مترجم انلاین

50+ بهترین شرکت ترجمه آنلاین سال 2021 بررسی شده است
20 فوریه 2021 صحبت كردن بینش تجاری مترجم آنلاین

اقتصاد جهانی هر ساله ارتباط بیشتری پیدا می کند و شرکت های سراسر دنیا برای دسترسی به بازارهای جدید به خدمات ترجمه آنلاین آنلاین نیاز دارند. شرکت های ترجمه بسیاری وجود دارند و شما ممکن است برای مقایسه نیازهای منحصر به فرد خود مقایسه شرکت های مختلف دشوار باشد.

چه چیزی را باید در یک شرکت ترجمه برتر جستجو کنید
وقتی به دنبال یک شرکت ترجمه آنلاین حرفه ای هستید ، باید به دنبال عناصر همراه با قیمت گذاری باشید. اگر می خواهید بهترین ترجمه ها را به موقع و با بودجه انجام دهید ، عواملی مانند خدمات ارائه شده ، کیفیت کار ، حرفه ای بودن و پشتیبانی مشتری بسیار مهم است.

بستگی به نیازهای شما دارد ، هر سرویس ترجمه باید خدمات ضروری ترجمه مانند:

اسناد ، مطالب و وب سایت خود را به بیش از 40 زبان ترجمه کنید. پرونده های خود را بارگذاری کنید یا متن خود را جای گذاری کنید و یک مترجم حرفه ای بلافاصله شروع به کار می کند. ترجمه آنلاین خود را همین الان سفارش دهید

خدمات محلی سازی برای وب سایت ها ، برنامه ها و نرم افزارها.
ترجمه های علمی و فنی برای رشته های علمی ، پزشکی و تخصصی.
ترجمه های حرفه ای صنعت مانند مکاتبات پزشکی ، حقوقی و تجاری.
مدیران اختصاصی پروژه که پروژه را از ابتدا تا انتها راهنمایی می کنند ، بنابراین لازم نیست نگران جدول زمانی پروژه باشید.
چندین لایه ویرایش و تضمین کیفیت ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترجمه های نهایی شما به طور طبیعی خوانده می شوند و از خطاهای دستوری عاری هستند.
1. صحبت کنید
Speakt در سال 2010 پس از تجربه خدمات ضعیف و تحول آهسته برای نیازهای ترجمه شغلی خود ، توسط مدیر عامل شرکت نیکلاس سیتسانیس تاسیس شد. آقای سیتسانیس یک وب سایت ساده برای ارتباط شرکت ها با مترجمان حرفه ای در سراسر جهان ایجاد کرد و از زمان شروع فروتنانه سایت ، Speakt به یکی از گسترده ترین خدمات ترجمه آنلاین حرفه ای در اروپا تبدیل شد.

Speakt همچنان به ایجاد راه حل های کاربر پسند برای کمک به ارتباط شرکت ها با مشتریان خود در سراسر جهان ادامه می دهد.

زبانها و خدمات
Speakt شبکه ای متشکل از بیش از 4000 مترجم مجاز از سراسر جهان را توسعه داده است. دسترسی جهانی Speakt دسترسی به بیش از 2000 جفت زبان را برای ترجمه های حرفه ای در 12 صنعت فراهم می کند ، از جمله:

سفر و جهانگردی
رسانه و سرگرمی
نرم افزار و برنامه ها
بازاریابی و تبلیغات
ارتباطات تجاری و شرکتی
ترجمه های حقوقی
پزشکی و بهداشتی
بومی سازی وب سایت
مستندات فنی
ترجمه های شخصی
تجارت الکترونیکی و خرده فروشی آنلاین
ترجمه های مالی
خدمات ترجمه talkt
خدمات مشتری و مدیریت پروژه
Speakt شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین خدمات ترجمه آنلاین حرفه ای برای کار ایجاد کرده است و بررسی های مثبت مشتری آنها می تواند این موضوع را ثابت کند. سفارشات جدید به یک مدیر پروژه اختصاص داده می شود که پروژه شما را به طور کامل راهنمایی می کند ، بنابراین شما نگران رعایت جدول زمانی خود نخواهید بود.

پس از اتمام یک پروژه ترجمه ، محتوای شما برای تضمین کیفیت به تیم دوم ارسال می شود. این تیم نسخه ترجمه شده را تصحیح می کند تا اطمینان حاصل شود که به طور طبیعی قابل درک است و از هر گونه دستور زبان یا غلط املایی عاری است. این بدان معنی است که محتوای ترجمه شده شما برای اولین بار ، هر بار برای مخاطبان مورد نظر شما مناسب خواهد بود.