی آزمایشات در چنین مطالعاتی انجام می شود.”

به گفته کارشناسان ، طبق تحقیقات ژنتیکی در ایران حدود 18 گروه مختلف قومی و تنوع ژنتیکی وجود دارد. با این حال ، تقریباً همه شهرهای ایران وضعیت تاج سرخ را اعلام کرده اند ، بنابراین مقاومت ایرانیان نسبت به ساکنان کشورهای همسایه در برابر این بیماری کمتر است. موارد آلودگی و مرگ بسیار کمتر از کشور ما است ، یا ویروس تاج جهش یافته در ایران داشته است.

با توجه به این واقعیت که رضا ملک زاده اخیراً اعلام کرده است که بر اساس یک مطالعه گسترده توسط سازمان بهداشت جهانی ، که در آن 30 کشور به طور فعال درگیر بودند ، 11000 بیمار کرون غربالگری شده و داروهای مختلفی برای بیماری های دیگر دریافت کردند ، این قابل قبول به نظر می رسد. مورد آزمایش قرار گرفت و از بیمارانی که تحت آزمایشات بالینی قرار گرفتند ، بیش از 3000 بیمار ایرانی بودند!

به عبارت دیگر ، دکتر ملک زاده اطلاعاتی را در اختیار بیش از 3000 بیمار ایسکمیک در کشورهایی قرار داده است که تجربیات آنها نشان داده حتی در صورت یافتن درمانی برای بیماری عروق کرونر قلب ، قطعاً این دارو را در اختیار ایران قرار نخواهند داد و حتی تعجب آورتر ، بعد از این همه مهربانی . معاون وزیر بهداشت اظهار داشت: داروهای گران قیمت آزمایش شده بر روی این افراد هیچ تاثیری در بهبود بیماری کرونر قلب ندارد! البته این اولین اشتباه ملک زاده در امور امنیتی نیست.

کوهورت چیست؟

همچنین یک نقد مهم در مورد مطالعات کوهورت وجود دارد که ملک زاده به آن افتخار می کند.

وی از سال 1987 با مشارکت دانشگاههای علوم پزشکی و تخصیص صدها میلیارد وجوه برای جمعیت 200 هزار نفری از نژادهای ایرانی ، مطالعه ای را در مورد “کوهورت پارسی” انجام داد. بر این اساس ، مجموعه ای از 4 مطالعه در سنین مختلف برای اهداف مختلف شامل گروه های مختلف نوزادان ، نوجوانان ، افراد مسن و بزرگسالان انجام شد و در هر یک از آنها تأثیر عوامل مختلف بر بیماری های این گروه سنی جمع آوری ، طبقه بندی و در اختیار غریبه ها قرار گرفت. .

بنابراین جای تعجب نیست که اگر جهش ویروس کرونا در ایران اتفاق افتاده باشد یا ایرانیان در معرض این بیماری و سایر بیماری ها باشند ، تعجب آورتر این است که وی سالها ثابت کرده است که عملاً با اجرای بندهای 12 و 14 ابلاغیه مخالف است. سیاست کلی نظام بهداشت و درمان توسط مقام معظم رهبری انجام می شود ، یعنی نکاتی که مقام معظم رهبری در آن توجه به طب ایرانی اسلامی و ترک سلطه سازمان بهداشت جهانی را توصیه می کنند!

ملک زاده مخالف سرسخت درمان های سنتی و ایرانی از جمله حجامت بود و طب سنتی را از معاونت به کابینه طب سنتی در وزارت بهداشت تقلیل داد. ساخته شده برای درمان تاج.

این احتمال که برخی از رهبران جامعه بین المللی و ایران منافع خود را بیش از درمان تاج ببینند ، با این واقعیت افزایش می یابد که از زمان شیوع جهانی تاج ، ثروت میلیاردرهای جهان در ایران 27 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این ، دولت آقای روحانی به دلیل ناکارآمدی در زمینه های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی ، یکی از بی نتیجه ترین دولت ها در طول چهار دهه انقلاب اسلامی بود.

بنابراین ، ادامه همه گیری تاج و تخت تا پایان این دولت ممکن است افکار عمومی را درباره مسئولیت دولت به خود جلب کند. این احتمال زمانی تقویت خواهد شد که بدانیم هیچ نماینده کمیسیون مشاوره بهداشت مجلس شورای اسلامی در مقر تاج ملی نیست. وجود ندارد! سازمان پدافند غیرعامل کشور ، که باید مسئول کار باشد ، بخشی از این ستاد نیست و … این ستاد با وجود موقعیت منحصر به فرد خود ، عملاً توسط افرادی مانند دکتر رضا ملک زاده اداره می شود! دکتر مینا مرز! ریاست آن را دکتر مسعود مردانی و تعدادی از افراد همفکر بر عهده دارند و نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران ، آقای هملمان ، در واقع دستوراتی را از آقای آنتونی فاوسی به اعضای وزارت بهداشت از جمله آقای ملک زاده منتقل کرده است.

اگرچه در بحبوحه بحران تاج و شروع محدودیت های شدید در سراسر کشور برای کنترل شیوع تاجگذاری ، این استعفا ممکن است نگران کننده به نظر برسد ، اما باید امیدوار بود که با عزیمت ملک زاده ، بخشی از بن بست تاج ، در مهمترین زمینه خود ارقام ضعیف صدای وزیر بهداشت را نیز تقویت کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>