حاج محمود کریمی تحت عمل جراحی قرار گرفت و نمی تواند 6 ماه را ستایش کند | آخرین خبرها

[ad_1]

5fba528a1d922_5fba528a1d924

پسر محمود کریمی ، تسبیح دهنده اهل بیت عصمت و طهارت ، از عمل موفقیت آمیز پدرش خبر داد.

داوید کریمی با تأیید خبر جراحی پدرش گفت: حاج آقا حدود 12 تا 13 سال است که از مشکلات شنوایی رنج می برد و امسال هر روز بدتر می شود. تا همین چند سال پیش ، به دلیل عفونت شدید گوش که به قسمت هایی از جمجمه گسترش یافته بود ، آنها مجبور شدند چهار ماه در مراسم مذهبی شرکت نکنند.

وی افزود: اخیراً طی چند روز گذشته یک عمل مهم بر روی گوش وی انجام شد و پس از عمل پزشکان تشخیص دادند که دوره مراقبت های بعد از عمل باید 6 تا 7 ماه باشد تا گوش پدر از صدای زیاد محافظت شود. این مهمترین چیزی بود که آنها به ما گفتند. نیاز هرچه بیشتر زائران برای جلوگیری از جلسات ، زیرا صدای ساطع شده از بلندگوهای هیئت همراه با حجم بالای مخاطبان ، نه تنها روند بهبودی گوش را مختل می کند ، بلکه می تواند شنوایی آنها را مختل کند.

پسر محمود کریمی گفت: پدر روز سه شنبه ، 27 نوامبر از گوش چپ خود تحت عمل جراحی قرار گرفت. اما قبل از آن ، به دلیل نزدیک بودن پرونده و همچنین علاقه ای به بستن جلسه ، جراحی منظم به زمان ایجاد شرایط شیوع تاج موکول شد. اما به دلیل شرایط پیش آمده و بسته شدن جلسات شخصی در 27 نوامبر ، وی در گوش چپ خود تحت عمل جراحی حلزون قرار گرفت. خطر زیاد نبود ، اما دکتر گفت که او می تواند گوش چپ خود را کاملا از دست بدهد.

کریمی گفت: “بعد از عمل دکتر از نتیجه کار راضی بود و به من گفت که علی رغم طولانی شدن روند بیماری و آسیب بزرگی که شنیدند ، خدا را شکر ، عمل به خوبی انجام شد و از روز شنبه بعد از عمل حج می تواند گوش خود را باندپیچی کند ” باز کن. دکتر همچنین گفت که پدر می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد. پس از تحقیقات دیگر به ما گفته شد که باید کاملاً از قرار گرفتن در معرض صداهای بلند مانند بلندگوها و ازدحام مردم جلوگیری کند.

پسر محمود کریمی ، تجلیل کننده اهل بیت عصمت و طهارت ، از عمل موفقیت آمیز پدرش خبر داد.

آخرین اخبار (khabarfoori.com)

5fba528a1d922_5fba528a1d924

داوید کریمی با تأیید خبر جراحی پدرش گفت: حاج آقا حدود 12 تا 13 سال است که از مشکلات شنوایی رنج می برد و امسال هر روز بدتر می شود. تا همین چند سال پیش ، به دلیل عفونت شدید گوش که به قسمت هایی از جمجمه گسترش یافته بود ، آنها مجبور شدند چهار ماه در مراسم مذهبی شرکت نکنند.

وی افزود: اخیراً طی چند روز گذشته یک عمل مهم بر روی گوش وی انجام شد و پس از عمل پزشکان تشخیص دادند که دوره مراقبت های بعد از عمل باید 6 تا 7 ماه باشد تا گوش پدر از صدای زیاد محافظت شود. این مهمترین چیزی بود که آنها به ما گفتند. نیاز زائران تا حد امکان از جلسات پرهیز کنند ، زیرا صدای ساطع شده از بلندگوهای هیئت همراه با حجم بالای مخاطبان نه تنها روند بهبودی گوش را مختل می کند ، بلکه می تواند شنوایی آنها را مختل کند.

پسر محمود کریمی گفت: پدر روز سه شنبه ، 27 نوامبر از گوش چپ خود تحت عمل جراحی قرار گرفت. اما قبل از آن ، به دلیل نزدیک بودن پرونده و همچنین علاقه ای به بستن جلسه ، جراحی منظم به زمان ایجاد شرایط شیوع تاج موکول شد. اما به دلیل شرایط پیش آمده و بسته شدن جلسات رو در رو در 27 نوامبر ، وی از گوش چپ خود تحت عمل جراحی حلزون قرار گرفت. خطر زیاد نبود ، اما دکتر گفت که او می تواند گوش چپ خود را کاملا از دست بدهد.

کریمی گفت: “بعد از عمل دکتر از نتیجه کار راضی بود و به من گفت که با وجود طولانی شدن روند بیماری و آسیب بزرگی که شنیده شد ، خدا را شکر این عمل به خوبی انجام شد و حج می تواند از شنبه بعد گوش او را باندپیچی کند. عملیات “. باز کن. دکتر همچنین گفت که پدر می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد. پس از تحقیقات دیگر به ما گفته شد که باید کاملاً از قرار گرفتن در معرض صداهای بلند مانند بلندگوهای بلند و جمعیت جلوگیری کند.

[ad_2]